Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 13

Namo aplinka 1
Namo aplinka 2
Namo aplinka 3
Namo aplinka 4
Namo aplinka 5
Namo aplinka 6
Namo aplinka 7
Namo aplinka 8
Namo aplinka 9
Namo aplinka 10
Namo aplinka 11
Namo aplinka 12

Apie ką mes čia?
apie orus user posted image
apie vejos įrengimą ir priežiūrą - kokias sėklas rinktis, kada ir kaip sėti, kaip naikinti piktžoles vejojeuser posted image
gėlių ir medelių sodinimas - kur kokie tinka, kas prie ko derauser posted image
o dažna pasirodom ką pasisekė sukurti, pasitariam kaip padaryti dar geriau arba tiesiog grožimės savais ir svetimais žiedais bei žaluma  user posted image
Junkitės, jei manot, kad turit ką pasakyti, parodyti, paklausti. Bendraukimuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rena: 10 rugpjūčio 2007 - 19:34
Sveikutės biggrin.gif
Šiandien įstoju į jūsų klubą (jei priimsit... blush2.gif )

Šiandien nusipirkom sklypą yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif

tokį nemažą... 10 ha.... ax.gif

Bet turbūt tik kitais metais ten ką pradėsim... ax.gif su miškeliu yra...

Aš tooookia laiminga clap.gif thumbup.gif wub.gif clap_1.gif blush-anim-cl.gif

alc.gif drinks_cheers.gif lithuania.gif smartass.gif
Atsakyti
Na štai kaip puiku, vėl naują temelę pradedam thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(pasimetus_laike @ 2007 08 10, 22:51)
Sveikutės  biggrin.gif
Šiandien įstoju į jūsų klubą (jei priimsit...  blush2.gif )

Šiandien nusipirkom sklypą  yahoo.gif  yahoo.gif  yahoo.gif  yahoo.gif 

tokį nemažą... 10 ha.... ax.gif 

Bet turbūt tik kitais metais ten ką pradėsim... ax.gif  su miškeliu yra...

Aš tooookia laiminga  clap.gif  thumbup.gif    wub.gif  clap_1.gif    blush-anim-cl.gif 

alc.gif  drinks_cheers.gif  lithuania.gif  smartass.gif

Na gi sveikinijmai nuoširdžiausi, dabar jau darbelio nepritrūksi ilgai 4u.gif Ir sveika įsijungus į mūsų gretas thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Jau laimės pilnos kelnės blush2.gif wub.gif bigsmile.gif

Vis paskaitydvau jūsų forumą, toks išsamus informatyvus thumbup.gif
Atsakyti
pasimetus_laike wow yahoo.gif Sveikinu 4u.gif Sveika prisijungus i musu saunia kompanija nail.gif: 10 ha tikrai faina, gal koks vienkiemis g.gif ax.gif Mano vyro svajone turet vienkiemi su miskeliu rolleyes.gif As dar kol kas pries schmoll.gif Ir taip savo jaunas dieneles leidziu kaimely ax.gif

Turiu galvos skausma doh.gif isvaziuojam savaitei, o taip karsta karsta.gif...mano petunijom balkone amen bus unsure.gif Gal kas zino kokia gudrybe kaip ishsaugot gelytes verysad.gif Nes pati tik sugalvojau, kaip nors istarabanint lovelius i kiema, ir paprasyk kaimynes paliet. Bet kaip tai padaryti, petunijos gerokai nusvyrusios doh.gif Labai lengva butu jas aplauzyti unsure.gif Nu vienu zodziu dry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 10 rugpjūčio 2007 - 22:45
QUOTE(Ju.Ju @ 2007 08 10, 21:25)
pasimetus_laike wow yahoo.gif Sveikinu  4u.gif Sveika prisijungus i musu saunia kompanija nail.gif: 10 ha tikrai faina, gal koks vienkiemis  g.gif  ax.gif Mano vyro svajone turet vienkiemi su miskeliu  rolleyes.gif As dar kol kas pries  schmoll.gif Ir taip savo jaunas dieneles leidziu kaimely  ax.gif

