Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

user posted image

1 tema
2 tema
3 tema
4 tema
5 tema
6 tema
7 tema
8 tema
9 tema
10 tema
11 tema
12 tema
13 tema
14 tema
15 tema
16 tema
17 tema
18 tema
19 tema
20 tema
21 tema
22 tema

Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visokiausius papuošimus, tiek baibokus, tiek gėlytes, tiek papuoštus tortus, noriu pabrėžti papuoštus, manau paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, nes pagrinde tai yra medutis, o jam turim atskirą temą. Bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.
Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kievienam naujokui ir ne tik būtų aišku ir suprantoma.
Taip pat nepamirštam - klausimai atsakymai papuošimų tema.
Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė ar tukstantinis beze/grietinele puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.
Mes visos mokomės, konsultuojames ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.


Taip pat norėčiau priminti, kad konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas, o ginčus ir nepasitenkinimus prašau pasilikti sau.

Taigi, puošiam tortus ir nepamirštam pasirodyti su savo kūriniais! mirksiukas.gif

Taip pat norėčiau priminti, kad labai daug informacijos ir receptų galite surasti viršuje esančiose temose, tiek saldumynų receptus, tiek papuošimo būdus
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 10 30, 10:39)
........., kokiu čia antgaliuku  bigsmile.gif pats tortas irgi lygutėliai apdengtas ir zagaguliniukai šonuos ir viršuj gražūs....na su „bordiūriukais“ dar šiek tiek kantrybės ir įveiksi  mirksiukas.gif

Olesta, cia paprastas lapuku antgaliukas, tokios pat formos, kaip ir tu turi, tik 2 kart mazesnis

Aga, o kantrybes tai reikes, dar vienas kreminis laukia doh.gif
Atsakyti


Asseni aš vis norėdavau paklausti, kokia temperatūra turi būti cukraus sirupo, kad jau žinotum, jog jis pasiruošęs keliauti į išplaktus baltymus ax.gif ? Aš čia apie siaubą baubą beze kalbu biggrin.gif
Atsakyti
aseni kokį grožį įdėjai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kutvela @ 2009 10 30, 11:33)
idedu ir as savo torciuka blush2.gif
tortas "Snikers" dengtas pastilazu pagal cipciuka, gelytes is saldainiu mases.
vargau as su tuo snikersu blush2.gif , nes biskvitai nelabai iskilo, perpjaut neisejo doh.gif tai kepiau dar papildomai paprastus biskvitus , sutepiau ir visa aptepiau grietinele,o kaip aptepiau pagalvojau kad negalesiu dengt pastilazu, blush2.gif aciu Cipciukui, kad pasake ka daryt 4u.gif  4u.gif  4u.gif nugramdziau ta greitinele , aptepiau sviestiniu kremu ax.gif na o po to lygtais vyko viskas sklandziai,nepaisant to kad dengimo mase uzdejau ant torto tik is 4 karto blush2.gif  na cia mano pirmas toks rimtas tortas.


bigsmile.gif ...na gražu ...labai gražu , svarbu , kad viskas sklandžiai gavosi thumbup.gif .

Asseni , apie rožes patylėsiu ....aukštuma , ir visas tortas - aukštuma , labai dailus wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif

kirbi jau tik patylėk , ...." kada aš taip išmosiu " ...vos nenugriuvau doh.gif doh.gif ....rado kas kalbėti . smile.gif



Atsakyti
och pleputės, kur gi tortai unsure.gif
nudvėsė fotikas, tai parodysiu ką spėjau nufotkint doh.gif
Rafaelo, paprastutis kai Adriu sakė, šitas su grietinėle dzibuotas ir naujieji dažai dėti, PASTABA - tikroji kremo spalva išryškėja po kelių valandų, neprimaukit daug miltelių, aišku tas neliečia bezo doh.gif

user posted image

apie šitą nenoriu net kalbėti, juodas miškas, dengtas saldainine mase, gėlytės pastiliažo

user posted image

aš Tau duosiu marių žuvį, Tu paplonink man liežuvį blush2.gif mascarponė su bananais tortas (viduj 450 ml amareto lotuliukas.gif ), auksinė žuvelė kažkiek virš 5 kg, nebesveria mano svarstyklės tokių gigantų, zagagulinai aisingo, o dengimas pastiliažo masė maišyta su šokoladines saldainių mase, bangos irgi aisingas....

user posted image

user posted image

kol kas tiek, kol kraunasi tas dvėsena mad.gif
Atsakyti
as ir idedu torta smile.gif nelabai koks, bet gal idesiu smile.gif
Medutis, puostas grietinele
user posted image

IR klausimas. Kuo skitriasi beze nuo aisingo??? ir aisinga ant kokio pavirsiaus galima det?? dregmes bijo?? noriu tetei papuost torta, vakar padariau rafaelo, mastau gal aisinga pabandyt, bet nzn ar iseis
Atsakyti
olesta,mašiniukas ledas,ko gi nenori kalbėt unsure.gif
man ta žuvis faina,tik lupos kažkaip ne vietoj atrodo g.gif aš bučiau dėjus ant torto šono su perėjimu ant viršaus,nu nemoku paaiškint blush2.gif
Atsakyti
Olesta man irgi lūpos užstrigo, jas kažkaip arčiau krašto norėtusi matyt g.gif , bet pats tortas, jo spalva tokia apetitą kelianti, kad tuoj pat gabaliuką atsiriekčiau essen.gif . Mašiniukas irgi labai fainas thumbup.gif , man labai patiko smile.gif .

Zuliaska, graži barbė, o jūs pergyvenot, kad nesigaus, kaip matot nebuvo taip sunku padaryt kaip įsivaizdavot thumbup.gif

O Cypciuko gitara taip ir neišeina iš akių, toks grožis bigsmile.gif
Atsakyti
nuotraukoje nesimato, bet galva yra ne visai lygi, jinai suformuota išgaubta, dėliojau tas lūpas ir taip ir anaip, ir mažesnes, ir didesnes.... unsure.gif

Zuliaska, na visai nieko būtų vaizdelis, jei ne padėklas rolleyes.gif pagadino jis čia biškį efektą taip sakant... aisingas tinka ant masių, šokolado, nu ką aš čia vėl komentuoju, Cipciuko patarimų 1 puslapis, eik studijuot tongue.gif nes aš einu šešto torto kept, juk gėda pas tėvus be jo važiuoti blush2.gif
Atsakyti
o is ko jus tuos padeklus pasidarot???
Atsakyti
Olesta labai grazu 4u.gif 4u.gif
as sia tema seku senai, kept nemoku tik groziuosi,daug maz savo vaizduotei pasipaisius ka kaip isivajzuoju..ir sian pamaciau cypciuka...
pagal postus,vaiku irasus,pagal kepinius galvojau mociutele placiais klubais ,zilais i kuodeli suristais plaukais,pudruotu smakru....,o cia stryksinti moterele ,lieknute, jaunute ,plevesuojanciais plaukais blink.gif wub.gif zo sokiruota rolleyes.gif 4u.gif

Atsiprasau ,kad ne i tema nesusilaikiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ulė: 30 spalio 2009 - 13:23