Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 6

sveikos gyvos 4u.gif mano meniu..

Pirmadienis

Pusr. sumustiniai,kava
Pietus: kepti varskeciai
Vakariene: varskeciai,blynai

Antradienis

Pusr. sumustiniai,kava
Pietus: kotletai,virtos bulves,kopustu-morku salotos
Vakariene: vyras pietu likucius baige,man sumustinis

Treciadienis

Pusr. sumustiniai,kava
Pietus: lietiniai blynai su varske,darzoviu sriuba
Vakariene: kelioneje

Ketvirtadienis

Pusr. man kava+ karsti sumustiniai,vyrui velyvi pusryciai=pietus
Pietus: man vistos sparnelis ir rukytas ketvirtis
Vakariene: balandeliai,virtos bulves

Penktadienis

Pusr. sumustiniai,kava
Pietus: vakaryksciai balandeliai
Vakariene: sveciuose

Sestadienis

Pusr. kava,man sumustinis,bandele,vyrui desrainis
Pietus: zrazai,keptos orkaiteje bulves su lupenomis,morku-kopustu salotos,makaronu sriuba
Vakariene: karsti sumustiniai,vyras dar sriuba baige

Sekmadienis

Pusr. man kava+sumustinis,vyrui kava+virti kiausiniai su duona ir majonezu
Pietus: vakaryksciai zrazai,dar bulviu prikepiau
Vakariene: blynai

Pirkta: bandeles(14vnt. ryskiai per daug g.gif )9,47 miltai 3,69 aviziniai dribsniai 2,99sultys 3,79 razinos(vaikas del ju is proto eina kaip nori smile.gif )2,49 vaisine duonele 3,99 batonas 0,75 desrainis 2

Viso: 29,37
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angeliukesmamyte: 30 sausio 2011 - 22:20
QUOTE(fuksė @ 2011 01 30, 08:26)
Labux  mirksiukas.gif , tavo meniu kaip visada - aukstas pilotazas.  4u.gif Maistas toks ivairus  thumbup.gif

Privietas pražuvėle mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2011 01 30, 19:37)
Ale prigąsdinau... Nepriimkit labai asmeniškai - aš gi jūsų nepažįstu. Tik ta situacija, kai vaikelį būtina pamaitint - labai pažįstama. O jai vaikelis nenori? Bet ne - grūdam ir tiek. Jei taip būtų elgiamasi su suaugusiu žmogum, pvz. - su jumis ar manim - duočiau į nosį, garantuotai. Bet vaikas negali apsigint...
Ai, gana tų traktatų... Kažko čia šiandien rašosi...  doh.gif  lotuliukas.gif


Valgo jis daug ką mirksiukas.gif Tik jokių kruopų išskyrus grikius (nebent mano mama kaime pasiūlo blink.gif ) ir nieko, kur yra grynos varškės - tik desertines varškytes (net sūrelių nenori) mirksiukas.gif Ir niekas jam per prievartą nekiša mirksiukas.gif

Parašykit savo meniu 4u.gif

QUOTE(hugutel22 @ 2011 01 30, 21:48)
nepatingejau ir paieskojau, ka valgo musu taupuole turinti meniu uz5olt savaitei, juk sake gamina kokioms trim dienom is puse kg kumpio dar kokio kopusto ir pansiai, ar jums panasu

daugiau nesireiksiu mazge sake cia tema skirta ne tam


hihihi.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(hugutel22 @ 2011 01 29, 10:30)
1.Marginiai blynai.

gal gali pasakyt, kas čia? bigsmile.gif

QUOTE(bjaurybe @ 2011 01 29, 16:17)
vyras šaltienos (šaltiena prieš šventes virta ir užvakuota).

dar taip negirdėjau bigsmile.gif kaip čia taip mokat? užvakuot šaltieną? aš kažkada bandžiau šaldyt, tai ne itin gerai gavosi schmoll.gif


beje, pastebėjau, kad ne viena gaminat zrazus, tai gal galit pasidalinti, kaip kuri juos gaminat? kokį įdarą dedat? aš kol kas bandžiau tik su grybų įdaru ax.gif
Atsakyti
Mano šeimos praėjusios savaitės meniu :

