Įkraunama...
Įkraunama...

Kojos nykščio kaulinė išauga

QUOTE(agnolija @ 2008 12 19, 13:49)
na del nedarbingumo lapelio yra taip: kadangi nesinori pries sventes pradeti dirbt  blush2.gif  , tai chirurgas sake kad seimos gydytojas gali drasiai testi nedarbinguma dar menesi, nes operuotos abi kojos(operavausi pries menesi)
ir dar kadangi mano darbas daugiau stovimas, tai noretusi eit i darba kai jau abi kojas normaliai galesiu priminti, kad paskui nepradetu tint. nors is principo jau pakankamai geriau jauciuosi.
o kiek pas jus bus nedarbingumas?

man tai jau 4 sav tesia nedarbinguma. Pagal visa gyjimo schema turetu buti 9 sav ,nes tris savaites negakejau minti kojos o sesias savaites turesiu ant kulno reikes minti. Vezinau ar seimos gydytoja tiek laiko gales testi ta nedarbinguma. Kaip tau sekasi tartis su seimos gydytoja? Kaip sekasi vaikscioti, ar vaikstai ant kulno ar mini visa peda? mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(PAME @ 2008 12 18, 21:06)
Ok, lauksiu foto  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Sveika RAME,
ka tik imeciau nuotraukytes i tavo e pasta wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 39and69: 19 gruodžio 2008 - 14:58


Sveika RAME,
ka tik imeciau nuotraukytes i tavo e pasta wub.gif
[/quote]
atsiusk kaip tavo abi kojos dabar bigsmile.gif atrodo jei gali ausrve@aim.com
Atsakyti
Kaip tau sekasi tartis su seimos gydytoja? Kaip sekasi vaikscioti, ar vaikstai ant kulno ar mini visa peda?

na mano seimos gydytojas liepe man paprasyti traumatologo israso, kad ten pazymetu kiek rekomenduojama testi man nedarbinguma. tai traumatologas ir parase, kad jei operuotos abi kojos, tai nedarbingumo lapa galima testi iki 2 menesiu.
kaire koja jau senokai minu normaliai, o vat desine po biski pratinu taip pat prie kruvio. na dar gal nelabai sekasi, bet jau nebedaug truksta. namie stengiuosi minti pilna peda, tik kai iseinu i lauka, nevisada tai pavyksta (gal per daug ja saugau g.gif )
Atsakyti
Sveikos,
Kiek girdejau, tai operuojant ir po viena koja nedarbingumas tesiamas mazdaug 2 menesius.
Man jau paskyre operacija sausio 13 dienai. Operuosiuos greitosios pagalbos ligonineje vilniuje.
Taip, kad palinkekite sekmes.
Atsakyti
QUOTE(pienas @ 2008 12 23, 16:19)
Sveikos,
Kiek girdejau, tai operuojant ir po viena koja nedarbingumas tesiamas mazdaug 2 menesius.
Man jau paskyre operacija sausio 13 dienai. Operuosiuos greitosios pagalbos ligonineje vilniuje.
Taip, kad palinkekite sekmes.


Tikrai kad sekmes 4u.gif , kas operuos?
Atsakyti
Sveika smile.gif sandriux,

su sraigteliais koja gali tinti iki puses metu g.gif , kai laukiau konsultuotis bent kelias moteriskes snekinau. Bet kai tavo koja nepatinusi ar ji siausresne nei buvo, ar gali ikisti isavo batus? Mano tai ne, negaliu ikisti nei i viena savo bata, nors atrodo ir nepatinusi. Jau pradejau kulniuot ant kulno, su tuo orto batu labai patogu, nors gydyt. sake nereikia orto bato, bet su tuo batu apseinu be ramentu, Kiek to ant kulno minsi?
[/quote]

na jau menuo po operacijos, koja vakarais dar vis patinsta, ikisu tik i crocsus kur buvau nusipirkus operacijai ir tai sunkiai. Atrodo kad keltis butu padidejusi doh.gif , o i kitus batus nei nebandau kisti kojos. Drauge dar vienus placius zieminius dave, tai pasimatavau - tiko biggrin.gif , tik nezinau ar ilgai isbusiu su tais batais, koja apspausta. Operaves gydytojas sake sesias savaites minti tik ant kulnies, kad kaulas vel nepasislinktu, tai taip ir darau. Nors musu vietinis chirurgas jau sake minti po truputi ir visa peda, nes kaulas jau suaugo (dare rentgena), bet nenoriu rizikuot tai ir toliau minu tik kulnimi ir dar bent 4 sav taip minsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Turetu operuoti A.Pamerneckas.
Atsakyti
QUOTE(pienas @ 2008 12 27, 19:40)
Turetu operuoti A.Pamerneckas.



Nesuprantu, A.Pamerneckas gi Kaune operuoja
http://www.pincetas....y...reti&id=347
gal Porvaneckas, jis vilniuje
Atsakyti
Vilniuje jie abu operuoja.

http://www.vgpul.lt/...galbos-skyrius/
Atsakyti
QUOTE(pienas @ 2008 12 28, 22:10)


Linkiu tau sekmes ir geru svenciu,
newyear.gif 000054.gif
kai issioperuosi butinai parasyk. Ar tavo kauliukas didelis?
Atsakyti
QUOTE(39and69 @ 2008 12 29, 13:17)
Linkiu tau sekmes ir geru svenciu,
newyear.gif  000054.gif
kai issioperuosi butinai parasyk. Ar tavo kauliukas didelis?


Dideli...
Atsakyti
kojos kaulo nykscio operacija:
pavaidzduotos kelios nuotraukos is operacijos.
nautraukos svarios (be kraujo), taciau tikrai ne kiekvienam, visgi operacija.
http://media.snuffx....ootsurgery.html
Atsakyti