Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Kaip noriu bandelių. Namai bandelėmis kvepia, nes dukra kepė, o čia atėjau irgi bandelės.Lygtai po dviejų mėnesių keto neturėtų  norėtis, bet šiandien užsinorėjo.

Lietiniai išeina. Irgi jokių mandrų receptų.

O šiandien šeimai kepiau bulvinę picą. Ristina čia klausė ką iš bulvių gamint, Tai staiga šiandien prisiminiau. Bulves sutarkuoju burokine tarka,, sumaišau su prieskoniais, galima dar kokį kiašinį įmušt, bet ne visada dedu. Tada dedu  į aliejuotą keptuvę, gerai išlyginu, paspausdama. Apkepu vieną pusę, kol apskrunda. Tada verčiu, apkepu kitą šona šiek tiek mažiau. Tada patepu paviršių grietine ar  majonezu, užbarstau kiek dešros ir sūrio ir uždengus, sumažinus kaitrą pakepu,  kol gerai išsilydo sūris.  Sunkiausia čia yra apvertimas.  Dažniausiai verčiu ore, kaip blyną, bet reikia labai susikaupti, yra pavojus išversti viską. Lopetėle apverst pavyksta tik padalinus bent jau per pusę.

Atsakyti

Mano sesė sako "karantinas privertė ir mane fotkyt maistą!". Pasirodo, jos zumbos grupė taip dietinasi: reik sufotyt visą dienos msistą.
  Ai ne pirmas kartas jau Aš puikiai atsimenu kai pas pilateso trenerę jau fotkino, siusdavo, dar man moraluz už makaronus skaitė 😆

be jokių ten karantinų beje

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: [b!]Vakar[/b!], 22:50

Aniaaa?

Na, gal pamiršo. Mudviem abiem būdinga ;)

Labrytys.

Atsakyti