Kaip skaniai...
Nenori draugaut su manim SM Bandžiau parodyt paveiksliuką, bet jis nesirodo. Dar ir pridubliavau
17924597_38314190_1000.jpg 186KB
0 Parsiųsta kartų
Labas rytas. Man ankstyvas. Vakar kažkaip anksčiau užmigau, tai nuo 5 prabudus. Bet dėl galvos skausmo. Gavau vaistų. Praėjo.
Nusipirkau kavos, pasiėmiau mezginį. Laukiu pusryčių 😍
Vakar vakare apie 8 val kalbu su mama, sako, tai jau po vakarienės? Sakau, kad mano vakarienė 5 val, o paskui pusryčiai tik 9. Bet 3 pilni sotūs maitinimai, tai jeeeetau, kaip man tinka toks mitybos planas. Jokių papildomų užkandžių nenoriu. Labai panašus, kaip pernai LISos projekte dalyvavau ir pagal jį maitinausi.
Sveikos, tai, Niumukai, - greit namo, baigsis atostogos all included .
Kai manęs paklausia, koks maistas tau skaniausias, dažnai sakau - kito žmogaus pagamintas . Aišku, turiu omeny, kai skaniai pagamina
, bile kokio š... tai nevalgyčiau. O užkandžių nenori, nes nelabai kur išnaudoji energiją begulėdama
. Mano didelis brolis irgi ligoninėj su covidu gulėdamas kažkodėl džiaugėsi ligoninės maistu ir, tipo, užteko. Nes šiaip valgo/užkandžiauja daug.
Šiadien buvo smagi darbo dalis - ėjau pėsčia į centrą ieškoti skaitmeninių reklamos ekranų, kur turėjo mūsų reklama būti, turėjau pafotkinti. Smagu, kai darbe nereikia tik sėdėt .Virš 10 000 žingsnių ir nupėdinau jau
. Vakare buvo planas dar su dukterėčia pasivaikščiot, bet gal ir nuvažiuosiu pas ją bei pasėdėsim, kam čia persistengt
.
Gal kas turi kokių gerų patirčių ir rekomendacijų ortodontui? Vėl susimoviau ir tenka ieškoti naujų kontaktų dėl M. dantų tiesinimo
Mes sūnui išsirinkom šią gydytoją (čia jos trijų darboviečių kontaktai):
https://slenioklinik...eva-galeckiene/
http://dantita.lt/ieva-gibaviciute-en/
https://periodont.lt/gydytojai/
Bet asmeninė patirtis tai kol kas labai kukli – vos kelios dienos su išsvajotais breketais. Šiaip pirminės konsultacijos nenuvylė, detaliai išaiškino kokie galimi keli gydymo planai, jų pliusai ir minusai, tai lyg ir aišku kokiame kelyje esame, kitos nuomonės nebeieškojome.