Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai*Filmai*Filmai

pažiūrėjau antrą trilogijos dalį ROJUS:TIKĖJIMAS. antra dalis man tikrai silpnesnė negu pirma, labai sunkiai žiūrėjosi. tiesiog sunku buvo išlaikyti dėmesį. mintis įdomi, bet ne originali, o ir išpildyta nebuvo iki galo.
Atsakyti
Hable Con Ella / Talk to Her (2002) - P. Almodovaro filmas. Iš to, kas patiko, tai išskirčiau pagrindinių aktorių vaidybą, personažų gyvenimo istorijas (tokios ,,Almodovariškos'' pasirodė), teatro pasirodymus (puikiai prisidėjo prie bendros atmosferos kūrimo). Visgi pats filmas nepaliko didelio įspūdžio, tiesiog neįtraukė, nors estetinė filmo pusė nuostabi. Dar bent man tas gulinčios komoje merginos išprievartavimas ,,neskaniai" nuskambėjo ir pagadino bendrą vaizdą.

Snatch. (2000) - kriminalinė komedija. Humoras man patiko, pats siužetas - gan chaotiškas, bet tiko, kadangi netrūko kone absurdiškų siužetinių vingių, tad progų juoktis buvo ne viena ir ne dvi. Iš aktorių didžiausią įspūdį paliko kaip tik neseniai apkalbėtas Jason Statham - nors nesu žiūrėjusi daug filmų su juo, bet čia jo vaidmuo daug spalvingesnis, įdomesnis ir juokingesnis nei kad teko anksčiau matyti. Žodžiu, kaip komedija tai išties nebloga.

Rear Window (1954) - vakar vietoj nenusėdėjau žiūrėdama Game of Thrones naujausią seriją ir dar kurį laiką po jos, o šiandien - žiūrėdama šį filmą. Jei pradžia lėtoka ir gal net nuobodoka, bet po to jau kaip įtraukia, tai nesinori nė sekundei nuleisti akių, kad tik ko nepraleisčiau. Rodos, veiksmo nedaug, daugiau spėliojimo nei faktų, bet įtampos apstu, ir jos netrūko iki pat paskutinės minutės, jau buvau išsiilgusi to jausmo, kai tiesiog pati jaučiuosi būdama ten tarp jų ir dėl kiekvieno nervindamasi ir pan. Puikus filmas.
Atsakyti
QUOTE(Vajuza @ 2014 04 15, 10:47)
Jo visi filmai vienodi,visur musasi jis,saudosi ir kovoja uz geri) O man sis visai patiko Jo geri buvo Transporteris,Adrenalinas visai neblogos abi dalys.. Yra tikrai prastesniu,bet Safe man patiko.

Niekaip nesutinku su tuo, kad jo visi filmai vienodi. schmoll.gif
Ne visuose jis mušasi ir šaudo (daugumoj, aišku, taip).
Net ir blogiečius yra vaidinęs. smile.gif

QUOTE(laTulipe @ 2014 04 16, 16:35)
Snatch. (2000) - kriminalinė komedija. Humoras man patiko, pats siužetas - gan chaotiškas, bet tiko, kadangi netrūko kone absurdiškų siužetinių vingių, tad progų juoktis buvo ne viena ir ne dvi. Iš aktorių didžiausią įspūdį paliko kaip tik neseniai apkalbėtas Jason Statham  - nors nesu žiūrėjusi daug filmų su juo, bet čia jo vaidmuo daug spalvingesnis, įdomesnis ir juokingesnis nei kad teko anksčiau matyti. Žodžiu, kaip komedija tai išties nebloga.

Man dar Pittas labai įsiminė. smile.gif
Filmas man labai patiko. Porą kartų iš eilės žiūrėjau. Kadangi seniai tas buvo, sutikčiau ir trečiąkart.
O Stathamas galėtų dažniau panašiuose filmuose vaidinti- visuose trijuose Guy Ritchie filmuose, kuriuose pasirodė, sukūrė vienus geriausių savo vaidmenų.
Atsakyti
Captain Phillips/2013 - geras filmas, įtampos netrūko, nors ties viduriu šiek tiek ir nuobodoka buvo. Hankso vaidyba nepriekaištinga, kaip visad. Pabaigoj ir aš susigraudinau rolleyes.gif O juodukai irgi gerai vaidino.

