Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Aaaa

Aš šitokius emaliuotus pažįstu.

https://www.amazon.c...t/dp/B0076NOGPY

Atsakyti

O šiaip tan net neįsivazdavau, kad gali būti bėdų su lietinių kepimu.  :oh:​ 

Tai turbūt žmogui, kuris nors ir susibiesina, bet daro, kol gaunas, nelabai ir panašu tai į bėdas.

Šiaip aš suprantu, kad daug bėdų virtuvėj išsprendžia praktika, ale bet vat bėda ir su praktika :D​ 

Atsakyti

Priedas  Screenshot_20200407_204325.jpg   307,84KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  Screenshot_20200407_204632.jpg   530,44KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  Screenshot_20200407_205224.jpg   414,95KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Laba :4u:

Pietums saslykai, desertui imu Katuko bandele, nesvarbu, jei ir sausokos, vynu suslapinsiu :D

Pas mumi snd nusprende, kad nuo 20 visi darzai atidaromi, nuo 27 1-4 klasiu mokiniai grizta i suolus. Del vyresniu dar susilaiko.. Susilaikau nuo komentaru.. :huh2:

Pirkom ketaus puodą. Ne emaluotą :huh2: dažo maistą juodai  :B 
Gal šiaip nekokybiškas pasitaikė.

Ketaus puodus reik paruost pries naudojima, ar ka nors daret? jei juodai tepa, itariu, kad nera isdeginti tepalai ar tai alyva.. nu kazkoks brudas.

As pirkau ketaus puoda, ne emaliuota griliui, tai zaidziau pusdieni kol paruosiau naudojimui, bet dabar jauciu naudosiu iki smerties..dar ir anukams liks :D

Atsakyti

Ketaus puodus reik paruost pries naudojima, ar ka nors daret? jei juodai tepa, itariu, kad nera isdeginti tepalai ar tai alyva.. nu kazkoks brudas.

As pirkau ketaus puoda, ne emaliuota griliui, tai zaidziau pusdieni kol paruosiau naudojimui, bet dabar jauciu naudosiu iki smerties..dar ir anukams liks :D

Prie puodo buvo instrukcija. Ir viską padarėm kaip liepti. Gaminta buvo kelis kartus. Maistas gaunasi tamsus :B
Net patį puodą liečiant iš vidaus - suodina rankas.

Norėjau ir keptuvės ketinės, bet jau nebenoriu :D praeis ir blėkines.

Atsakyti

Katukai, nuo gumuliukų išgelbsti šiek tiek druskos į tešlą ;) 

Atsakyti

A jūs galvojat, kad nuo patarimų bėgsiu daba lietinių kept? :D  Nebėgsiu. Artimiausiu metu. O iki kol ryšiuos tam darbui,  viską pamiršiu :D​ 

 

O šiaip apie tokias improvizacijas ir kalbėjau. Jei recepte neparašyta dėti druskos, tai aš jos ir nedėsiu ir nesugalvosiu įdėt, kad kažkur girdėjau. Nes. Nu. Netolima patirtis rodo, kad galiu ne tas proporcijas suskaičiuot :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 07 balandžio 2020 - 21:04

Prie puodo buvo instrukcija. Ir viską padarėm kaip liepti. Gaminta buvo kelis kartus. Maistas gaunasi tamsus :B
Net patį puodą liečiant iš vidaus - suodina rankas.

Norėjau ir keptuvės ketinės, bet jau nebenoriu :D praeis ir blėkines.

Vadinas ne iki galo isdeginot ta bruda. Bandykit dar karta. As kaitinau orkaiteje aukstoje temperaturoje su daug druskos ir tuscia, tada isplovus istepiau aliejum ir vel kaitinau kol susidare alia plevele.

Atsakyti

Šnd pas mane pietums buvo netikras piemenų pyragas (pjaustytas bulves 10-15 min apverdu) su keptom karštom daržovėm. Dar ir marinuotų burokėlių su majonezu pasidariau.

Priedas  received_540872686843559.jpeg   80,49KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Mano sesė sako "karantinas privertė ir mane fotkyt maistą!".

Pasirodo, jos zumbos grupė taip dietinasi: reik sufotyt visą dienos msistą.

Atsakyti

Smalsute, o kuo ten tau ta viryklė prisiteršia?  :mastau:  Neatsimenu, kad kas ten būdavo tokio  :rolleyes:

 


Smalsute, tešla per skysta arba jos per daug. Aš tuos savo keturkampius tai kepu iš amerikietškų blynų tešlos. Ji tokio tirštumo kaip grietinė riebi. Ir pagaminama paprastai.

 

Su tešla tai viskas gerai – per n metų visokių jų išbandžius, įskaitant ir originalią, prie pačios keptuvės instrukcijoje buvusią. Bėda, kad verčiant keptuvę per šonus bėga riebalai – daugiau ar mažiau, bet vis tiek prisilaisto, dega, rūksta, iš išorės keptuvė nebeatšveičiamai pajuodusi. Jei tešloje daugiau sviesto, galima apsieiti ir be papildomų riebalų, tik pačioje pradžioje patepti, bet kad ir tas sviestas sunkiasi. Ant naujos kaitlentės buvau beveik apsisprendusi "širdelių" nekepti – vaikai įkalbėjo.

Atsakyti

Į tešlą pilk aliejų. Nebėgs niekas. Turiu stiklinę kaitlentę ir senobinę keptuvę. Niekad netepiau jokiais riebalais.🤔 Dabar kai ketvirtas vaikas namie, tai kepu su elektrine. Bet ir eksperimentuoju su tešlom😁

Atsakyti