Įkraunama...
Įkraunama...

Tortų, pyragų ir kt. kepinių puošimas, 71 tema

Ačiū visoms atsakiusioms dėl boružiukų 4u.gif
O galima boružytes pasidaryt iš pastilažo kokią savaitę prieš valgant? Ir kur laikyt: sandarioj dėžutėj, šaldytuve? blush2.gif
Atsakyti
sypsenele,pirmasis papuosimas (bet cia mano nuomone) man labiau patiko,gal todel,kad toks daugiau rudeniskas. o zolyte as buciau dariusi taip: paimu konditerini maisa,arba stipru maiseli,tada i viena puse deciau zalios spalvos mase,i kita rodos,o per viduri siektiek geltonos ir tada dzibavusi.spalvos ciut ciut susimaiso,nu gal ne susimaiso,o susijungia(nzn kaip cia issireiksti blush2.gif ), ir gautusi rudeniska zolyte smile.gif
Papildyta:
QUOTE(sypseneleee @ 2011 10 01, 23:38)


  Nu va bet man cia zinokit labiau patinka.tik klausimas ka as dariau blogai ,kad pabaigoje Isingas pradejo skysteti


nuo ranku silumos smile.gif
Atsakyti
Laba diena ,

Ramu čia kol kas ....iki vakaro biggrin.gif .

Mano ryto darbelis ....draugai švenčia tortadienį biggrin.gif .

user posted image
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2011 10 02, 14:40)
Laba diena ,

Ramu čia kol kas ....iki vakaro  biggrin.gif .

Mano ryto darbelis  ....draugai švenčia tortadienį  biggrin.gif .

Koks mielas tortukas thumbup.gif , o vat noriu paklaust jus tos kvadraciukus ant mases darot pries dengima ar jau ant torto?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akilezna: 02 spalio 2011 - 12:45
QUOTE(akilezna @ 2011 10 02, 12:44)
Koks mielas tortukas  thumbup.gif , o vat noriu paklaust jus tos kvadraciukus ant mases darot pries dengima ar jau ant torto?



Kai tik apdengiu ir iš karto važiuoju ratuku , darau siūlę , kol dar pastilažas elastingas , tas pats ir kilimėliui , iškočiojau gabaliuką , ir tuoj su ratuku važiuoju smile.gif .

Nors čia - pavėlavau blush2.gif , tiksliau kitą papuošimą buvau išrinkusi , paskui radau šitą , jis man pasirodė gražesnis , o tortas jau buvo stovėjas šaldytuve .

blink.gif ....ką tik paėmė tortą .... mergytė sako : " šitų tai nevalgysim , namie nuimsiu , ir padėsiu kur mano žaislai ... " doh.gif , čiut laikėmės su mama lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @adrij@: 02 spalio 2011 - 13:01
QUOTE(@adrij@ @ 2011 10 02, 14:56)
blink.gif ....ką tik paėmė tortą .... mergytė sako : " šitų tai nevalgysim , namie nuimsiu , ir padėsiu kur mano žaislai ... "   doh.gif , čiut laikėmės su mama  lotuliukas.gif

geras thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
@adrij@ kaip visada,labai labai grazus. visu veidukai tokie mieli,linksmi wub.gif
Atsakyti
@adrij@, super tortukas thumbup.gif
Atsakyti
adrija, labai gražu smile.gif aš įsivaizduoju, man irgi būtų gaila tokius valgyt, ir aš pasidėčiau smile.gif
Atsakyti
Ačiū jums merginos 4u.gif ...tiesa , lipinau iš pastilažo kuriuo dengiu tortus , tik truputi įlašinau glicerino , kad nedžiūtu , nuostabu dirbti , nesėda , nedžiūva wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(sandrulyte1975 @ 2011 10 02, 04:31)
sypsenele,pirmasis papuosimas (bet cia mano nuomone) man labiau patiko,gal todel,kad toks daugiau rudeniskas. o zolyte as buciau dariusi taip: paimu konditerini maisa,arba stipru maiseli,tada i viena puse deciau zalios spalvos mase,i kita rodos,o per viduri siektiek geltonos ir tada dzibavusi.spalvos ciut ciut susimaiso,nu gal ne susimaiso,o susijungia(nzn kaip cia issireiksti blush2.gif ), ir gautusi rudeniska zolyte smile.gif
Papildyta:
nuo ranku silumos smile.gif

Labai gerai paaisknai,cia tikrai butu buve geriau jauciu zymiai...Kita karta zinosim,pirma pasiklausti nuomoniu o tada jau daryti...bet uztat zolytes pasimokiau kaip daryti biggrin.gif

QUOTE(@adrij@ @ 2011 10 02, 05:40)
Laba diena ,

Ramu čia kol kas ....iki vakaro  biggrin.gif .

Mano ryto darbelis  ....draugai švenčia tortadienį  biggrin.gif .


Oi koks mielas torciukas,bet ardija ar jus visus iki vieno papuosimo detales darote tik tam tortui po apdengimo jau?

QUOTE(@adrij@ @ 2011 10 02, 06:34)
Ačiū jums merginos  4u.gif ...tiesa , lipinau iš pastilažo kuriuo dengiu tortus , tik truputi įlašinau glicerino , kad nedžiūtu , nuostabu dirbti , nesėda , nedžiūva  wub.gif .

Vat zadejau klausti,nes pas mane irgi is pastiliazo ir matau kaip dziuva
Papildyta:
Kitam savaitgaliui turiu padaryti 6 metu mergaitei princese,tai dabar lysiu pastudijuoti i virsutine tema ir klausiu patarimu, tada jau jusu i ka labiausiai reikia atkreipti demesi darant tuos tortus su barbemis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sypseneleee: 02 spalio 2011 - 14:13
sypseneleee , dėkui .

Taip , apdengiu tortą , dedu į šaldytuvą ir užsiimu lipdiniais ..... jei turiu tokių tortų daugiau , kartais ( tik kartais ! ) padarau iš anksto ( pora dienų prieš ) , tiesiog neturiu tam laiko - daryti ir kaupti . O be to minkštus vaikai suvalgo ir dar nepasidalina , kietesnius sako tik apgriaužia ....išimtis - gėlės , kurios turi džiūti . smile.gif

Na jei mano nori patarimo , tai turbūt bus vienas iš pagrindinių : neįgrūsk per giliai lėlės kūno į sijoną , kuo ilgesnis liemuo , tuo ji atrodys lieknesnė , o ne kaip nėščia moteris , su jai skirta platėjančia suknute nuo (.)(.) apačios biggrin.gif ..... ir jei įmanoma , nepalik paleistų plaukų , bet jei taip prašys kam jos reik , daryk kaip prašo .

Šiaip nieko ten daugiau ir nereikia , kiekviena modeliuoja suknutes pagal save , vienos deda rankoves , kitos - ne , tai jau skonio reikalas .
Atsakyti