Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės priemonės

QUOTE (Mįsliukė @ 2004 04 22, 19:46)
Minusai: užeidavo migreniniai galvos skausmai, žiemos periodu labai niežėjo odą, atsirado celiulitas.

Pala, o koks ryšys tarp celiulito ir KT?
Atsakyti
pries kokis 7 me. geriau Triregola - geresniu gal nebuvo rolleyes.gif - bet man tiko. Paskui geriau Logesta, bet tik 1 men, nes ziauriai man niezejo visa kuna. tada pradejau Diane 35 - ir taip kokis 5 m. - jokiu priekaistu jom neturejau... ciklas susireguliavo, tapo trumpesnis, neskausmingos menesines, dingo spuogai... thumbup.gif
Atsakyti
A va nuo ko gali berti.... g.gif Jau kuri laika geriu Logest. Viskas atrode tiesiog nuostabu, jokiu pasaliniu poveikiu, kuriuos pajutau gerdama Regulon, taciau pradejo itartinai bert :/ Siaip esu kai kuriems dalykams alergiska, bet stengiuosi saugotis, todel nustebau, kai nei is sio nei is to kojas nusiejo mazuciai spuogiukai mad.gif Hm.. net nepagalvojau jog gali nuo KT berti unsure.gif
Atsakyti
Gali gali bert. Man irgi , kai gėriau Femoden, kaip ir nieko tokio labai šalutinio - tik va ėmė šone netoli liemenuko pastoviai atsirast keli niežtintys spuogiukai, , kurie išnyko tik nutraukus KT gėrimą. Ir dar vienas šalutinis poveikis man buvo – labai labai jautrūs speneliai.
Atsakyti
As gal keturis metus geriau TriRegol. Per ta laika bandziau pereiti prie kitu, buvo berods, israsiusi gydytoja kazkokias kitas , net nepamenu pavadinimo, bet labai netiko, nes pradejo berti veida, labai jautri gleivine . teko atsiprasyti Triregolio ir grizti prie jo smile.gif Po to metus negeriau, nes gyvenau uzsieny ir savo brangiojo beveik nematydavau. mad.gif Grizus , pradejau naudori Diane 35, ir naudojau beveik metus. DIngo atsirade mazi spuogiukai, svorio nepriaugau, bet laabai sumazejo lytinis potraukis g.gif Todel siuo metu naudoju EVRA pleistrus, ir kol kas esu laabai patenkinta jais thumbup.gif Ai tiesa, ugis 1,70, sveriu apie 54 wink.gif

Skaiciau apie tai, kaip KT padeda veido odai, ir tokia durna mintis kilo biggrin.gif taigi seniai zinoma, kad sexas pravarineja krauja, tai pradejus naudoti KT, daugiau mylimes ir mazeja todel spuogu....cia siaip as..nerimtai wink.gif
Atsakyti
As pora menesiu geriau Regulon, tai apie jas nekokios nomones. Priaugau 10kg, na cia gal ne visai nuo ju, gal del to, kad pakeiciau gyvenama sali ir maistas pasidare kitoks nei buvau ipratus. Nerialai sumazejo lytinis potraukis, atsirado depresines nuotaikos, tiksliau sugrizo, nes labai jau rimtai ja sirgau sad.gif krutine pasidare skaudi pastoviai, pastoviai tepe ir kraujavau daug labiau nei nevartodama. zodziu, man prasidejo visos blogybes. Velai gydytoja pasiule Logest, bet taip ir nepradejau vartot. Pabijojau vel svorio priaugt. Nors kai nutraukiau Regulon naudojima, svoris nukrito per mazdaug dvi savaites.
As siaip toks lengvas distrofikas 180/55 rolleyes.gif
Atsakyti
Daugiau apie KKT
Atsakyti
o as geriu "Yarina". aujos KT. Lietuvoj pasirode tik birzelio menesi. Pirma vartojimo savaite truputi tepliodavo rudomis isskyromis ir krutine buvo gana skausminga, bet dabar viskas susitvarke. thumbup.gif
Atsakyti
Aš jau 1,5 metų geriu Diane, oda pagražėjo, svorio nepriaugau, bet stipriai sumažėjo lytinis potraukis unsure.gif aš vis galvojau kad čia nuo darbo, o pasirodo nuo KT doh.gif ,tai matyt teks atsisakyti g.gif
Atsakyti
QUOTE
DIngo atsirade mazi spuogiukai, svorio nepriaugau, bet laabai sumazejo lytinis potraukis  Todel siuo metu naudoju EVRA pleistrus, ir kol kas esu laabai patenkinta jais 

4.5metu geriu Mercilona,svorio nepriaugau, menesines kaip laikrodukas thumbup.gif tikslios su spuogais problemu niekad neturejau tai nieko negaliu pasakyti bet laaaabai sumazejo lytinis potraukis sad.gif blyn doh.gif Galvoju gal tikrai reik pabandyti pleistra g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo P@nter@: 05 rugpjūčio 2004 - 07:32
O dėl celiulito tai tikra tiesa.Tą ir aš pastebėjau sad.gif Turiu po 2-3 treniruotes per dieną, o pamatytumėt kokios mano šlaunys ir sėdmenys darosi ohmy.gif Tą patį ir kitos trenerės pastebėjo mad.gif Matyt teks pleistriuką išbandyti g.gif
Atsakyti
QUOTE (P@nter@ @ 2004 08 05, 05:31)
4.5metu geriu Mercilona,svorio nepriaugau, menesines kaip laikrodukas thumbup.gif tikslios su spuogais problemu niekad neturejau tai nieko negaliu pasakyti bet laaaabai sumazejo lytinis potraukis sad.gif blyn doh.gif Galvoju gal tikrai reik pabandyti pleistra g.gif

Bet juk pleistre yra tie patys hormonai kaip ir KT, tai reiskia, jie ir potrauki veikia taip pat blink.gif
Atsakyti