Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija, 18 tema

user posted image

Klinikos ir chirurgai

Vilnius
Grožio terapijos ir chirurgijos klinika(D. Radzevičius) 5000 - 10 000 lt
Valakupių plastinės chirurgijos klinika (K. Vitkus) 10 000 - 14 000 lt.
GK klinika Baltijos-Amerikos klinika (R. Vaičiūnas)

Kaunas
Plastinės chirurgijos centras (S. Vikšraitis, T. Aštrauskas) 3000 - 7600 lt
Estetinės chirurgijos centras ( Norkai) 2500 - 6500 lt
Grožio chirurgija (V. Kaikaris)
Klaipėda
Plastikos chirurgas V. Jankūnas, R. Bagdonas 4800Lt

Senosios temos

8 tema
10 tema
11 tema
12 tema
13 tema
14 tema
15 tema
16 tema
17 tema

Slaptažodžiai duodami merginoms besiruošiančioms nosies korekcijai arba esančioms po korekcijos, pirma atsiuntus savo nuotraukas i bendrą paštą nosieskorekcija@gmail.com
Dėl slaptažodžio rašykite man į až, taip bus greičiau 4u.gif
Naujokėms slaptažodis iškart neduodamas, turėkite kantrybės šiek tiek pabendrauti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blogytė: 12 gegužės 2011 - 19:33
Labas merginos, kaip greitai temukes prisipildo smile.gif Aciu Blogyte uz atidaryta nauja smile.gif Visos sveikit ir grazekit smile.gif
Atsakyti
Mielosios,toks rimtas man klausimėlis Jums,kaip Jūs gaunate pinigėlių operacijai?Susitaupote ar pasiimate paskolą?Nežinau kaip čia man susitvarkyti tą nemenką sumelę sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Bathor @ 2011 05 14, 14:59)
Mielosios,toks rimtas man klausimėlis Jums,kaip Jūs gaunate pinigėlių operacijai?Susitaupote ar pasiimate paskolą?Nežinau kaip čia man susitvarkyti tą nemenką sumelę sad.gif

Aš taupiausi pinigėlius, labai norėjau šios op, tai pavyko susitaupyti smile.gif galima ir imti paskolą, tik nežinau kiek reiktų permokėti g.gif
Atsakyti
Sveikos,

Stebiu šį forumą periodiškai kas 2-3 menesiai, ir taip jau gal 2 metai. Uzeinu cia paskaityti komentaru kaip zmones dziaugiasi pasidailine savo nosis ir kaskart drasinu save, kad reikia viena syki susiimti ir ryztis operacija Taip "susiimineju" gal 7-erius metus, o kankinuosi visus 17 m.. doh.gif
Nosies trauma patyriau dar 3 klaseje, kai vienas is klases draugu bande parodyti jega.. na man tos imtynes nesibaige smagiai smile.gif To pasekoje turiu skilusia nosi per viduri ir uzaugusias kremzles sonuose. Gal man paciai kaskart auga nosis akyse, bet per soniukus nosis tikrai yra gerokai per plati, ir greiciausiai dar kazkiek plateja.
Taigi vis dar kaupiuosi sitam. Praejusi menesi susikaupiau ir nuejau pas M.N. kuri maloniai prieme, pakonsultavo, uzdege noru, bet nenugesino baimes smile.gif Zodziu, ir noriu ir labai bijau. Tikiuosi su jusu pavyzdziais nuraminsiu save ir pagaliau rysiuosi tam, kam svajoju sitiek metu.
Siunciu nuotraukas emailu, kad ivertintumete manaja nosi, bei rasciau save padrasinanciu pavyzdziu bei patarimu kad galeciau viena grazia diena (optimistiskai tikiuosi kad dar siemet) sitam reikalui ryztis.
Tai tokia mano istorijele smile.gif Ar yra cia besidariusiu pas M.N. ir ar esate pilnai patenkintos?
Atsakyti
QUOTE(Koarlete @ 2011 05 16, 20:22)
Sveikos,

