Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas Namuose

Apklausa: Kaip dažnai sveriatės? (70 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
selindriuke, aciu uz atsakymu. LYGIAI taip pat as galvoju - norejau pasitikslint, ar ne viena siam sviegte taip galvoju.
budavau daug jaunesne, keista man budavo: sportuoju rodos, ir opt, paziuri i veidrodi - pastambejau. na, keista kazkaip. kad ir tos slaunys. bet, ziurek, po kiek laiko - normalizuojasi. tai reiskiasi, ilgainiui, raumenys jau pradeda ir tas kalorijas deginti.

aciu, merginoms, rasyius, jei kils klausimu, einu skaityt selindriukes maisto receptu, uzvedete cia mane. beje, irmules sausaininius ledus isbandziau - super - "mire" mano visa seimyna ir giminaiciai bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2012 05 27, 08:38)
selindriuke, aciu uz atsakymu. LYGIAI taip pat as galvoju - norejau pasitikslint, ar ne viena siam sviegte taip galvoju.
budavau daug jaunesne, keista man budavo: sportuoju rodos, ir opt, paziuri i veidrodi - pastambejau. na, keista kazkaip. kad ir tos slaunys. bet, ziurek, po kiek laiko - normalizuojasi. tai reiskiasi, ilgainiui, raumenys jau pradeda ir tas kalorijas deginti.

aciu, merginoms, rasyius, jei kils klausimu, einu skaityt selindriukes maisto receptu, uzvedete cia mane. beje, irmules sausaininius ledus isbandziau - super - "mire" mano visa seimyna ir giminaiciai  bigsmile.gif  4u.gif



As pati pradejus skaidyti treniruotes- apacia virsus - pajutau, kad pastambejo kojos... normalu... pasikeicia kruvis pasikeicia ir organizmo reakcija, nes jam sioks toks sokas- juk buvo priprates kitaip. Bet taip ir turi buti, pokyciai matos, kai kazka keiti, o ne ta pati per ta pati...

Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2012 05 26, 09:07)
Labas rytas smile.gif
Ką valgyti sveiko,kad svoris nekristų. Tiesa,per porą savaičių jis net padidėjo. Bet tai raumenukų saskaita. Matyt išvažinėjau dviračiu visus riebaliukus..nes jau kažkaip visai sulysusi jaučiuosi.


Nors riebaliukų perteklium nesiskundžiu, bet įdomu pasidarė, kiek km reikia nuvažiuoti kasdien, kad visus riebaliukus išvažinėti g.gif Kažin ar tai įmanoma ... gal nelabai tie riebaliukai pas jus ir laikosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lapiuksss @ 2012 05 27, 12:13)
Nors riebaliukų perteklium nesiskundžiu, bet įdomu pasidarė, kiek km reikia nuvažiuoti kasdien, kad visus riebaliukus išvažinėti  g.gif  Kažin ar tai įmanoma ...  gal nelabai tie riebaliukai pas jus ir laikosi  smile.gif



na cardio riebaliukams gerai, bet be jegos/pasipriesinimo pratimu liksi tokiu paciu formu tik kudesne-aptirps riebaliukai, bet be vaizdo gali likti... nebus kam odos patempt is vidaus, t.y. raumenuku...na ant koju nemenkai uzvarysi...bet klausimas ar proporcingai tai atrodys smile.gif ?Bet kokiu atveu vazinek, bet tada padaryk pilvui, ir peciams pratimu-atsispaudimu.
Atsakyti
QUOTE(lapiuksss @ 2012 05 27, 12:13)
Nors riebaliukų perteklium nesiskundžiu, bet įdomu pasidarė, kiek km reikia nuvažiuoti kasdien, kad visus riebaliukus išvažinėti  g.gif  Kažin ar tai įmanoma ...  gal nelabai tie riebaliukai pas jus ir laikosi  smile.gif

as sudeginu vidutiniskai 23-25kcal vienam km. sudegint 1kg riebalu reik sudegint apie 7800kcal, tai gaunasi gerokai virs 300km. cia su prielaida, kad valgysi tiek pat, kiek ir nevazinedama.
Atsakyti
pasedejau saulej 30 min ir nudegiau vel garbanas maikes... ir petneseles biggrin.gif neveltui cia kitaip nei LT, saule kimba oi kaip gerai... sedejau uzsimerkus ir isivaizdavau, kad kaiem esu ant zolyno, ir tos vasaros tokios, kur be rupescio, kur diena yra kiekviena miela, paleki iki siltadarzio pomidoru, pasirauni morka, su mama po miesteli pasibastai - atostogaujam juk, vakare tvekiny issimaudai, zinai, kad tokiu dienu visas menuo (paskui ir nusibosta), tam tarpe dar savaite Klaipedoj paatostogaut..eh.... dabar net nezinai kaip besidziaugti ttuo kas antriniu savaitgaliu, ir kuri planus kuria cia diena geriau skambint i darba kad neateisiu nes 'apsinuodijau' biggrin.gif:D:D

zvirbliai linksmino aplink duodamiesi kol sedejau ne ant zoles ar pieveles o ant akmenu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 27 gegužės 2012 - 14:22
gal pravers ideja apie maisto dienorasti tiems, kas nori issiaiskinti apie maisto itaka savo organizmui: http://www.healthful...ling-challenge/ apskritai sitas blog'as labai fainas ir jame daug informacijos.
Man patinka tokie blog'ai, kuriuose naturalus dalykai akcentuojami, holistika, kaip tikima, kad tiesiog pakeitus mityba galima nuo daug ligu pabegt, sumazint simptomus nemaloniu pojuciu... tik truputi demesio sau reikia, ir be jokiu isankstiniu 'ai per daug darbo, daug kainuoja'' - cia palikim pretekstus tokius neprotingiems biggrin.gif


