QUOTE(nebijau @ 2007 07 03, 15:07)
Kiba, moterys, gyventi taupiai nebemokat?
Mano pietus sios dienos:
1 virta bulve( kilogramui mokejau 3lt, vadinasi viena-30cnt.)
1 kotletas( perku kiaulienos malto kumpio sufasuoto is Maximos uz 7lt pusei kilogramo, idedu tris riekeles batono, viena kiausini, druskos, iseina man is tos mases 10 kotletu, vadinasi vienas kotletas man kainuoja 75cnt)
Pasidariau indeli kopustu salotu(kokius 250gr-susiceckuoju puse kopusto guzes(kg kainuoja apie 2lt), idedu prieskoniu, savikaina gaunasi 50cnt.
O dabar susumuokit

1,55lt

Kavineje uz ta pati buciau sumokejusi taip: uz bulve su kotletu-6lt, uz salotas dar-2 ar 3 lt.
Beje, maitintis varske-tikrai labai brangu

O ir as, mesaede, be mesos negaliu isgyventi ne dienos
Taip kad tik noro reikia ir netingeti pasidaryti pigius pietus
Kokia tai taupumo ilziuja

1. Neįskaičiuota kiaušinio kaina

2. Neįskaičiuotas vanduo bliūdams plaut, elektra/dujos maistui gamint bei elektra, jei tai vyksta tamsiuoju paros metu

3. Ir svarbiausia - nesįskaičiuotas Tamstos darbo laikas bei darbo sąnaudos

Aš geriau tuo metu su vaikais pažaisiu ar vyru pagaliau
Papildyta:
QUOTE(Medinis @ 2007 07 03, 15:39)
aaaa....eeeee.... šitą.... o kur pėdkelnės pigiausios?
Pigiausia be pėdkelnių