Įkraunama...
Įkraunama...

Daktaro L.Chazano dieta

Labai dėkui! Kol radau KUR tai padaryt smile.gif, po savaitės kanksiu kaip įvesti naujus rezultatus smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,su Naujais visas 4u.gif
parsivelku ir aš su riebiu prieaugliu nuo rugsejo 19d uzsiauginau 10kg blush2.gif rijau viska kas papuole ir kada papuole nuo kuciu iki sausio1 net miegodama ėdziau.Keturios dienos kaip dietoj,labai sunku,bet ka daryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(narbu @ 2015 01 04, 17:02)
Labai dėkui! Kol radau KUR tai padaryt smile.gif, po savaitės kanksiu kaip įvesti naujus rezultatus smile.gif

spausit ant savo liniuotės, atsidarusiame lape pasidarysite naują liniuotę su pasikeitusiais duomenimis, išsisaugosit jos nuorodą, tada šitam forume eisit į savo nustatymus ir vietoje senosios liniuotės nuorodos išsaugosit naujosios... spausit atnaujinti parašą ir turėsit naują liniuotę 4u.gif
Atsakyti
labas vakaras,
Jungiuosi kita savaite ir aš prie jūsų, nes be palaikymo ir spyriu į užpakalį vienai sunku susiimti. Susikursiu liniuotę smile.gif
Atsakyti
Sveikos, as siandien prisijungiu, buvau pabegus nes neislaikiau:((
taigi startas 96,600, ugis 174
tik klausimas toks siandien labai velai atsikeliau pusryciai buvo 11 val, tai dabar ir teks vakarieniaut taip velai??? o ryt jau man i darba, nejaugi negalesiu eit miegot kol nepavalgysiu???kaip tada daryt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elenka: 05 sausio 2015 - 12:22
QUOTE(tik as @ 2015 01 04, 21:57)
spausit ant savo liniuotės, atsidarusiame lape pasidarysite naują liniuotę su pasikeitusiais duomenimis, išsisaugosit jos nuorodą, tada šitam forume eisit į savo nustatymus ir vietoje senosios liniuotės nuorodos išsaugosit naujosios... spausit atnaujinti parašą ir turėsit naują liniuotę 4u.gif


Laba diena,
Nereikia taip sudėtingai. Einate į mano nustatymai, toliauredaguoti parašą ir apačioje baltame lange bus ilgas teksas su liniuotės adresu, ir tam tekste reikia pakeisti vidurinį skaičiuką ir spausti atnaujinti parašą. Ir iškart matysite, kad psikeitė.
Papildyta:
QUOTE(elenka @ 2015 01 05, 13:19)
Sveikos, as siandien prisijungiu, buvau pabegus nes neislaikiau:((
taigi startas 96,600, ugis 174
tik klausimas toks siandien labai velai atsikeliau pusryciai buvo 11 val, tai dabar ir teks vakarieniaut taip velai??? o ryt jau man i darba, nejaugi negalesiu eit miegot kol nepavalgysiu???kaip tada daryt?


sveika prisijungusi. Valgymo valandos turi būti griežtos, nepriklausomai ar darbo diena, ar šventinė diena. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elenka @ 2015 01 05, 12:19)
Sveikos, as siandien prisijungiu, buvau pabegus nes neislaikiau:((
taigi startas 96,600, ugis 174
tik klausimas toks siandien labai velai atsikeliau pusryciai buvo 11 val, tai dabar ir teks vakarieniaut taip velai??? o ryt jau man i darba, nejaugi negalesiu eit miegot kol nepavalgysiu???kaip tada daryt?

na,aš tai jau ,,nesižudyčiau" pavalgyčiau anksčiau ,o nuo ryt laikykis grafiko,ir valgyk pusryčius anksčiau,užsistatyk žadintuvą ,kad laiku pusryčiauti
Atsakyti
na va sedziu laukiu 9:) tuoj kirsiu sumustini:)
Atsakyti
turiu klausimą 4u.gif
graikiškus riešutus galima keisti kokiais kitais g.gif man nuo jų alerginė reakcija prasideda... nemirštu, bet inhaliatoriaus prireikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tik as @ 2015 01 06, 10:54)
turiu klausimą 4u.gif
graikiškus riešutus galima keisti kokiais kitais g.gif man nuo jų alerginė reakcija prasideda... nemirštu, bet inhaliatoriaus prireikia doh.gif

nekeiciami.
nevalgyk.
Atsakyti
jetus, nu tai dėjau... šiandien gi antradienis doh.gif o aš susimakalavau, kad trečiadienis ir pasidariau sau varškiadienį unsure.gif ką daryt blush2.gif g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tik as @ 2015 01 06, 14:12)
jetus, nu tai dėjau... šiandien gi antradienis doh.gif o aš susimakalavau, kad trečiadienis ir pasidariau sau varškiadienį unsure.gif ką daryt blush2.gif  g.gif  unsure.gif

tai ir pabaik ji siandien,o kita savaite daryk treciadieni.
p.s. nusipirk kalendoriu.
Atsakyti