Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 6

Ačiū hugutel22 už gerą info 4u.gif
Mergaitės, nekreipkit jūs dėmesio.
Atrodo, bjaurybė gerai pasakė - šunys loja, karavanas eina mirksiukas.gif
Pamatė, kad per daug rami tema, tai ir sugalvojo bangas kelti. Nu pakipišuos, pasidraskys - ir pasitrauks. Ar maža keistuolių ant svieto? mirksiukas.gif
O mes kaip buvom taip ir liksim su savo meniu ir savo 200lt į savaitę ax.gif
Ačiū pašnekute kad atgaivinai mūsų temukę, nes dar tiek sėdinčių apačioj šiandien nemačiau mirksiukas.gif
Bet žinai, man visai tinka ir tie 200lt per savaitę. Esu asfalto vaikas. Po kaimus važinėti ir iešoti kaimo gėrybių neturiu su kuo.O turguj kainos tikrai nėra tokios jau labai mažos. Tad man išmaitinti 5 asmenų šeimą už tuos pinigėlius tikrai nėra lengva. Jeigu tau išeina ir pigiau tai džiugu thumbup.gif
tiesiog čia renkasi visos, kurios nori pataupyti ar pasisemti idėjų savo meniu. Esam tolerantiškos viena kitai ir nekomentuojam kiek kas leidžia maistui.
Tikiuosi supranti kur aš lenkiu. Ir tikiuosi tavo supratimo. Niekas netrukdo tau čia pasilikti ir dalintis savo meniu, bet jei mėgsti pasikandžioti ir pakomentuoti, tai komentatorių mums nereikia. Esam draugiškos naujoms narėms ir tikiuosi tuo nepiknaudžiausi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėjūna @ 2011 01 31, 14:07)
Kaip ir iš ko verdama kukurūzų košė? doh.gif
Kvailokai paklausiau  ax.gif ,taip ir reikia tikėtis atsakymo, - taigi iš kukurūzų lotuliukas.gif, bet atsakymo laukiu 4u.gif


nu ne manes klausei bet galiu as atsakyti,
verdama is kukruzu biggrin.gif kruopu arba kukruzu miltu, kaip ir visos koses, yra pirkti kruopos visos prekybcentrios jos smulkios geltonos, bet skanios, kose verdama kaip ir bet kuri kruopai dedami i uzvirinta vandeny ar vandeny su pienu , priedai kokius norit.
jei is miltu tai kisieliaus pagrindu, miltu dalis sumaisoma su saltu vandeniu, ir pilama i uzvirinta vandeni ar piena ir maisoma.
Atsakyti
QUOTE(Vėjūna @ 2011 01 31, 13:07)
Kaip ir iš ko verdama kukurūzų košė? doh.gif
Kvailokai paklausiau  ax.gif ,taip ir reikia tikėtis atsakymo, - taigi iš kukurūzų lotuliukas.gif, bet atsakymo laukiu 4u.gif

biggrin.gif aš verdu iš kukurūzų kruopų mirksiukas.gif nusipirkau su akcija tokių maišiukuose (kaip ryžiai), tai išsiverdu maišelį ir tada dar užbalinu pienu ax.gif iš miltų - nemoku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2011 01 31, 11:25)

pikantiški kiaulienos medaljonai,


kas per cūdas, taip skaniai skaniai skamba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MERENGE @ 2011 01 31, 14:02)
kas per cūdas, taip skaniai skaniai skamba smile.gif

skamba mandrai, bet gaminimas lengvesnis negu lengvas mirksiukas.gif pasidariau marinatą iš medaus, krienų, česnakinio aliejaus (galima paprastą aliejų ir česnaką naudoti) ir sojų padažo. tada supjausčiau kiaulieną apvaliais nedideliais maždaug centimetro storio griežinėliais, pamarinavau juos ir kepiau, prieš tai pamirkiusi į kiaušinio plakinį.
Svarbu neperkepti - bus sultingi ir pikantiško aštriai saldaus skonio essen.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2011 01 31, 15:31)
skamba mandrai, bet gaminimas lengvesnis negu lengvas mirksiukas.gif pasidariau marinatą iš medaus, krienų, česnakinio aliejaus (galima paprastą aliejų ir česnaką naudoti) ir sojų padažo. tada supjausčiau kiaulieną apvaliais nedideliais maždaug centimetro storio griežinėliais, pamarinavau juos ir kepiau, prieš tai pamirkiusi į kiaušinio plakinį.
Svarbu neperkepti - bus sultingi ir pikantiško aštriai saldaus skonio essen.gif