PIRMADIENIS
pusryčiai: kukurūzų košė, batonas su pienu
pietūs: pupelių sriuba, sriuboje virta ir su šaldytom daržovėm patroškinta jautiena, ryžiai
vakarienė: gardžioji silkė (su pievagrybiais ir konservuotais kukurūzais), virtos bulvės

ANTRADIENIS
pusryčiai: sumuštiniai su vyniotiniu
pietūs: pikantiški kiaulienos medaljonai, bulvių košė, kopūstų-morkų parūgštintos salotos
vakarienė: bulvių košė su pienu, kepta duona su česnaku

TREČIADIENIS
pusryčiai: sumuštiniai su dešra
pietūs: virtos kaimiškos dešrelės, bulvės, rauginti kopūstai, varškės keksas
vakarienė: čili krevetės, šaldytos tešlos pyragėliai su obuoliais / su dešra ir sūriu, įvairūs sumuštiniai, pirktinis tortas-pyragas (šventėm MB gimtadienį, ir išlydėjom mano brolį į užsienį, tai sėdėjom iki vėlumos)

KETVIRTADIENIS
aš - pasukos ir obuoliai

mano vyrija -
pusryčiai: kekso, pyragėlių likučiai
pietūs: bulvių košės likučiai su pirktine kepta šonine, rauginti agurkai, pupelių sriuba
vakarienė: pupelių sriubos likučiai su pieniškom dešrelėm (vaikui), šoninė su bulvėm ir raugintais kopūstais (vyrui)

PENKTADIENIS
pusryčiai: avižų košė
pietūs: kepta žuvis (vyrui), garinta lašiša (man), bulvės ir žirneliai, avižiniai blynai su grietine (vaikui)
vakarienė: burokėlių sriuba su džiovintais grybais, visokie likučiai iš šaldytuvo

ŠEŠTADIENIS (turėjom svečių, šventėm MB gimtadienį su jo šeima)
pusryčiai: kepta duona su česnaku
pietūs: karbonadai su bulvių koše, pekino-kukurūzų salotos
vakarienė: įvairūs sumuštiniai, naminis maskarponės tortas

SEKMADIENIS
pusryčiai: kukurūzų košė, mėsytės, likusios nuo vakar
pietūs: šaltibarščiai, kepta jūros lydeka su majonezu, virtos bulvės
vakarienė: virti kiaušiniai su majonezu / sviestu ir druska, keptos žuvies likučiai su apkepintom bulvėm ir vakuotais agurkais

Visa mėsa, krevetės, dalis žuvies ir maskarponės sūris - iš šaldiklio.

Išlaidos šį kartą didesnės nei paprastai, nes buvo pora šventimų, pirkau produktus tortui, tačiau po giminių vizito šaldytuvas net braška per siūles - mano gerieji uošviai palepino mus tiek žalia mėsyte, kiaušiniais, tiek visokiais kitais kaimiškais gardumynais bigsmile.gif

SAVAITĖS IŠLAIDOS MAISTUI 125lt

MĖSA - 0.5kg dešrelių, kepti šonkauliai, rūkyta kiaulės ausis, gabalas parūkytos file, 20 kiaušinių (pusė liko), pakelis koldūnų (liko)
ŽUVIS - 0.5kg jūros lydekos file,
PIENO PRODUKTAI - 8l pieno (1liko), 2l kefyro, 1l jogurto, grietinė (liko), grietinėlė, lydytas sūris, 7 sūreliai (3 liko), 3 jogurtukai (2 liko)
DUONA IR KRUOPOS - 3 kepalai duonos (1liko), batonas, forminė duona (liko), 2kg miltų (liko),
VAISIAI IR DARŽOVĖS - 2kg obuolių, 1kg apelsinų, 1 citrina, Pamelo greifruktas (liko), 3 česnakai, įdarytos alyvuogės
BAKALĖJA - cukrus, 2 pak. majonezo, kava (liko), kakava (liko), kondensuotas pienas, želatina, 2pak žele (1 liko),2 pak. sausų mielių (liko)
Atsakyti
man taip pat butu idomu suzinoti kaip ta saltiena uzvakuojama.. smile.gif o zrazus as tai su farsu kepu...
Atsakyti
QUOTE(hugutel22 @ 2011 01 30, 22:48)
nepatingejau ir paieskojau, ka valgo musu taupuole turinti meniu uz5olt savaitei, juk sake gamina kokioms trim dienom is puse kg kumpio dar kokio kopusto ir pansiai, ar jums panasu


taigi siulau nekreipt i jokius tos mamos komentarus.

