Įkraunama...
Įkraunama...

Tulžies akmenligė

Vis tik laraskopiją. Tik turiu keturias skylutes: trys liko operuojant, ketvirta- buvo įvestas drenas, skysciai kaupėsi. O kas liečia nuotykius: bene žinojau kas vyksta, miegojau kuo ramiausiai, ir be sapno. Tik kai atsibudau, žvilgt pro langą- tamsu. Pirma mintis: o va kažkas buvo, kad taip ilgai. Ir va, buvo doh.gif Tupinėju sau dabar namie, temperatšra vis bski laiko, geriu išrašytus antibiotikus. Ir laukiu, kad su kiekviena diena bus geriau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivulka78: 18 gruodžio 2009 - 14:52
QUOTE(daivulka78 @ 2009 12 18, 14:48)
Vis tik laraskopiją. Tik turiu keturias skylutes: trys liko operuojant, ketvirta- buvo įvestas drenas, skysciai kaupėsi. O kas liečia nuotykius: bene žinojau kas vyksta, miegojau kuo ramiausiai, ir be sapno. Tik kai atsibudau, žvilgt pro langą- tamsu. Pirma mintis: o va kažkas buvo, kad taip ilgai. Ir va, buvo doh.gif Tupinėju sau dabar namie, temperatšra vis bski laiko, geriu išrašytus antibiotikus. Ir laukiu, kad su kiekviena diena bus geriau thumbup.gif

Svarbu,kad viskas sekmingai.Greito gijimo tau linkiu mirksiukas.gif

Papildyta:
Nu,zinokite pasiskaitau jusu bedeles operacijos metu ir drebinu kinkas dabar verysad.gif Net,dienos anksciau prasidejo is tos baimes, nors dar iki ju tolokai.Sakykite,o kiek pati operacija trunka be komplikaciju?Na,ir kiek dieneliu ligonineje tenka praleisti po operacijos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 12 18, 17:48)
Svarbu,kad viskas sekmingai.Greito gijimo tau linkiu mirksiukas.gif

Papildyta:
Nu,zinokite pasiskaitau jusu bedeles operacijos metu ir drebinu kinkas dabar verysad.gif Net,dienos anksciau prasidejo is tos baimes, nors dar iki ju tolokai.Sakykite,o kiek pati operacija trunka be komplikaciju?Na,ir kiek dieneliu ligonineje tenka praleisti po operacijos? smile.gif

Ligoninėje praleidau nuo pirmadienio iki ketvirtadienio. Pačios operacijos tai nereikia bijoti. Čia tik man taip. O kitoms visai nieko. Nusiteik, kad viskas bus gerai. Nenukabink nosies user posted image
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2009 12 18, 15:48)
Vis tik laraskopiją. Tik turiu keturias skylutes: trys liko operuojant, ketvirta- buvo įvestas drenas, skysciai kaupėsi. O kas liečia nuotykius: bene žinojau kas vyksta, miegojau kuo ramiausiai, ir be sapno. Tik kai atsibudau, žvilgt pro langą- tamsu. Pirma mintis: o va kažkas buvo, kad taip ilgai. Ir va, buvo doh.gif Tupinėju sau dabar namie, temperatšra vis bski laiko, geriu išrašytus antibiotikus. Ir laukiu, kad su kiekviena diena bus geriau thumbup.gif


chmm...siaip ir po normalios laparoskopijos as turiu 4 skylutes mirksiukas.gif ir man dreno nebuvo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2009 12 18, 22:15)
chmm...siaip ir po normalios laparoskopijos as turiu 4 skylutes  mirksiukas.gif ir man dreno nebuvo schmoll.gif

O man buvo. Beveik dvi paras laikė su pūsle, bet pririnko beveik 400 ml skysčių. Gal ten ir yra ta ketvirtoji skylė, tik per ją ir iškišo dreną. g.gif Žiūriu, kad kaip dera visoms vis kitaip. Principas toks pat, bet vis su kitokiais niuansais. Aišku, kiekvienas žmogus yra individas, tai ir ligos kiekvienam asmeniškos.
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 12 18, 18:48)
Svarbu,kad viskas sekmingai.Greito gijimo tau linkiu mirksiukas.gif

