Įkraunama...
Įkraunama...

VPU studentės

sveikutes,

o gal kas is PPF turite baigiamojo pedagogikos ir psichologijos egzamino klausimu atsakymus, vaje egzas ant nosies, o net nezinau nuo ko pradeti, jei kas galit ar turit imeskit man i e-maila: malbertas@takas.lt
Papildyta:
QUOTE(mjk @ 2006 02 18, 16:14)
Sveikos merginos,

gal zinot ar pedagogikoje yra apibreziamas elgesys? gal kokie konkretus amziaus tarpsniai yra isskiriami? Mane konkreciai domian ikimokyklinis amzius.
Man reiktu butent is pedagogines sferos elgesio apibrezimo ax.gif
Buciau labai dekinga uz bet kokia info- leteraturos nurodyma ar cia issakytas mintis 4u.gif


jei turi kur, susirask R. Žukauskienės knygą Raidos psichologija ten daug teorijų apie vaiku elgesi, ikimokyklinio amziaus vaiku raida, bei amziaus tarpsnius.
Sekmes smile.gif
Atsakyti
jei turi kur, susirask R. Žukauskienės knygą Raidos psichologija ten daug teorijų apie vaiku elgesi, ikimokyklinio amziaus vaiku raida, bei amziaus tarpsnius.
Sekmes smile.gif
[/quote]

aciu, turiu 4u.gif tik sia viena knyga remtis yra per silpnas pagrindas doh.gif todel ir klausinejuosi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Minna @ 2006 02 21, 23:36)
sveikutes,

o gal kas is PPF turite baigiamojo pedagogikos ir psichologijos egzamino klausimu atsakymus, vaje egzas ant nosies, o net nezinau nuo ko pradeti, jei kas galit ar turit imeskit man i e-maila: malbertas@takas.lt

yra šito egzo klausimai? Mums klausimų nedavė, tik psichologijos ir pedagogikos programas. Tipo jpomis remiantis reikia ruoštis egzui. ABUSRDAS
Atsakyti
QUOTE(Minna @ 2006 02 21, 23:36)
sveikutes,

o gal kas is PPF turite baigiamojo pedagogikos ir psichologijos egzamino klausimu atsakymus, vaje egzas ant nosies, o net nezinau nuo ko pradeti, jei kas galit ar turit imeskit man i e-maila: malbertas@takas.lt

Darbe turiu ir psichologijos, ir pedagogikos šperas. Manau, programos vienodos visiems VPU bakalaurantams. Ryt įmesiu iš darbo, jei nepamiršiu. Až dar galėtum primint.
Atsakyti
QUOTE(Jurgitutė @ 2006 02 22, 14:08)
yra šito egzo klausimai? Mums klausimų nedavė, tik psichologijos ir pedagogikos programas. Tipo jpomis remiantis reikia ruoštis egzui. ABUSRDAS

Turbūt dieniniame skyriuje mokaisi mirksiukas.gif
Pedagogikos ir psichologijos klausimais galiu ir aš padėti, o gal kas turite ekonomikos valstybinio egzo klausimus ir vis dar praverstų išplėstiniai pamokų planai ir planai - konspektai (nesvarbu kokio dalyko) ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(kristinap @ 2006 02 23, 23:08)
Turbūt dieniniame skyriuje mokaisi mirksiukas.gif
Pedagogikos ir psichologijos klausimais galiu ir aš padėti, o gal kas turite ekonomikos valstybinio egzo klausimus ir vis dar praverstų išplėstiniai pamokų planai ir planai - konspektai (nesvarbu kokio dalyko) ax.gif .

kur ten dieniniam schmoll.gif neakyvaizdininkė aš rolleyes.gif ir neturim jokių klausimų, o bALANDY JAU VALSTYBINIS doh.gif Pedagogikos tai bent paskaitos buvo, tai vis šis tas, o prie ppcichologijos nežinau iš kurios pusės ir beprieiti.

Tiesa, jei gali su klausimais padėti, tai atsiųsk viską ką turi blush2.gif o pamokos planą man regis jau tau siunčiau (muzika). Tai jei jis tiko, tai galiu panašų dar atsiųsti, nes rašiau visai nesenai. Turiu dar kelis ir grupiokų darbus- planus. Tik juos tektų skanuoti. Tai jei ką- tai sakyk mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitutė: 23 vasario 2006 - 23:35
Aciu Gintarasai uz mokomaja medziaga notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitutė @ 2006 02 23, 23:33)
kur ten dieniniam  schmoll.gif  neakyvaizdininkė aš  rolleyes.gif  ir neturim jokių klausimų, o bALANDY JAU VALSTYBINIS  doh.gif  Pedagogikos tai bent paskaitos buvo, tai vis šis tas, o prie ppcichologijos nežinau iš kurios pusės ir beprieiti.


aš ir neakivaizdiniam, tai kai reikėjo egzui šiam ruoštis, tai irgi klausimų nebuvo schmoll.gif , o pagal šitus senus klausimus, tai neatitiko unsure.gif , bet jokia medžiaga nekenks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitutė @ 2006 02 23, 23:33)
kur ten dieniniam  schmoll.gif  neakyvaizdininkė aš  rolleyes.gif  ir neturim jokių klausimų, o bALANDY JAU VALSTYBINIS  doh.gif  Pedagogikos tai bent paskaitos buvo, tai vis šis tas, o prie ppcichologijos nežinau iš kurios pusės ir beprieiti.