issisaugojau, super as darau marinata is garstyciu, medaus vyno acto ir truputi aliejaus jei naudoju riebesne kiauliena aliejaus nepilu, jei vistienai tai truputuka, visus ingridientus gerai ismaisau ir susmozinu. O to cesnakinio aliejaus yra kur pirkti ar cia kiap. Kazka gal spec darai g.gif as noriu graikiniu riesutu aliejaus labai skanu ant salotu, super.
Atsakyti
Na, kol sriuba verda, atnešu savo praėjusios savaitės meniu 4u.gif

PIRMADIENIS
I. Sumuštiniai su karšto rūkymo dešra.
II. Balta mišrainė su dešra man, tarybinis guliašas su bulvių koše vaikui.
III. Tarybinis guliašas su bulvių koše man, virti varškėtukai su grietinės/sviesto padažu vaikui.

ANTRADIENIS
I. Sumuštiniai su karšto rūkymo dešra.
II. Tarybinis guliašas, bulvių košė, marinuoti agurkai man, kiaulienos nugarinės kepsneliai vaikui.
III. Rūgštynių sriuba.

TREČIADIENIS
I. Sumuštiniai su karšto rūkymo dešra.
II. Balta mišrainė man. Vištienos užkepėlė su ryžiais vaikui.
III. Rugštynių sriuba man, dribsniai su pienu vaikui. Sluoksniuotos tešlos bandelės su obuoliais.

KETVIRTADIENIS
I. Sumuštiniai su karšto rūkymo dešra.
II. Vištienos užkepėlė su ryžiais man, vaikas pavalgė mokykloj.
III. Lašinukai, duona, svogūnas, marinuoti agurkai.

PENKTADIENIS
I. Sumuštiniai su karšto rūkymo dešra.
II. Vištienos užkepėlė su ryžiais man, vaikinas išsivirė pieniškų dešrelių smile.gif
III. Miltiniai blynai su braškių uogiene.

ŠEŠTADIENIS
I. Miltiniai blynai man, karšti sumuštiniai vaikui.
II. Cepelinai pas mamą ax.gif
III. Lašinukai, duona, svogūnas, marinuoti agurkai, virtas kiaušinis su majonezu, arbata su taleriais, obuoliai, apelsinas man lotuliukas.gif Vaikas pas močiutę buvo.

SEKMADIENIS
I. 4 grūdų košė man, karšti sumuštiniai vaikui.
II. Orkaitėje kepti vištų sparneliai su bulvėmis, pekino kopūstų/morkų/majonezo salotos.
III. Mielines bandelės su cinamonu, mieliniai rageliai su obuolių-cukinijų uogiene. Vaikas dar pasišildė sparnelį vieną biggrin.gif

Nėra tas mano meniu labai įvairus, nes kažkaip nesigauna man padaryt tik vienam kartui doh.gif O jei dar vaikas sugalvoja ko nors nevalgyt, tai man tenka ir 3, ir 4 dienas tą patį valgyt lotuliukas.gif Nu bet negi mesi schmoll.gif Ir sumuštiniai baisokai atrodo kasdien, bet mes taip pripratę ir geriausiai ryte jais pasisotinam biggrin.gif

PIRKTA:

MĖSOS GAMINIAI: pieniškos "Mažylių" dešrelės - 5,59 Lt
DUONOS GAMINIAI: duona 750 g - 2,69 Lt
PIENO GAMINIAI: grietinė 450 g, pienas 1 l - 4,78 Lt
MAKARONAI IR KRUOPOS: ryžiai 800 g, makaronai 400 g - 3,25 Lt
VAISIAI, DARŽOVĖS: obuoliai 2 kg, pekino kopūstas lotuliukas.gif , greipfrutai 860 g, razinos 200 g - 9,65 Lt
BAKALĖJA: kava Merrild 250 g, saldainiai, bananiniai taleriai, vaflių lakštai, kiaušiniai 10 vnt., majonezas 400 g - 19,03 Lt.
VAIKO PRIEŠPIEČIAI MOKYKLOJE - 12,50 Lt.

