Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgas

QUOTE(garbanota 123 @ 2009 11 13, 15:32)
sveikos,

man iskilo toks klausimas  ar galima moliuga saldyti? ax.gif

As irgi saldziau viskas tvarkoj, smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiwulee @ 2010 01 09, 14:37)
As irgi saldziau viskas tvarkoj, smile.gif

o kažin atitirpdžius skonis būna nepasikeites? g.gif ir ar netįžta?
Atsakyti
QUOTE(omg @ 2010 01 09, 15:03)
o kažin atitirpdžius skonis būna nepasikeites?  g.gif ir ar netįžta?

Būna ištižęs unsure.gif Taip pat kaip cukinija.
Atsakyti
QUOTE(žemyna* @ 2010 01 09, 18:25)
Būna ištižęs unsure.gif Taip pat kaip cukinija.

As tai kubeliais supjausciau ,tai visai gerai atrode is kameros isemus,bet man skonis truputi kitoks nei sviezio smile.gif
Atsakyti
Casual oho koks fainas receptukas thumbup.gif bandysiu tikrai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Moliūgų blynai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, radau labai aktuali siuo metu tema, turiu moliuga. radau tik pyragu, sriubu receptus, o va as uzsimaniau blynu su moliugu. Gal kuri zino kaip tesla pasidaryti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 01 08, 12:08)
rashiau bendraminciu temoje, o cia idet ir pamirshau  doh.gif  blush2.gif
recepta susivedziau i mobiluji besededama kirpykloje is kazkokio zurnalo  bigsmile.gif  tongue.gif
ten ir pavadinimas jo kazkokia kitonishka kalba buvo lotuliukas.gif
1. Moliugas
2. 700-800 gr jautienos ( dejau apie kg, priklausomai nuo moliugo dydzio, dejau kiauliena, dejau vistiena - visaip skonis liuksiskas)
3.. alyvu aliejus (pyliau saulegrazu)
4. 3 morkos, 2 paprikos
5. 2-3 svogunai
6. 2-3 skilteles cesnako
7. 1 poras
8. ketvirtis aitrios paprikos (neturejau ir nedejau)
9. puse butelio gero balto vyno
10. 1 skardine marinuotu pomidoru (pjausciau zalius, nulupus odeles - kartu su kt darzovem)
11. 1 st ananasu sulciu
12. ananasas ( perku skardineje - vietoj ananasu sulciu supilu skysti is skardines)

13 -15. druska, pipirai, prieskoniai


mmmm receptukas bigsmile.gif Tik va idomu koki vyna? g.gif sausa ar saldu?
Atsakyti
QUOTE(VANDA-panda @ 2010 08 09, 21:30)
mmmm receptukas  bigsmile.gif Tik va idomu koki vyna?  g.gif sausa ar saldu?


pagal recepta -pusiau sausas; maniau, kad su tokiu ir darau, kol vyras i etikete pabaksnojo, kad pusiau saldus doh.gif tai ko gero ir vienoks ir kitoks visai puse bedos. Nors matomai gurmanai butu uz sausa 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Mane labai sudomino Casual troškinys moliūge. Šiandien darysiu ir būtinai parašysiu savo įspūdžius.
Aš dažniausiai iš moliūgo darau greitą molūgų sriubą, įtarkuoju į blynus arba spaudžiu sultis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zavioji: 12 rugpjūčio 2010 - 12:50
QUOTE(Zavioji @ 2010 08 12, 13:49)
Mane labai sudomino Casual troškinys moliūge. Šiandien darysiu ir būtinai parašysiu savo įspūdžius.
Aš dažniausiai iš moliūgo darau greitą molūgų sriubą, įtarkuoju į blynus arba spaudžiu sultis.


Išbandžiau ir galiu pasakyti savo atsiliepimus. Man pasirodė, kad dėl tokio patiekalo per daug vargo. Gal, kad pirmą kartą dariau, tai viskas lėčiau vyko. Skonis neblogas, bet aš pilčiau žymiai mažiau vyno (ne pusę butelio). Dabar vėl daryti šį patiekalą nesinori. Na, o po metų, kai bus naujas moliūgų derlius, ko gero vėl bandysiu. Tik tikrai pilsiu mažiau vyno. Šiaip skanu, bet man nieko ypatingo. Skonio reikalas biggrin.gif , ar ne ?
Atsakyti
QUOTE(Zavioji @ 2010 08 12, 13:49)
Mane labai sudomino Casual troškinys moliūge. Šiandien darysiu ir būtinai parašysiu savo įspūdžius.
Aš dažniausiai iš moliūgo darau greitą molūgų sriubą, įtarkuoju į blynus arba spaudžiu sultis.

Tas troškinys ir man labai įdomus, tik dar nežinau, gal be vyno mėginsiu g.gif

Ir labai įdomu sultys bigsmile.gif Kaip spaudžiat? Kaip obuolių su sulčiaspaude ar kaip nors ypatingai? ax.gif
Atsakyti