Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Kaip noriu bandelių. Namai bandelėmis kvepia, nes dukra kepė, o čia atėjau irgi bandelės.Lygtai po dviejų mėnesių keto neturėtų  norėtis, bet šiandien užsinorėjo.

Lietiniai išeina. Irgi jokių mandrų receptų.

O šiandien šeimai kepiau bulvinę picą. Ristina čia klausė ką iš bulvių gamint, Tai staiga šiandien prisiminiau. Bulves sutarkuoju burokine tarka,, sumaišau su prieskoniais, galima dar kokį kiašinį įmušt, bet ne visada dedu. Tada dedu  į aliejuotą keptuvę, gerai išlyginu, paspausdama. Apkepu vieną pusę, kol apskrunda. Tada verčiu, apkepu kitą šona šiek tiek mažiau. Tada patepu paviršių grietine ar  majonezu, užbarstau kiek dešros ir sūrio ir uždengus, sumažinus kaitrą pakepu,  kol gerai išsilydo sūris.  Sunkiausia čia yra apvertimas.  Dažniausiai verčiu ore, kaip blyną, bet reikia labai susikaupti, yra pavojus išversti viską. Lopetėle apverst pavyksta tik padalinus bent jau per pusę.

Atsakyti

Mano sesė sako "karantinas privertė ir mane fotkyt maistą!". Pasirodo, jos zumbos grupė taip dietinasi: reik sufotyt visą dienos msistą.
  Ai ne pirmas kartas jau Aš puikiai atsimenu kai pas pilateso trenerę jau fotkino, siusdavo, dar man moraluz už makaronus skaitė 😆

be jokių ten karantinų beje

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 07 balandžio 2020 - 22:50

Aniaaa?

Na, gal pamiršo. Mudviem abiem būdinga ;)

Labrytys.

Atsakyti

Labas rytas,

Nu su žveju gyvent, tai katastrofa

Ir taip miegu kaip zuikis

O dar prieš 6 pradeda ruoštis ant rytinės

Kaičia kavą, ieško batų.

Nu kä gyva nuo 6 ryto..

Oras per langą gražus. Vakar irgi buvo gražus tik vėjas baisulinis. Ypač naktį kaukė ir staugė.

Šiandiena vyrui grilinsim vištų kumpius be kaulo, parä marinuotus prieskoniuose.

Man lęšių ir kopūstų troškinys.

Blynai lęšių pusryčiams.

Atsakyti

Man dabar einamiausi pusryčiai graikiškas jogurtas, kiviai, bananai ir granola :wub: 

Atsakyti

Man dabar einamiausi pusryčiai graikiškas jogurtas, kiviai, bananai ir granola :wub:

man irgi :) graikiskas jogurtas, mirkytos chia, kiviai,bananas ir mangas ... Pusrytukai  grizus is pasivaiksciojimo po parka apie 16 - 17 val :)  niam niam kaip skanu :)

Atsakyti

o jum kiviai su pieno produktais neapkarsta?

Atsakyti

Ne :hmm:​ 

Atsakyti

tikrai ne

Atsakyti

Pypt jaučiu su mano wooly siunta kažkas negerai :hmm: Jie atsiunčia užsakymo patvirtinimo emailą? Nuo šeštadienio nieko negavau ir prisijungus prie accounto nerodo šito užsakymo :hmm:​ 

Atsakyti

Liniuka, pinigai nuo sąskaitos nurašyti?

Atsakyti

jo emailą atsiunčia

Atsakyti