VISO: 57,49 Lt.
Atsakyti
jei toliau bus tokios nesąmonės rašomos temoje, tai kursim kažkokias taisykles. jei žmogus nori pasikalbėt su savim, nekreipkit, mergaitės, dėmesio ir neatsakinėkit į kvailus klausimus, nerašykit po kvailais postais ir apskritai nėra čia ko teršt nesąmonėm šitos temos. cituot galėčiau daug, bet nenoriu būt tokio lygio kaip pagrindinė šiandienos cituotoja. išlaikykim temos dvasią, ne skuo toliau tuo mažiau norisi čia rašyti.
visų meniu savotiški, pilni naujovių, kurių pasisemiu savo virtuvei, bet savo meniu užstrikdinau.
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2011 01 31, 09:43)
gal gali pasakyt, kas čia? bigsmile.gif
dar taip negirdėjau bigsmile.gif kaip čia taip mokat? užvakuot šaltieną? aš kažkada bandžiau šaldyt, tai ne itin gerai gavosi schmoll.gif
beje, pastebėjau, kad ne viena gaminat zrazus, tai gal galit pasidalinti, kaip kuri juos gaminat? kokį įdarą dedat? aš kol kas bandžiau tik su grybų įdaru ax.gif

ir šaldau, ir vakuoju...ie nieko irnesakyk.gif ...gyvas diedas lotuliukas.gif
Jei atvirai, šaltieną valgo jis vienas, aš labai retai paragauju, o jam kas savaitę gali būt ir kasdien rolleyes.gif . Tai negi virsiu jam kas savaitę vieną kulšį ir kiaulės koją doh.gif. Tik jei vakuoti ar šaldyti, reikia ją išvirti tokią kietesnę, nu nemoku paaiškinti g.gif
Papildyta:
QUOTE(SilRa @ 2011 01 31, 09:43)
beje, pastebėjau, kad ne viena gaminat zrazus, tai gal galit pasidalinti, kaip kuri juos gaminat? kokį įdarą dedat? aš kol kas bandžiau tik su grybų įdaru ax.gif

greičiausiai man su grybais, pakepinu su svogūnu ir vsio. Dar jei darau iš vištienos, tai sviestą ištrinu su tarkuotu sūriu, pridedu žalumynų, galima česnako, irgi skanus su tokiu įdaru ax.gif
O darau visaip, ir iš faršo, ir į sprandinę vynioju, ir vištieną, ir vištieną su šonine...ai, žodžiu, darau "na ura" bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(raganiuke52 @ 2011 01 31, 13:00)
O bjaurybes sugebejimu is ties zaviuosi jos meniu man tampa pvz. as taip nemoku verysad.gif skaniai ir ivairiai gaminti  thumbup.gif

vo bigsmile.gif , kad žinotumėt kiek man tas valgio darymas nervų kainuoja doh.gif. Būčiau viena turbūt nei keptuvės neturėčiau schmoll.gif , bet nepadėsi augančiam vaikui maisto iš parduotuvės, taip jau nežinia ant ko tie vaikai auginti. Bet diedui pasakiau, išvažiuoja panos studijuoti, virtuvė bus užmūryta biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Vėjūna @ 2011 01 31, 13:07)
Kaip ir iš ko verdama kukurūzų košė? doh.gif
Kvailokai paklausiau  ax.gif ,taip ir reikia tikėtis atsakymo, - taigi iš kukurūzų lotuliukas.gif, bet atsakymo laukiu 4u.gif

jū būna pirkti prie visų kruopų, o verdu aš jas taip kaip manų kruopas, kartais net pamaišau. Miltus naudoju pyragams, miltiniams blynams, daug nededu, tik dėl spalvos, bet gaunasi geltoni pyragai. Mano dičkė alergiškai, tai užaugo ant šitų kruopų ir miltų ax.gif
Papildyta:
QUOTE(murzilkaa @ 2011 01 31, 13:17)
Esam draugiškos naujoms narėms ir tikiuosi tuo nepiknaudžiausi  mirksiukas.gif