Turiu galvos skausma  doh.gif isvaziuojam savaitei, o taip karsta karsta.gif...mano petunijom balkone amen bus  unsure.gif Gal kas zino kokia gudrybe kaip ishsaugot gelytes  verysad.gif Nes pati tik sugalvojau, kaip nors istarabanint lovelius i kiema, ir paprasyk kaimynes paliet. Bet kaip tai padaryti, petunijos gerokai nusvyrusios  doh.gif Labai lengva butu jas aplauzyti  unsure.gif Nu vienu zodziu dry.gif



Beveik vienkiemis biggrin.gif čia mūsų abiejų svajonė wub.gif

IKI parduotuvėj mačiau tokias kaip ir kolbeles gėlėms laistyti... Jos mažokos, bet po truputį parašyta varva į vazoną iš jų vanduo.... g.gif pabandyk užmest akį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pasimetus_laike @ 2007 08 10, 21:51)
tokį nemažą... 10 ha.... ax.gif 

10 ha... bigsmile.gif , is pradziu net pagalvojau, kad apsirikai...Geras pirkinys, ka cia ir bepridursi biggrin.gif . Na, matyt entuziazmo zmonems netruksta, cia jau ne tinginiu pantims blush2.gif . O dar ir nama statysites, jei tai tik sklypas?

QUOTE(Ju.Ju @ 2007 08 10, 22:25)
Turiu galvos skausma  doh.gif isvaziuojam savaitei, o taip karsta karsta.gif...mano petunijom balkone amen bus  unsure.gif Gal kas zino kokia gudrybe kaip ishsaugot gelytes  verysad.gif

pastatyk kopecias prie balkono..., rimtai biggrin.gif .
Atsakyti
as irgi sveikinu pasimetus laike su toooookiu pirkiniu,bet kaip cia pasakius nepavydziu tikrai nepavydziu ir beveik uzjauciu,tokie plooootai tai tik ant popieriaus pasidziaugt,o realiai pagalvojus kaip juos priziuret,be rimtos zemes ukio technikos neapsieisite...ir siais laikais toki zemes sklypa isigyt reikia sakyciau milijona turet,mums uz 30a sklypa Lietuvoje siulo tokius pinigus doh.gif kiek turi 10ha kainuot g.gif neisivaizduoju
Atsakyti
Pasimetus_laike, prašom priimti dideliausius sveikinimus! 4u.gif
aš su savo 99,9999999... aro jaučiausi baisi žemvaldė, o pasirodo, teks nusileisti ant žemės blush2.gif Jei ne paslaptis, kurioj LT pusėj tiek žemės 'nurovėt'? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Manyka: 11 rugpjūčio 2007 - 11:16
QUOTE(pasimetus_laike @ 2007 08 11, 08:22)
Beveik vienkiemis  biggrin.gif  čia mūsų abiejų svajonė  wub.gif

tai tau jau dabar po tokio pirkinio labiau tiktu nebe pasimetus laike, o - pasimetus hektaruos 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(pasimetus_laike @ 2007 08 11, 09:22)
Beveik vienkiemis  biggrin.gif  čia mūsų abiejų svajonė  wub.gif

IKI parduotuvėj mačiau tokias kaip ir kolbeles gėlėms laistyti... Jos mažokos, bet po truputį parašyta varva į vazoną iš jų vanduo....  g.gif  pabandyk užmest akį  mirksiukas.gif

O kurioj Šilutės vietoj tie jūsų hektarai, mat aš kilimo iš Šilutės, todėl įdomu ax.gif
Atsakyti
sveikos , aš ir iš Šilutės
QUOTE
O kurioj Šilutės vietoj tie jūsų hektarai, mat aš kilimo iš Šilutės, todėl įdomu
Atsakyti