Įkraunama...
Įkraunama...

Nagų Priauginimas

QUOTE(Garseen @ 2014 04 11, 13:41)
As taip svarsciau...Ar tos, kurios prisiauginate nagus sau taip iskart viska ir padarot? Ta prasme sugebate paaukoti visa diena tam? Man kazkaip neiseina...

Anksčiau augindavaus vieną dieną vieną ranką, kitą dieną kitą ranką, dabar stengiuos per vieną padaryt, bet kaip bebūtų, ar per vieną dieną,ar per dvi, vis tiek tai užima, nei daugiau nei mažiau- 9 val. Tik tiek,kad dabar užsidarau patalpose ir neišeinu kol negatava, o kai augindavaus namie, tai vis prie bliūdų puodų šokinėdavau, tai arbatos kokios reik pagert, tai prie kompo prisėst pailsėt, todėl per dieną ir nespėdavau

O tavo nagiukai tai gražūs mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rogrinta @ 2014 04 11, 11:53)
vis tiek tai užima, nei daugiau nei mažiau- 9 val.


Va va...As krapstausi irgi ilgai tai ir visos rankos niekaip per viena diena neprisiauginu. Dabar nusprendziau - bent 2 nagai per diena... Tai juokauju, kad uz kokios savaites gal ir visi bus priauginti biggrin.gif
Jau ir galvojau gal tiesiog eiti pas ka nors prisiauginti. bet tada pamastau, kad taip gerai kazka ant savu nagu ismeginti gali ir pan., tad vel vis gaunasi, kad pati peckioju.
Atsakyti
QUOTE(Garseen @ 2014 04 11, 14:07)
Va va...As krapstausi irgi ilgai tai ir visos rankos niekaip per viena diena neprisiauginu. Dabar nusprendziau - bent 2 nagai per diena... Tai juokauju, kad uz kokios savaites gal ir visi bus priauginti biggrin.gif
Jau ir galvojau gal tiesiog eiti pas ka nors prisiauginti. bet tada pamastau, kad taip gerai kazka ant savu nagu ismeginti gali ir pan., tad vel vis gaunasi, kad pati peckioju.

Aš kažkada irgi masčiau,kad gal reik pas kažką, ieškojau meistrės, bet jau vien pagal fotkes niekas neįtiko, prieš kelis metus tų modeliuotų retas kas mokėjo, arba tos kur mokėjo,nesiskelbdavo. Tai ir teko vargt. Po to pakliuvau pas Egidiją,ir ji man davė vienos merginos tel.nr., nes aš jau pirmą dieną paklausiau,ar ji nežino kokios geros meistrės. Bet kai baigiau kursus, sako "tau tikrai nereikia kito meistro, darykis pati" . Nu ir vsio, klausau biggrin.gif Be to panos pačios pagalvokit, ateina klientas, pradeda girt nagus, o tu atsakai "ai čia ne mano darbas", nugi man tai pvz onoras neleistų biggrin.gif Klientė tada gali paprašyt tel.nr. to meistro,kuris jums nagus darė lotuliukas.gif

Reklamuokit savo darbus, o ne svetimus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rogrinta: 11 balandžio 2014 - 13:00
QUOTE(Garseen @ 2014 04 11, 12:41)
As taip svarsciau...Ar tos, kurios prisiauginate nagus sau taip iskart viska ir padarot?


Labai gražu 4u.gif
Aš tai kairę ranką pasidarau, o dešinioji - tik nulakuota biggrin.gif Su tokiu transvestitu ir vaikštau biggrin.gif dabar viena ranka - su priauginimu modeliuotu, o kita - su roziniu laku nulakuota lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(freimule @ 2014 04 11, 17:19)
Labai gražu  4u.gif 
Aš tai kairę ranką pasidarau, o dešinioji - tik nulakuota biggrin.gif Su tokiu transvestitu ir vaikštau biggrin.gif dabar viena ranka  - su priauginimu modeliuotu, o kita - su roziniu laku nulakuota  lotuliukas.gif

