Įkraunama...
Įkraunama...

Apsauginiai kremai prieš ir po deginimosi saulėje

as patarciau naudoti apsauginius nuo saules kremus uriage fimos. Tikai labai geri - isbandyti ir pas mus ir siltuose krastuose:)
kanos nepigios, pvz. vaziuodama pernai i Turkija pirkau veidui apsaugini sios firmos su SPF 90, nes mano veido oda labai jautri. tai tikrai super - veidukai nei trupucio nebuvo raudonas, tik svelniai idege i is karto rudai. Kunui naudoju sios firmos su SPF 15, man tokios apsaugos uztenka. Be to, sios firmos kremai turi dideli privaluma - jie nera balti, o kuno spalvos, tai labai graziai atrodo issitrpus.
Ju kaina 49-89 litai apytikriai.
Taip pat esu bandzius apsauginius Isadora kremus - taip pat labai faini, ypac su svytinciom daleles po saules voniu. Super atrodo issitepus idegusia oda! isadoros kainos siek tiek mazesnes.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 05 30, 12:28)
Aš kažkaip Garineeriui ištikima.....

aš taip pat įsigijau Gariner pienelį bet g.gif žinok pasitepiau prieš išeinant į miestą bet taip išbėrė krūtinę ir rankas cry.gif cry.gif
Atsakyti
Ieškojau, bet neradau panašios temos. Ką naudojat po deginimosi ar nusvilimo cry.gif ? Gulėjau visą dieną, kepinausi- kaip buvau balta, taip ir likau.. sad.gif Nu niekaip "neima" manęs saulė g.gif Nors ir bio-carotene geriu. unsure.gif Tik va, nugarą nusvilau raudonai, bet apsauginį kremą tepiau ax.gif .. Išsimozojau dabar Avon po deginimosi drėkinančiu losjonu- nu koks man jis bjaurus... Visa limpu dabar blink.gif Kokį jūs naudojat? Ir kiek laiko leidžiat saulei skrudint savo odą? mirksiukas.gif Turėjau Kolastynos, tai kažkaip greičiau susigerdavo g.gif ...
Taip pat kokį deginimosi losjoną naudojat? rolleyes.gif
Atsakyti
Pantenolis gerai nuo nudegimų mirksiukas.gif aš pati šiandien apie 2 valandas deginausi kopose, tai tik nugarą nudegiau smarkiau, gal dėl to saulikė nekimba, kad į soliariumą einu g.gif o šiaip naudoju Kolastynos purškiamą emulsiją rolleyes.gif
Atsakyti
aš tai jau visokias priemones išbandžiau o labiausiai patinka vaikiškas pienelis Johnson's baby drėkinantis ir greitai įsigeria ir kvapas malonus ir oda kaip kūdikio;) nu ir man sunkiau kimba, gal del soliariumo, m? g.gif g.gif
Atsakyti




Sveikutes,gal jus galite man pasakyti ar tas SPF kiekis apsaugo nuo saules spinduliu ar ir kuo jis didesnis tuo sunkiau idegti.
Nes norisi ir graziaiidegti ir kad oda butu apsaugota,o gal zinote kremu i kuriu sudeti ieina karotinas?
Atsakyti
kremai su filtrais netrukdo idegti, o saugo, kad nenudegtume
ta skaiciau kazkur, nes anksciau irgi taip galvojau.
tie, kur skatina idegi, buna su mazais filtrais, kad saule geriau kibtu, bet jei balta iseisi, tai gali jais pasitepus staigiai nusvilt. cia labiau tinka po soliariumo ar toms kuriu oda ne balta. tongue.gif
su betakarotinu kremai gal geriau, nes raudonai ne taip degi
Atsakyti
o as naudoju apsaugini pieneli su vitaminu E, apsauganciu nuo UAV ir UVB, SPF 22 is generos produkcijos. tikrai geras, negaliu skustis, ir kaina normali 19lt.labai graziai nudegiau ir jokios alergijos thumbup.gif
Atsakyti
beje, mano brolis praita savaite po deginimosi sauleje be pienelio ziauriai nudege, tai nulekiau nupirkti is tos pacios firmos kremuka po deginimosi. nelabai tikejau kad pades,bet uztepem storu sluoksniu ir kita diena skausmo kaip nebuta!dar iki siol negaliu patiketi.. blink.gif
Atsakyti
Girdejau, kad yra aliejukas, kuris apsaugo ir skatina idegi. Gal kuri bandete ji ax.gif Ar vienodai idegama? Noreciau nusipirkti, bet bijau rizikuoti, tad laukiu juosu nuomoniu 4u.gif

Atsakyti
as pirkau toki papigiai alieju "Delia". Tai idegiau staigiai. Pagulejau gal 20 min ir pakeliau maudymkes krasta, tai apakau tongue.gif ir rudai iskart biggrin.gif
Atsakyti
Aš netyčia padariau AVON apsauginiam kremui vaikams SPF30 testą smile.gif. Išsitepiau kūną, o nugaroj truputį žemiau nepasiekiau ir netepiau. Visą dieną vaikščiojau po Budapeštą ir ką gi. Vakare išteptos vietos buvo švelniai parudę, o netepta nugara raudona ir perštėjo. Ramia sąžine galiu pasakyti, kad kremas neapvylė.
Atsakyti