cirkas atvaziavo , cirkas isvazios.

daugiau nesireiksiu mazge sake cia tema skirta ne tam


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Malonu, kad taip atidžiai gilinatės 4u.gif
Niekad nesiskelbiau šventąja.
Bet jei dejuojat dėl taupymo - tai ir sakau, ko geriausia būtų atsisakyt.

O cirkas - vaidinti taupymą kai tuo metu maitinamės už 200lt savaitei.

O kad pavyduolės dar labiau nagus nusigraužtumėt - pasakysiu: mėsyčių esam užsipirkę iš anksto. Turim dyyyydelį šaldiklį. Prisišaldžiau uogų. Prisidžiovinau baravykų šiemet kaip niekad. Ir agurkėliai marinuoti - naminiai. Net tiramisu tongue.gif sūris, kuris, manau, jums labiausiai užkliuvo - darytas namie (iš Vokietijos parvežė spec. raugo, kuris per kelias valandas iš paprasto pieno padaro tą sūrį, belieka nuvarvint. Gaila, kad tik vienam kartui jų užteko). Daržovės kai kurios irgi užpirktos iš rudens.
Va todėl ir nerašau savo meniu, nes sunku įvertint tiksliai kiekvieną gabalėlį pinigais.
Bet gi dėl įvairumo kažko užsiperkam.
Taigi.
Pavydėkit toliau tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 31 sausio 2011 - 11:20
QUOTE(angeliukesmamyte @ 2011 01 31, 11:56)
man taip pat butu idomu suzinoti kaip ta saltiena uzvakuojama.. smile.gif o zrazus as tai su farsu kepu...


Jei dar manęs galutinai neužignoravot - parašysiu kaip darom mes.
Išvirtą karštą šaltieną pilam į indelius ir užsukam. Veiksmas - kaip ir uogienes ar kt. konservuojant. Atšalusius dedu į šaldiklį. O atšildžius reikia pervirinti ir vėl sustingdyti kokiame dubenėlyje, nes tikrai pasikeičia konsistencija.
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2011 01 31, 12:09)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Malonu, kad taip atidžiai gilinatės  4u.gif
Niekad nesiskelbiau šventąja.
Bet jei dejuojat dėl taupymo - tai ir sakau, ko geriausia būtų atsisakyt.

O cirkas - vaidinti taupymą kai tuo metu maitinamės už 200lt savaitei.

O kad pavyduolės dar labiau nagus nusigraužtumėt - pasakysiu: mėsyčių esam užsipirkę iš anksto. Turim dyyyydelį šaldiklį. Prisišaldžiau uogų. Prisidžiovinau baravykų šiemet kaip niekad. Ir agurkėliai marinuoti - naminiai. Net tiramisu  tongue.gif  sūris, kuris, manau, jums labiausiai užkliuvo - darytas namie (iš Vokietijos parvežė spec. raugo, kuris per kelias valandas iš paprasto pieno padaro tą sūrį, belieka nuvarvint. Gaila, kad tik vienam kartui jų užteko).  Daržovės kai kurios irgi užpirktos iš rudens.
Va todėl ir nerašau savo meniu, nes sunku įvertint tiksliai kiekvieną gabalėlį pinigais.
Bet gi dėl įvairumo kažko užsiperkam.
Taigi.
Pavydėkit toliau  tongue.gif

nors temoje nedalyvauju, užsuku pasisemti idėjų pietums, moterys visos čia šaunuolės, prasimaitinti 4 ar 5 asmenų šeimai už 200 lt. manau didelis sugebėjimas, ypač, kad pastebiu maistas gaminamas įvairus.
O jūsų arogancija tiesiog žavinga blink.gif mėsytė iš anksto pirkta, bet ji pirkta, ne veltui gi gauta, tai suskaičiuokit ką suvalgot per savaitę kaži ar neviršysit tų 200 lt.
Manau, moterys čia ne tik taupo, bet ir viena kitą palaiko, pasiguodžia kam sunku šiuo laikotarpiu, tad jūsų ironija ir kitų menkinimas, mažų mažiausiai žema.......
Atsiprašau už temos teršimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2011 01 31, 12:09)
Pavydėkit toliau  tongue.gif


