Man irgi penktadienis.
Knygas ir mezginį nešiojausi po butą.
Nei mezgiau, nei skaičiau. Valgiau. Pykau. Miegojau. Į lauką nėjau. Tik ryte- Emilį į darželį nuvedžiau. Nuotolinis darbas su savais pliusais ir minusais. Šaldytuvas po ranka vis.
Ir mezgu, ir skaitau.
J. Nesbo. Peilis. 2/3
Liemenė. 1/2.
Ir valgau. Daug. Iš to sprendžiu, jog didžioji baimė praėjo, liko tik eilinis stresiukas...
Labas, ryte susimobilizavau, jaučiausi visai žvali, bet va atvariau iki ofiso - tyla, ramybė, ir suprantu, kad miego noriu...Vakar tik paskaičiau, bet ne per daugiausiai, iki mezginio nenuėjau.
Norėjau nusipirkt vieną aprašymą, va šitą: https://www.ravelry....rary/cannelloni, bet Paypal'as neleido , dėl kažkokių ten reguliacijų. Net pasitikrinau, ar tikrai ne iš Rusijos ji, nu rašo -
Kijevas... Ta pirkau kitą, iš Naujosios Zelandijos
. Kad turėčiau megzt būtent tai, ką noriu. Nes darbe patogu atsispausdint
.
Ale šiadien dar reikės rasti būdų žingsnius nueit. Gal mažiau darbo bus, dieną išeisiu pasivaikščiot...
Ai, gal kas turit kokio nenaudojamo pilkšvai melsvo lino nestoro nereikalingo? Pridėjimui prie šilko praverstų, bliuskelei va tokiai https://www.ravelry....ary/ooh-la-la-4. Aš ir pat gal kažkiek turiu, bet dar nesužiūrėjau, įtarimas, kad per mažai.
Jaučiu, kad paveldėjau tėvo savybes - planuot daug gerų dalykų, bet labai mažai padaryt....
.
Restar, issiunciau tau zinute i az 😉
😉
Jau tos sektos partizanės
. Išduosiu, gal nesupyks Fanda - ji yra nusimezgusi tą Cannelloni megztinį - gal parodytum įsikvėpimui?
.
Žodžiu, siūlų, aprašymų "po laiptais" ir projektų galvoj prikaupta jau n+k - labai konkrečių. Bėda, kad vis nauji norai kažkur užneša, o realiai niekas nenusimezga. Sustojau ties viena kojine...
Šiandien esu darbe. Susirinkom sužiūrėti, ką imti persikraustant. Mano darbas išsikelia į kitą vietą. Jau kaip ir turėjom kraustytis prieš pat pandemiją. Jau ten įstaigų jungimo projektai buvo parengti. Bet tada prasidėjo korona viskas atsidėjo. Man aišku gaila, nes čia buvo gerai - mokykla čia pat, ar koks susirinkimas, ar kada šiaip ko į mokyklą reikia. Bet panašu, kad jau artimiausiu metu iškraustys mus. Ir paskutinei moksleivei tik metai belikę.
Na bet būsim netoli Panoramos, tai galėsiu pietų sriubose sudalyvaut, jei kada įvyktų.
Bet tai atpratusi nuo bendravimo, pavargau net. Ir žiūriu permainas taip sunku priimt, o dabar tų visokių permainų iš visų pusių, tai tik sustingstu vidumi dar labiau ir negaliu pasijudint.
Kerpena, gal nors šiltesnis naujas ofisas bus
Lipu per save ir bandau užbaigti liemenę, nors jau aišku, kad šį sezoną nebenešiosiu. Bet noriu imtis bambuko, o nebaigtuko palikt nenoriu.
Kadangi nebuvau, tai sunku suprasti kaip ten bus. Kaip supratau mūsų kabinetas net be langų bus. Ir šiaip dabar mes dviese sėdėjom, o ten būsim trise.
Natūralu vengti pokyčių, nes nežinai, kaip bus. Bet paprastai ... kap nors vis tiek būna , dažniausiai ne taip ir blogai, tiesiog kitaip. Laikykis ir priimk save tokią, kokia esi. Turbūt būtų per gerai, jeigu visose srityse būtum super duper turbo
, tai mums pavyzdas bambą užgraužtų
. ir taip daugelyje sričių be galo tavim ir tavo gebėjimais žavimės.
Kokios mes skirtingos! Keisti ar keistis įdomu. Tobulėjimas yra pokytis, pvz. Kraustymasis - irgi.