Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Kaip suprantu iš FB ir SM, šių metų dalyvių sąrašas kaip ir aiškus, galim ieškoti vietos?
Tai pirtį turbūt būt gerai ne daugiau kaip už 200 rasti?

Pirtis kartu su kepuriniu swapu ir pozavimu kubile smile.gif
1.Gadget
2.Niuma
3.Katuks
4.Restar
5.Qqte
6.liniuk
7. Jurgitak
8. Limit
9. Kerpena
Vincis, Abelo, Lietutis- su klaustukais.
Lapkričio 19
Atsakyti

Ai, visur :D  kai jų man nereik, tai ir nefiksavau konkrečiai. Bet klasikinių juodų visokio plauko visada būna Aprangoj. Aišku, kainos dabar sukilę, palyginus su kokiais 3 metais atgal. Bet aš ilgai ir nešioju tas iš Aprangos. Visokie Reservedai man dažniausiai vienam sezonui, apsitrina, apsibumbuliuoja, praskysta, tai tenka išmesti :rolleyes: 

būdavo mano skonio ir modelių Orsay, bet plę, ją uždarė :oh:  nu atidarė Villa, visai nieko ir ten, bet mažiau pasirinkimo. Dar kartais Lindex šio bei to būna, bet šįmet visai ne mano skonio. 

Tai va taip va. 

Paskutinį kart Reservede matavaus, bet dydžio nebuvo

Atsakyti
Restar, antri ar treti metai dabar vaikšto paaugiai su plikom čiurnom ir laimingi jaučiasi. Čia tik mamos vizualiai šalta biggrin.gif
Atsakyti

visada galima kojines ilgas numegzt :D

Atsakyti

Tai dabar mada tų ilgų ir plačių. Visos tragiškai velkasi žeme normalaus ūgio moterims :D 

Bet mano figūrai visiškai netinka tos plačios, net jei ir bandyčiau pasitrumpinti

Atsakyti

https://youtu.be/WDBfwsju7Rs

:D

Beje, kelnių irgi reiktų.... paradoksas toks, kad ofisinių juodų kiek nori, o vat tokių biškį laisvesnio elgesio-nieko gero. Arba labai jau spalvingos, arba tragiško fasono.

....laisvesnio elgesio kelnės  :angel2:​ 

Atsakyti

visada galima kojines ilgas numegzt :D

Muhahaaaaa

Atsakyti

visada galima kojines ilgas numegzt :D

Aš vartoju aukštesniu aulu kerzus :rolleyes: 

Nu ir kojinės ten į temą :D​ 

Atsakyti

kerzai plius megztos kojinės  :wub: 

nors aš jau ir į kedus nešioju, ir darban

kojom šilta  :super:​ 

Atsakyti

Madingos yra nesimatančios kojinės, kad kojytė lyg basnirčia kedukan inkišta atrodytų!

Vilnonių dar TIKRAI nereikia. Dar ir basnirčia su kedukais ok.

Atsakyti

Man tai dzin tų bernų blauzdos :). Nešalta jiems, nesuku galvos.  Kai modelis patrumpintas, viskas OK, man gražu. O kai tiesiog normalaus modelio per trumpos, tai juokinga. Bet jeigu jiems gerai, koks man skirtumas. Užaugs kada nors ir supratimas, ne tik ūgis :). Aš laiminga, kad beveik nebereikia važiuoti kartu su jais apsipirkt. Pati tai netikėtai CUP'e, keistose parduotuvėse, kurių pavadinimų nepamenu, randu vis kažko sau. Tiksliau, įsiūlo, nes pardavėjos ten tokios uolios :). Bet praėjo konferencija, išsisukau su tuo, ką turiiu, ir vėl man nieko nereikia  beveik. Megztiniaii nauji nesunešiojami oversize praverstų :).

Atsakyti

Na, na, prašom papasakoti, kur ir kokias randi ant 190 ūgio :). Gal tiks ir ant 184 :). Nes man su tuo ilgiu ne pyragai, kokias randu, tokias perku, jau koks tas lgis būna, toks. Bernai savarankiškai apsipirkinėdami per trumpų nusipirko ir akis drasko, kad jiems geros :).

Nu kur kur - visur :D Kai konkrečiai paklausi, tai nei vienos pardės neprisimenu. Bet logika pas juos geležinė - kuo didesnis dydis, tuo ilgesnės kelnės :B Šiaip labai gaila, kad nebėra LT tos drabužių pardės, kur buvo Gedo pr., kur dabar Zara. Nu ***** ta atmintis baigia pribaigt :B Ten pas juos viskas trijų ilgių būdavo.

Dėl pirties tai reiktų avansus rinkti, kad abejojančių atsakomybę paskatint :)​  

Atsakyti