Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sveikos. Aš jei atvažiuosiu, tai vis tiek be nakvynės, lovos tikrai neužimsiu.

Atsakyti

o tai tos prie Aukštadvario jau visai atsisakom?

Atsakyti

Qqte, 380 kaina. Nu daugokoka, jei tik 9. Pigiau rasim. 

Atsakyti

Na, aš tai būčiau kokia 70-80 proc už Aukštadvarį :flirt2: 

Kaina, taip, nemaža. Ypač kai gavau elektros pasiūlymą. Bet. Ta elektros kaina bus tik nuo naujų metų, tai tada ir taupysim :D 

Užtat  vieta tradicinė. Aplinka ir vidus geri, įprasti, išbandyti, jokio streso :D​ 

Ir dar. Už savo pasiūlymą jaučiuos smarkiai atsakinga.... :B ypač kai bandau prastumt katę maiše. 

Atsakyti

Nu tai ko katę maiše - giminė, tai gal foto gali atsiųst? Ir būtų ne katė arba ne maišas :).

Aukštadvaris man irgi patinka. Ir jo turgelis :). Ir tradicija. Ar nei kiek nenuleistų tokiai ramiai, tvarkingai kompanijai? Nu arba ieškom pigiau. 

Atsakyti

Įkėliau foto, kiek turiu, į FB.

Atsakyti

Aš tai visiems sprendimams pritarsiu ką nuspręsit. Man tik iš principo tas amžinas kainų kėlimas su pagrindu ar be ir visų aklas pirkimas už tas pakeltas kainas nepatinka :) Ar jūsų alga nuo pernai pakilo 52 proc?

Esu piktas keksas :D​ 

Atsakyti

Paradoksas Liniuka. Mums sumažino koeficientus buvimo toje šalyje nuo šio rugsėjo :B  sakiau vyrui-naaaaa...k, varom iš čia....

Bet iš kitos pusės, nu paklausa reiškia yra pakankama, jei gali leisti sau ramiai kelti kainas. 

Ir žmogai išgyvena su tokiom algom....

Atsakyti

Viskuom kalti Vilniaus hipsteriai :D Taip mano vyras sako :D​ 

Atsakyti

Liniuka, man patinka, kaip tu parašei.

Tai važiuojam, aplankom Aukštadvario turgelį, o paskui šiaušiam pas mane. Jei labai norite mokėti, € paimsiu! 200. Ir parūpinsiu kubilą beigi malkas.

Dukra gal medutį iškeps (skanuuuuuuuuu).

Atsakyti

Aš tai visiems sprendimams pritarsiu ką nuspręsit. Man tik iš principo tas amžinas kainų kėlimas su pagrindu ar be ir visų aklas pirkimas už tas pakeltas kainas nepatinka :) Ar jūsų alga nuo pernai pakilo 52 proc?

Esu piktas keksas :D​ 

Nu man irgi nepatinka. Ar dėl to principo norim ant medinių suolų sėdėt "a la tvarte" visą vakarą? :). Peržiūrėjau kažin kiek ką tik. Daugumoj labai nepatogi paieška, nėra filtrų, kad galėtum atsirinkti sodybas pagal savo pageidavimus. O jau kiek peržiūrėjau, tai nors imkis sodybų verslo :). Eina žmonės ant balių, masiškumo. O jaukių, nedidelių nėra daug. Arba kainos nedžiugina. Arba užimtos. Arba vieta ne tarp Vilniaus ir Kauno. Dar va vieną pusiau iš bėdos išžvejojau, su sofke, kaina galutinė neaiški, jegu vieta tiktų - galiu paskambint: https://www.prieezero.lt/lt/apgyvendinimas/sodyba-prie-luksto-ezero-moletu-1136/ 

Nieko mes su tom kainom nepadarysim, kaip nei su elektros, nei kuro nepadarom... Vienas kartas metuose. Ingridushka savo saldžiu balseliu paskambinus tam Aukštadvario šeimininkui gal sugebėtų nuderėt :). Beje, ar kas žinot, kur ji ir ką veikia? Man nepatogu lįst...

Atsakyti

PS mano siūlų pirkimo hobis žada babinas parodyti.

Su kainomis nepirkimo būdu galime daryti DALYKUS.

Atsakyti