Philomena/2013 - taip pat patiko, gal daugiau nei pirmas, nes tokie filmai labiau prie širdies. Nors kai kurios publikuojamos nuotraukos labiau primena komediją nei dramą. Jei būčiau neskaičius anotacijos, kažin ar žiūrėčiau.
Atsakyti
user posted image

vakar ašaras liejau žiūrėdama Oshin, japonų ir kiniečių gamybos 1980 serialo filmą-remak'ą. Kaip tas vaikas vaidino cray.gif graži ir skaudi socialinė, kultūrinė ir filosofinė drama.
Atsakyti
QUOTE(laTulipe @ 2014 04 16, 16:35)
Rear Window (1954) - vakar vietoj nenusėdėjau žiūrėdama Game of Thrones naujausią seriją ir dar kurį laiką po jos, o šiandien - žiūrėdama šį filmą. Jei pradžia lėtoka ir gal net nuobodoka, bet po to jau kaip įtraukia, tai nesinori nė sekundei nuleisti akių, kad tik ko nepraleisčiau. Rodos, veiksmo nedaug, daugiau spėliojimo nei faktų, bet įtampos apstu, ir jos netrūko iki pat paskutinės minutės, jau buvau išsiilgusi to jausmo, kai tiesiog pati jaučiuosi būdama ten tarp jų ir dėl kiekvieno nervindamasi ir pan. Puikus filmas.


kaip tik šią savaitę žiūrėjau. Nebūtų Hitchcock. Žavinga trilerio atmosfera. Bet daug detalių mane filme erzino, gal kad vėlai žiūrėjau ir su miegu kovojau biggrin.gif Grace Kelly wub.gif
Atsakyti
Paanonsuosiu biggrin.gif

Vienu taip isgirta,kitu taip ispeikta nimfomane Ch.Gainsbourg sivakar per Btv filme The tree

Pagal aprasa mano stiliaus filmas.
Gal dar kuri nores paziuret,tai dalinuos info mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2014 04 16, 20:22)
Paanonsuosiu biggrin.gif

Vienu taip isgirta,kitu taip ispeikta nimfomane Ch.Gainsbourg sivakar per Btv filme The tree

Pagal aprasa mano stiliaus filmas.
Gal dar kuri nores paziuret,tai dalinuos info mirksiukas.gif

Nesuzavejo manes sis filmas, gal kad daug tikejausi
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2014 04 16, 20:20)
kaip tik šią savaitę žiūrėjau. Nebūtų Hitchcock. Žavinga trilerio atmosfera. Bet daug detalių mane filme erzino, gal kad vėlai žiūrėjau ir su miegu kovojau  biggrin.gif Grace Kelly wub.gif

aš pati pirmą pusvalandį vakar prieš miegą žiūrėjau. Bet kadangi mačiau, kad tuoj užmigsiu, išjungiau jį. Ir jis man kažkoks nuobodus atrodė. O šiandien dieną likusią valandą sužiūrėjau su didžiuliu pasimėgavimu.
O Grace Kelly tai nuostabi wub.gif Ir visos jos suknelės šiame filme puikios. Ir dar kai ji ten kabarojosi pas tą žudiką lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu kinomankos, pasiulysiu nebloga katik ziureta filma "The book thief". Rasau is tel,tai nezinau ar issisaugos,nes daznai tuscios zinutes gaunasi smile.gif
Atsakyti
Pažiūrėjau ir aš LE WEEK-END ir tikrai nesupratau aš šio filmo visiškai. pora pragyvenusi 30 metų kartu, normalu, kad būta nuosmūkių ir pakilimų, bet vis dėlto keisti tie jų santykiai man pasirodė, o moters elgesys išvis neadekvatus. tai bučiuoja, tai stumdo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(klementyna @ 2014 04 17, 20:25)
Pažiūrėjau ir aš LE WEEK-END ir tikrai nesupratau aš šio filmo visiškai. pora pragyvenusi 30 metų kartu, normalu, kad būta nuosmūkių ir pakilimų, bet vis dėlto keisti tie jų santykiai man pasirodė, o moters elgesys išvis neadekvatus. tai bučiuoja, tai stumdo.  g.gif

Nu man iš dalies suprantamas jos elgesys. Ji gi nuoskaudą turi. Sakau, iš dalies, nes šiaip tai bjauroka biggrin.gif MB ne taip gražiai ją pavadino.
Atsakyti