apskritai reiktu vesti tokius dalykus, daug geriau zinotume save, arba labai gerai moket pastebet save, ko suvalgius kas nutinka (kaip kad brokoliai labai skanu bet zarnynuio nepatinka nors tu ka.... cesnakai, svogunai.... )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 27 gegužės 2012 - 15:15
QUOTE(lapiuksss @ 2012 05 27, 14:13)
Nors riebaliukų perteklium nesiskundžiu, bet įdomu pasidarė, kiek km reikia nuvažiuoti kasdien, kad visus riebaliukus išvažinėti  g.gif  Kažin ar tai įmanoma ...  gal nelabai tie riebaliukai pas jus ir laikosi  smile.gif

Sveiki. Na nesakau, kad vien "nuvazinejau". Minejau, kad pradejus sportuoti dingo noras visokios bandelems, lengviems angliavandeniams. Tai viskas susidejo. PRadzioj tikrai, kaip ir visos raso - siek tiek padidejo apimtys..o va stai po menesio visai sukudau.. unsure.gif Svoris puse kg. didesnis nei iprastai, o atrodau kaip gerus du kilus numetusi. Kol kas savaitgali ilsiuosi, bet nezinau ar sportuoti toliau..gal tik jegos pratimus daryti..na, kad neglebtu raumenukai g.gif Matyt su kardio man per daug issidegina visi riebaliukai
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2012 05 27, 14:51)
Sveiki. Na nesakau, kad vien "nuvazinejau". Minejau, kad pradejus sportuoti dingo noras visokios bandelems, lengviems angliavandeniams. Tai viskas susidejo. PRadzioj tikrai, kaip ir visos raso - siek tiek padidejo apimtys..o va stai po menesio visai sukudau.. unsure.gif Svoris puse kg. didesnis nei iprastai, o atrodau kaip gerus du kilus numetusi. Kol kas savaitgali ilsiuosi, bet nezinau ar sportuoti toliau..gal tik jegos pratimus daryti..na, kad neglebtu raumenukai  g.gif Matyt su kardio man per daug issidegina visi riebaliukai



gali buti, nes turi gera kuna, neapleisk, jegos padaryk pratimu smile.gif sauniai! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2012 05 27, 16:51)
Sveiki. Na nesakau, kad vien "nuvazinejau". Minejau, kad pradejus sportuoti dingo noras visokios bandelems, lengviems angliavandeniams. Tai viskas susidejo. PRadzioj tikrai, kaip ir visos raso - siek tiek padidejo apimtys..o va stai po menesio visai sukudau.. unsure.gif Svoris puse kg. didesnis nei iprastai, o atrodau kaip gerus du kilus numetusi. Kol kas savaitgali ilsiuosi, bet nezinau ar sportuoti toliau..gal tik jegos pratimus daryti..na, kad neglebtu raumenukai  g.gif Matyt su kardio man per daug issidegina visi riebaliukai


Vasara ant nosies... šaunu be riebaliukų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 05 26, 20:03)
ko del sportuot paskiau nei numest svori? Daug priezasciu:

jetau, kaip su viskuo sutinku drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Ypač nokautuoja atvejai,kad va,iškrovauja su kokiom 800kcal,bet sportuoja tądien už tėvynę doh.gif doh.gif
Oi,
sveikos visos 4u.gif
grįžtu po savaitgalio smile.gif daug daug visko buvo,kaip visada(pas mane nieko nebūna mažai biggrin.gif ), su maistu juodas periodas,bet žinau,kad ateis ir baltas. Šeštadienį 42km dvirka numyniau(greitis smėlėtais takais plius minus 25km/h),nulipau,kaip nemynus,nei pavargau,nieko g.gif Supratau,kiek daug reiškia geras dviratis.
O be to,ne visi,kurie atrodo minkštai,fiziškai yra minkšti tongue.gif
Tei vat,paskaičiau jus,pažiūrėjau Sportuok su žvaigžde, entuziazmo sportuot netrūksta,ale vis tiek jaučiuos fantastiškai,ir jau laukiu rytdienos sportooo thumbup.gif
Labos 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(MO @ 2012 05 27, 20:15)
jetau, kaip su viskuo sutinku  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Ypač nokautuoja atvejai,kad va,iškrovauja su kokiom 800kcal,bet sportuoja tądien už tėvynę  doh.gif  doh.gif

O be to,ne visi,kurie atrodo minkštai,fiziškai yra minkšti  tongue.gif
,ale vis tiek jaučiuos fantastiškai,ir jau laukiu rytdienos sportooo  thumbup.gif
Labos  4u.gif


mhm ir uz tevyne, ir uz mama, ir uz teti, ir uz kaciuka bei suniuka sporto duoda biggrin.gif
drinks_cheers.gif fiziskai, nes neskauda nusedetu vietu kita diena ane biggrin.gif:D lotuliukas.gif
liuks del entuziazmo rytojuj biggrin.gif

as ka tik po Smoke and Ash workout is Loving fit. Kojines dejaus ant batu kad slystu pratimuose kur reikia slysti biggrin.gif ir po Mandy333 cardio workout video kur man atsiunte biggrin.gif pakerta blauzdas man biggrin.gif antra diena jau dariau biggrin.gif sakiau darysiu, kol nebesijauciu kaip meska biggrin.gif
Atsakyti