QUOTE(rim @ 2010 03 02, 17:53)
PAS MANE IRGI TAS PATS.Palikau specialiai pabandymui, o po to kaip uzsnigo
Tai dabar nezinau kada juos pamatysiu. Parasykit kai Jusu porai pasimatys ir koks bus rezultatas - labai idomu
Tai dabar nezinau kada juos pamatysiu. Parasykit kai Jusu porai pasimatys ir koks bus rezultatas - labai idomu
Butinai parašysiu kai tik nors viršūnėlės išlys. Šaip tai sodinau tuos kur žiemoja lauke. Tai jiems šita žiema tikras išbandymas buvo. Žiūrėsim kaip čia bus kai nutirps sniegelis.
QUOTE(zylute81 @ 2010 03 02, 19:53)
mes juos dziovinam o kitus sudedam i kibirus ir i riso aiski jie nebuna kaip tik nurauti bet issilaiko o jai daugiau ju tai butu puiku rusy padaryt kaupa ar lauke na kaip viska kad ir mirkas sluksniuoji su smeliu 
Prieš tai kelis metus perkėliau porus rudenį į nešildomą šiltnamį, tai jau tokiu laiku valgydavom vėl kaip šviežius. znes šiltnamyje nebūdavo pašalo. Tai išlaikydavu labai gerai. O šį rudenį kažkaip nesuskubau nurauti ir užšalo.
Radau internete:
[/I]Porų daigai
Porai auginami, sodinant juos daigais arba sėjant tiesiai į dirvą. Daigai auginami šildomuose šiltnamiuose, sėjami kovo 1020 dienomis. Rekomenduojama porus auginti be pikavimo, sėjant sėklą į dėžutes. Dėžutės pripildomos paruošto durpių substrato, palaistomos, jose padaromos eilutės kas 35 cm ir 12 cm gylyje sėjamos sėklos. Po sėjos dėžutės uždengiamos plėvele, kuri kasdien trumpam nuimama, pravėdinama. Sėklos sudygsta per 913 dienų. Priežiūra tokia pat, kaip ir auginant salierų daigus.
Ir dar kartą kalbėjau su tokia moteriške, jos porai tokie kaip parduotuvėj. Tai sakė sėja į kiaušinių indelių dėžutes po vieną sėklą ir labai atsargiai perkelia į dirvą. Nes porai labai bijo šaknų pažeidimo.








