Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Į kedukus, tos basnirčia, šiuo momentu labai pasiteisina kojinės su pašiltintu padu. Nu yra tokios a la sportinės, kur viršus normalus, o padas iš vidaus toks dvigubai frotinis. Nu tikrai mažiau šala kojytės. 

O čiurnos..... turbūt įpročio reikalas. Bet kai jau pravėsta, pasidaro nemalonu ir nejauku :D  paaugliai neturi tokio jausmo.

Bet pvz ilgos kelnės mūsų klimato zonoje irgi nepatogu. Bo nes vaikštant šlapiu oru iki kelių sušlampa :D  žinau ką sakau-turiu vieną tokių kelnių mėgėją :rolleyes: 

iš tikro, tai ir aš visko turiu pakankamai. Rūbų ta prasme. Bet norisi to naujo daikto džiugesio, kai atrodo net savivertė šiek tiek pakyla....

Mezgamo kardigano rankovės liko koks sprindis. Žadu šiandien užbaigt.  :rolleyes: tfutfutfu, kad neprisišnekėčia :D 

o toliau... turiu kojinių užsakymų :D  ir gal kepures reik bandytis :rolleyes:  dar beveik suformuotas  naujo megztinio modelis. Turbūt kokį aprašiuką pirksiu. Arba megsiu savo mėgstamą oversizinį modelį, tegul ir nesekamos tetos pavyzdžiu :ax:  apsimesiu, kad visai ne jos čia įtaka :D​ 

Atsakyti
Pas mus darbe primažintas šildymas, tai aš kasdien vaikštau su savo megztiniais ir jaučiu dar didesnį jų poreikį, bet nebenusimezgu taip greit. Ir ranką skaudeną, ir tingiu, ir laiko trūkumas. Siūlų ir idėjų trūkumo nėra.
Atsakyti

Madingos yra nesimatančios kojinės, kad kojytė lyg basnirčia kedukan inkišta atrodytų!

Vilnonių dar TIKRAI nereikia. Dar ir basnirčia su kedukais ok.

Man tokios nepatogu ir užkulnius pritrina

Na o reikia ar nereikia tai čia labai individualu :)

Atsakyti

Tai o kurią pirtį užsakom ar išsirinkom?

Atsakyti
Nesirinkom, nes pirmiausiai skaičiavomės kie bus- iki 10 ar virš 10.
Atsakyti

Taii iki galo gi ir neaišku, kiek bus - ar 9 ar 12 :). Kurios abejoja - abejos beveik iki galo. Dar Ramintas stebi. Tikrai važiuojančios galim ir sumesti tą avansą. Kas priims sprendimą, tokį ir palaiminsim.

Aš jau tik su vilnonėm nuo ryto iki vakaro :). Būna dienų, kai ir su tom namie sušąlu sėdėdama +šiltos tapkės. Jaunimas trumpom rankovėm, medvilninėm plonom kojinėm be tapkių ar basom kojom kartais būna. Nors objektyviai namie dar nėra šalta, tai vaisių džiovyklė, ar drabužių, ar orkaitė, ar puodai, ar saulė prišildo :).

Su mezgimu panašiai kaip pas Niumą - idėjų ir siūlų netrūksta, o su visu kitu - visaip būna... Stumiuosi su Simple V-neck megztiniu. Kojinės, pirštinės, kepurės laukia būtinumo eilėj, daug megztinių - norų eilėj...

Atsakyti
Įdėjau dar vieną pirtį į FB. vienas arba du namukai. Gal toks variantas tinkamas? Neskambinau dėl tikslios kainos. Atrodo, pagal mūsų poreikius. O jei ką, kaip Vincis sakė- atvažiuotų su čiužiniu. Ir jam vietos yra smile.gif
Atsakyti

Niuma, man gerai atrodo, gal paskambink dėl datos ir kainos? 

Atsakyti

sudubliavo

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 28 rugsėjo 2022 - 11:23

Neblogai atrodo visai tas variantas. 

Maniškis siūlomas gal ir pigus, ir didelis, bet su mezgimo vietom tai ne pats patogiausias...

Atsakyti

Kaina netinka. 460 vienas namukas.

Katukai, panašu, kad grįšim prie tavo varianto. Arba gal ieškot aplink Kauną? Gal bus pigiau atvažiuit? 

Atsakyti

Oho, 

Skelbimas visai neatitinka realybės...

Atsakyti