Papildyta:
Nu,zinokite pasiskaitau jusu bedeles operacijos metu ir drebinu kinkas dabar verysad.gif Net,dienos anksciau prasidejo is tos baimes, nors dar iki ju tolokai.Sakykite,o kiek pati operacija trunka be komplikaciju?Na,ir kiek dieneliu ligonineje tenka praleisti po operacijos? smile.gif

Operacija be komplikaciju su išvežimu/parvežimu trunka apie 4-5val.
Ligoninėje po sklandžios operacijos laiko tris-keturias dienas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2009 12 18, 23:27)
O man buvo. Beveik dvi  paras laikė su pūsle, bet pririnko beveik 400 ml skysčių. Gal ten ir yra ta ketvirtoji skylė, tik per ją ir iškišo dreną. g.gif  Žiūriu, kad kaip dera visoms vis kitaip. Principas toks pat, bet vis su kitokiais niuansais. Aišku, kiekvienas žmogus yra individas, tai ir ligos kiekvienam asmeniškos.

Kai man operavo ta visi operuotieji su maišiukais vaikščiojom, visiems drenus paliko skysčiams išvarvėt.
Atsakyti
QUOTE(Jammin1 @ 2009 12 18, 23:31)
Operacija be komplikaciju su išvežimu/parvežimu trunka apie 4-5val.
Ligoninėje po sklandžios operacijos laiko tris-keturias dienas smile.gif

g.gif mano truko 2.5 valandos ir dar pooperacinej koks pusvalandis mirksiukas.gif zinau, nes sese stovejo uz duru kaip sargas koks lotuliukas.gif o ligoninej prabuvau - treciadieni pagulde ir isoperavo, penktadieni jau buvau namie, suskaiciavus laika gal dvi paros ir butu lotuliukas.gif konvejeris biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 19 gruodžio 2009 - 12:13
QUOTE(daivulka78 @ 2009 12 18, 19:37)
Ligoninėje praleidau nuo pirmadienio iki ketvirtadienio. Pačios operacijos tai nereikia bijoti. Čia tik man taip. O kitoms visai nieko. Nusiteik, kad viskas bus gerai. Nenukabink nosies user posted image

Nenukabinu smile.gif Norejau iki svenciu viska pasidaryti, o dabar per sventes vien su baime busiu. doh.gif Kai staiga isveza ir operuoja nera galimybes kada ir pagalvoti, o dabar vis dazniau visokios mintys i galva lenda.Na,bet tikiuos atsiribosiu nuo neigiamu minciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 12 19, 15:33)
Nenukabinu smile.gif Norejau iki svenciu viska pasidaryti, o dabar per sventes vien su baime busiu. doh.gif Kai staiga isveza ir operuoja nera galimybes kada ir pagalvoti, o dabar vis dazniau visokios mintys i galva lenda.Na,bet tikiuos atsiribosiu nuo neigiamu minciu biggrin.gif

suprantu tave...nera lengva pries operacija, kreipti tas mintis kitur... schmoll.gif as 2 savaites laukiau...niekaip nesusitaikiau g.gif
Atsakyti
Na man panašiai kaip ir dovydai matyt užtruko - iškeliavau operacinėn apie 11 val., o pabudau apie 15 val. Ir skylučių keturios, jokio dreno nebuvo.... Išoperavo pirmadienį, paleido trečiadienį... Gal čia nuo miesto ar ligoninės priklauso.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Edma @ 2009 12 20, 08:38)
Na man panašiai kaip ir dovydai matyt užtruko - iškeliavau operacinėn apie 11 val., o pabudau apie 15 val. Ir skylučių keturios, jokio dreno nebuvo.... Išoperavo pirmadienį, paleido trečiadienį... Gal čia nuo miesto ar ligoninės priklauso.. g.gif

Jei ligonis sveiksta ir jokiu komplikaciju po operacijos nera is ligonines stengiasi israsyti kuo greiciau.Siuo metu ligoninems finansavimai sumazinti, o kiekvienas lovadienis praleistas joje kainuoja mirksiukas.gif
Atsakyti