Nu tylėjau, tylėjau, nes labai nemėgstu lįsti į naudos neduodančius ginčus, bet pasakykit, ko čia pavydėt? blink.gif doh.gif
Kiekviena čia taupo pagal savo pajamas, jeigu ką. Jei žmonės uždirba, pvz. po 3 ar 5 tūkst., bet nenori jų visų praėst, tai ir nusistato savaitei 200 Lt. Kiti stengiasi su 50 ar su 100 prasisukt. O kitiems ir 300 nedaug atrodo smile.gif
Formuojasi vaizdelis, kad tamsta pati pavydi, jog kažkas daugiau maistui išleist gali, nei pati lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Kaip bjauru, kai į draugišką temą ateina kokia... ir, atsiprašant, visiškai ją sušika doh.gif


Savo meniu įmesiu šįvakar, jei netingėsiu biggrin.gif Ir jame bus pekino kopūstas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Įdomi @ 2011 01 31, 12:48)
Nu tylėjau, tylėjau, nes labai nemėgstu lįsti į naudos neduodančius ginčus, bet pasakykit, ko čia pavydėt? blink.gif doh.gif
Kiekviena čia taupo pagal savo pajamas, jeigu ką. Jei žmonės uždirba, pvz. po 3 ar 5 tūkst., bet nenori jų visų praėst, tai ir nusistato savaitei 200 Lt. Kiti stengiasi su 50 ar su 100 prasisukt. O kitiems ir 300 nedaug atrodo smile.gif
Formuojasi vaizdelis, kad tamsta pati pavydi, jog kažkas daugiau maistui išleist gali, nei pati lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Kaip bjauru, kai į draugišką temą ateina kokia... ir, atsiprašant, visiškai ją sušika doh.gif 
Savo meniu įmesiu šįvakar, jei netingėsiu biggrin.gif Ir jame bus pekino kopūstas lotuliukas.gif

Na as ir tylejau tylejau, kol neislaikiau, esu zmogus kuris visada nutyli, nekonfliktuojantis, bet neislaikiau pratrukau, turim savo kaima, savas darzoves sava mesyte, bet uzmuskit mane nu nesugebu isgyventi su 50lt., savaitei, nezinau nebent keptos bulves, su rugusiu pienu, virtos bulves ir t.t. doh.gif pamokykit mane, kaip isgyventi su 50 lt., per savaite gyvenant kaip mano tetis sako ant balkono 4-5 asmenu seimai, na pas mus 3 asmenys, 2 vyrai ir as. Prasau kiekviena savaite dekit savo meniu, noriu asimokyti, pvs. snd vyras verda burokeliu sriuba su mesgaliukais, burokeliai savi vakuoti mesyte sava, grietine, druska pipirai, svogunai pirkti. Rytojui sniceliai ka kiausiniu , dziuveseliu, pieno i bulviu kose ( perkam savaitgali pas ukininka uz 3litrus mokam 3 litus, vezames i miesta) reikia skaiciuokit ir tai yra 2 dienu meniu, o primeciau, kad apie 20lt., nera, o kur dar 3 dienos, kur auganciam vaikinui visi kiti priedai, juk to maza. diskutuoti galime daug senosios skaitytojos patvirtins, kad esu gan taupi motera, bet atleiskit taip nesugebu. O bjaurybes sugebejimu is ties zaviuosi jos meniu man tampa pvz. as taip nemoku verysad.gif skaniai ir ivairiai gaminti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2011 01 31, 11:25)
Mano šeimos praėjusios savaitės meniu :

PIRMADIENIS
pusryčiai: kukurūzų košė, batonas su pienu


Kaip ir iš ko verdama kukurūzų košė? doh.gif
Kvailokai paklausiau ax.gif ,taip ir reikia tikėtis atsakymo, - taigi iš kukurūzų lotuliukas.gif, bet atsakymo laukiu 4u.gif
Atsakyti