aš irgi esu labai tolerantiška, ir jei jau turi moteriškė savo nuomonę, tai ir neišmuši ir kam dar stengtis. Be to, nemanau, kad specialiai taip, tiesiog gal per daug sureagavom ir gavosi tada arši reakcija ax.gif . Kuo mūsų daugiau, tuo linksmiau mirksiukas.gif
Papildyta:
Viskas merginos, einu liuliuką. Pusė dienos su pana po klinikas pralaksčiau doh.gif . Labanakt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bjaurybe: 31 sausio 2011 - 20:33
QUOTE(raganiuke52 @ 2011 01 31, 17:45)
O to cesnakinio aliejaus yra kur pirkti ar cia kiap. Kazka gal spec darai g.gif

pasigaminti nemoku, man jo mažą buteliuką parvežė lauktuvių iš Italijos ax.gif Bet įtariu, kad užtektų sutrinti česnaką, užpilti aliejumi, o paskui tą aliejų nupilti - česnako skonis turėtų pereiti į aliejų g.gif
QUOTE(Įdomi @ 2011 01 31, 19:00)
1. tarybinis guliašas
2. kažkaip nesigauna man padaryt tik vienam kartui doh.gif O jei dar vaikas sugalvoja ko nors nevalgyt, tai man tenka ir 3, ir 4 dienas tą patį valgyt lotuliukas.gif Nu bet negi mesi

Įdomi, labai mažos išlaidos šią savaitę thumbup.gif
1. o kuo ypatingas tas "tarybinis" guliašas?
2. aš, jei reikia, irgi galiu kelias dienas valgyti tą patį ax.gif negaliu maisto mėtyti blush2.gif

QUOTE(bjaurybe @ 2011 01 31, 20:47)
1. Tik jei vakuoti ar šaldyti, reikia ją išvirti tokią kietesnę, nu nemoku paaiškinti g.gif
2. Dar jei darau iš vištienos, tai sviestą ištrinu su tarkuotu sūriu, pridedu žalumynų, galima česnako, irgi skanus su tokiu įdaru ax.gif

1. supratau mirksiukas.gif želatinos daugiau reikia smile.gif
2. o tas sūris su sviestu neišbėga iš vidaus? kepiau orkaitėje kotletukus, į vidurį įspraudžiau po kaladėlę sūrio, gražiai viską užglaisčiau, ir vis tiek sūris išbėgo į skardą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Įdomi @ 2011 01 31, 20:00)

Vištienos užkepėlė su ryžiais man


Kaip tos užkepėlės gaminamos g.gif vis noriu pabandyti, sakau gal vaikui tiktų, nes jau nebežinau kuom maitinti, kad įvairiau būtų doh.gif reik pasieškoti temos apie vaikų meniu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2011 02 01, 11:08)
o kuo ypatingas tas "tarybinis" guliašas?


Sako žmonės, kad skonis toks pats kaip senais gerais laikais, bet aš nelabai pamenu, nors ne mažytė buvau biggrin.gif Man svarbiausia, kad skanus thumbup.gif
Receptas ČIA, jei kam reikia 4u.gif

QUOTE(MERENGE @ 2011 02 01, 12:08)
Kaip tos užkepėlės gaminamos g.gif vis noriu pabandyti, sakau gal vaikui tiktų, nes jau nebežinau kuom maitinti, kad įvairiau būtų doh.gif reik pasieškoti temos apie vaikų meniu  lotuliukas.gif


Nežinau, kaip daro kitos, bet aš darau taip: išsiverdu vištieną (paprastai 1 didelį ketvirtį. mes dviese su sūnumi, tai mums užtenka biggrin.gif ), sultinys liekai sriubytei. Atskirai išsiverdu ryžius. Vištieną nukaulinu ir susmulkinu, pakepu svieste su svogūniuku. Beriu druskos, pipirų, dedu kokį šaukštą kitą gietinės. Sau dar dedu apvirtų šparaginių pupelių, vaikui tik vištieną smile.gif Į kepimo indą dedu vištą, ant viršaus - virtus ryžius, patepu majonezu ir užbarstau tarkuotu sūriu. Pakepu orkaitėje, kol išsilydo sūris.
Iš vieno ketvirčio turiu sriubos dviems dienoms ir užkepėlės dviems dienoms lotuliukas.gif
Šiaip galima pridėti į vištieną visko, ką turi - daržovių kažkokių, grybų ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Įdomi: 01 vasario 2011 - 12:22