As dabar apie ta pati galvojau... Kadangi pas mane juodas modeliuotas tai kita tiesiog juodai nusilakuot biggrin.gif Nes siaip jau ne pirmas kartas butu, kai as skirtingais nagais ant skirtingu ranku tik masciau ar ir dar kazkas sitaip daro, ar as cia is menulio iskritusi, nes man kazkaip ir visai normalu tai atrodo kol ant skirtingu ranku bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Garseen @ 2014 04 11, 18:35)
As dabar apie ta pati galvojau... Kadangi pas mane juodas modeliuotas tai kita tiesiog juodai nusilakuot biggrin.gif Nes siaip jau ne pirmas kartas butu, kai as skirtingais nagais ant skirtingu ranku tik masciau ar ir dar kazkas sitaip daro, ar as cia is menulio iskritusi, nes man kazkaip ir visai normalu tai atrodo kol ant skirtingu ranku  bigsmile.gif

Aš tai iš viso taip vaikščiodavau, kad mano visi dešimt pirštų būdavo vis kitokiom spalvom lotuliukas.gif
Atsakyti
Temutes atgaivinimui ikeliu savo viena is paskutiniu darbeliu 4u.gif
user posted image

Nejau niekas daugiau nagu nebedaro smile.gif Taip norisi akis paganyti, o cia visiska tyla...
Atsakyti
Visos i fb persikele smile.gif
Atsakyti
Gal merginos atpažinsit kokie čia nagai: http://weheartit.com...query=nails gel

Man labai patinka šioje nuotraukoje, tik neįsivaizduoju čia gelis, akrilas ar kas?
Taip pat, kokios nagų priauginimo kainos šiais laikais? smile.gif niekad nesu turėjusi, tai neturiu supratimo smile.gif
Atsakyti
Garseen, na super darbelis, labai viskas kruopsciai atlikta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Rogrintos, tai kaip visad, viskas tobula thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
DiStyle, man kazko patys nagu galiukai kliuna g.gif
Merginos, kurios su dulkiu istraukejais dirbat, pas jus jie dirbtinos odos? Dabar Cascadoj pasirode tokie ale guminiu pavirsium, vat mastau koki geriau pirkt bigsmile.gif Ir freza noriu nauja nusipirkt, vat mastau ar JD200 ar JD3500, kuris patartumet? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zarute: 22 balandžio 2014 - 13:53
QUOTE(Female @ 2014 04 22, 12:16)
Gal merginos atpažinsit kokie čia nagai:

Man labai patinka šioje nuotraukoje, tik neįsivaizduoju čia gelis, akrilas ar kas?
Taip pat, kokios nagų priauginimo kainos šiais laikais? smile.gif niekad nesu turėjusi, tai neturiu supratimo smile.gif

Nu ar gelis ar akrilas sunku pasakyt, bet nagai tai nepykit bet baisūs doh.gif Kreivi šleivi, žiūri į skritingas puses, o dar storumo kokio doh.gif
Priauginimo kainos labia skirtingos, žiūrint kur darysitės,salone ar namie. Šiaip svyruoja 100-150. Aišku yra ir už 40 lt (bet ten geriau net neit lotuliukas.gif ) , yra ir virš 250
Atsakyti
QUOTE(rogrinta @ 2014 04 22, 16:50)
Nu ar gelis ar akrilas sunku pasakyt, bet nagai tai nepykit bet baisūs  doh.gif Kreivi šleivi, žiūri į skritingas puses, o dar storumo kokio  doh.gif
Priauginimo kainos labia skirtingos, žiūrint kur darysitės,salone ar namie. Šiaip svyruoja  100-150. Aišku yra ir už 40 lt (bet ten geriau net neit  lotuliukas.gif ) , yra ir virš 250

storumas man čia irgi nepatinka, bet pats principas - rausvi su "prigesintu" galiuku man labai gražu rolleyes.gif
Atsakyti