Tiesa, jei gali su klausimais padėti, tai atsiųsk viską ką turi  blush2.gif  o pamokos planą man regis jau tau siunčiau (muzika). Tai jei jis tiko, tai galiu panašų dar atsiųsti, nes rašiau visai nesenai. Turiu dar kelis ir grupiokų darbus- planus. Tik juos tektų skanuoti. Tai jei ką- tai sakyk  mirksiukas.gif

Labai laukčiau darbų, kuo daugiau tuo geriau (sk.kristina@gmail.com) bigsmile.gif Beje, iš tavęs nesu nieko gavusi schmoll.gif g.gif
Parašyk kur tau išsiųsti valstyb. pedagogikos psichologijos egzo medžiagą.
Keista, kad šitą egzą laikysit balandžio mėn, o kada jums specialybės valstyb. egzas?
Papildyta:
QUOTE(Lietuvos saulele @ 2006 02 24, 12:28)
aš ir neakivaizdiniam, tai kai reikėjo egzui šiam ruoštis, tai irgi klausimų nebuvo  schmoll.gif , o pagal šitus senus klausimus, tai neatitiko  unsure.gif , bet jokia medžiaga nekenks  rolleyes.gif

Kaip įdomiai, suprantu, kad dieniniokai negauna, bet kuo neakivaizdininkai prastesni (ar geresni) už vakarinius g.gif . Nes mes visus klausimus gavom, o gegužę laikysim specialybės egzą ir klausimus gausim likus iki paskutinio pasispardymo 1mėn thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinap @ 2006 02 25, 11:56)
Labai laukčiau darbų, kuo daugiau tuo geriau (sk.kristina@gmail.com) bigsmile.gif Beje, iš tavęs nesu nieko gavusi schmoll.gif  g.gif
Parašyk kur tau išsiųsti valstyb. pedagogikos psichologijos egzo medžiagą.
Keista, kad šitą egzą laikysit balandžio mėn, o kada jums specialybės valstyb. egzas?

išsiunčiau 4 planus. Kažkur turėčiau turėti dar, bet jie rašyti ranka ir reiktų skanuoti. Jei labai norėsi, tai sakyk- nuskanuosiu
Egzo medžiagą atsiųsk tuo ardesu, kur gavai mano laiškutį ax.gif

Specialybės egzas pas mus padalintas į 4 dalis. pirma dalis po psichologijos-pedagogikos- balandžio pabaigoj. O paskutinė dalis- birželio vidury.

O kas čia keisto? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitutė @ 2006 02 25, 19:30)
išsiunčiau 4 planus. Kažkur turėčiau turėti dar, bet jie rašyti ranka ir reiktų skanuoti. Jei labai norėsi, tai sakyk- nuskanuosiu
Egzo medžiagą atsiųsk tuo ardesu, kur gavai mano laiškutį  ax.gif

Specialybės egzas pas mus padalintas į 4 dalis. pirma dalis po psichologijos-pedagogikos- balandžio pabaigoj. O paskutinė dalis- birželio vidury.

O kas čia keisto?  g.gif

Ačiū, tuoj išsiųsiu mirksiukas.gif
Keista, nes mes tą egzą laikėm gruodžio mėn. Mokausi IF. Tikiuosi mes čia kalbam apie privalomąjį valstybinį ped. ir psich. egzaminą g.gif .
Atsakyti
QUOTE(kristinap @ 2006 02 26, 10:29)
Ačiū, tuoj išsiųsiu  mirksiukas.gif
Keista, nes mes tą egzą laikėm gruodžio mėn. Mokausi IF. Tikiuosi mes čia kalbam apie privalomąjį valstybinį ped. ir psich. egzaminą g.gif .

o tai dar būna neprivalomų valstybinių egzaminų? blink.gif
O pas kokius dėstytojus mokeisi psichologiją ir pedagogiką? Ir kodėl jums davė klausimus, o mums ne? Mūsų dėstytoja pareiškė, kad niekam klausimų neduoda, nes tuomet keliauja "Paruoštukės- špargalkės" (čia ji taip išsireiškė). Ir iš viso, kai laikėm eilinį sesijinį pedagogikos egzą, tai taip griežtai viskas vyko- lyg per valstybinį- nė krustelti nebuvo galima
Atsakyti