Stebiu šį forumą periodiškai kas 2-3 menesiai, ir taip jau gal 2 metai. Uzeinu cia paskaityti komentaru kaip zmones dziaugiasi pasidailine savo nosis ir kaskart drasinu save, kad reikia viena syki susiimti ir ryztis operacija  Taip "susiimineju" gal 7-erius metus, o kankinuosi visus 17 m..  doh.gif
Nosies trauma patyriau dar 3 klaseje, kai vienas is klases draugu bande parodyti jega.. na man tos imtynes nesibaige smagiai smile.gif To pasekoje turiu skilusia nosi per viduri ir uzaugusias kremzles sonuose. Gal man paciai kaskart auga nosis akyse, bet per soniukus nosis tikrai yra gerokai per plati, ir greiciausiai dar kazkiek plateja.
Taigi vis dar kaupiuosi sitam. Praejusi menesi susikaupiau ir nuejau pas M.N. kuri maloniai prieme, pakonsultavo, uzdege noru, bet nenugesino baimes smile.gif Zodziu, ir noriu ir labai bijau. Tikiuosi su jusu pavyzdziais nuraminsiu save ir pagaliau rysiuosi tam, kam svajoju sitiek metu.
Siunciu nuotraukas emailu, kad ivertintumete manaja nosi, bei rasciau save padrasinanciu pavyzdziu bei patarimu kad galeciau viena grazia diena (optimistiskai tikiuosi kad dar siemet) sitam reikalui ryztis.
Tai tokia mano istorijele smile.gif Ar yra cia besidariusiu pas M.N. ir ar esate pilnai patenkintos?

Sveika, kas ta ar tas M.N.?
Atsakyti
QUOTE(Blogytė @ 2011 05 16, 21:44)
Sveika, kas ta ar tas M.N.?


M. Norkus
Atsakyti
QUOTE(Koarlete @ 2011 05 17, 07:03)

As buvau nusiuntus nuotraukas M.Norkui tai jis jas persiunte gydytojui Gyliui sake su juo kartu atlieka op, pakviete atvaziuot i konsultacija bet as pasirinkau S.V.
Atsakyti
Na aš irgi galvoju apie dailesnę nosytę. Kiek pati matau - turiu kreivą pertvarą ir šiokią tokią kuprelę. Dėl pertvaros dažnokai būna sunku kvėpuoti. Kada nors norėčiau pasidaryti op 4u.gif Buvau prieš kelias dienas pas LOR, tai tiesiog išrašė vaistų, sako žiūrėk ar susitvarkys po mėn, o šiaip reiktų gal ir op,nes jau tokia ta tavo nosis - bus visąlaik užgulus dėl pertvaros,bet juk nenori kankintis su op?
Tai net nebenoriu tų vaistų pirkt,ale jie tą pertvarą man sutvarkys. Norėjosi iš daktarės kokio padrasinimo, kad ateityje būtų gerai op,pati geriau jautumeisi (ir šiaip vis mintyse tai visąlaik sukasi) o čia tipo "ale darysies? taigi skauda, kaulą ima" ar vos ne panašiai.. Surašė vaistų ir būk laiminga verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ardelle @ 2011 05 17, 13:16)
Na aš irgi galvoju apie dailesnę nosytę. Kiek pati matau - turiu kreivą pertvarą ir šiokią tokią kuprelę. Dėl pertvaros dažnokai būna sunku kvėpuoti. Kada nors norėčiau pasidaryti op  4u.gif Buvau prieš kelias dienas pas LOR, tai tiesiog išrašė vaistų, sako žiūrėk ar susitvarkys po mėn, o šiaip reiktų gal ir op,nes jau tokia ta tavo nosis - bus visąlaik užgulus dėl pertvaros,bet juk nenori kankintis su op?
Tai net nebenoriu tų vaistų pirkt,ale jie tą pertvarą man sutvarkys. Norėjosi iš daktarės kokio padrasinimo, kad ateityje būtų gerai op,pati geriau jautumeisi (ir šiaip vis mintyse tai visąlaik sukasi) o čia tipo "ale darysies? taigi skauda, kaulą ima" ar vos ne panašiai.. Surašė vaistų ir būk laiminga  verysad.gif

Mane kaip tik labai palaikė mano gydytoja, kai atėjau siuntimuo. Juk op nemalonumai laikini, o kvėpuoji po op žymiai geriau smile.gif man pastovi sloga, užgulimas ir paskutiniu metu prieš op apie metai laiko nejutau kvapų....jokių...nei kvapalų, nei maisto ir t.t. Iki šiol pamenu kaip gera buvo po op,kai po kelių dienų, kai išėmė tamponus ligoninėje atnešė kažkokio troškinio, tokie kvapai buvo bigsmile.gif taip gera buvo jausti ką valgai bigsmile.gif ir jei dar kada reiktų tvarkyti pertvarą aš iškart sutikčiau smile.gif taip, kad nebijok 4u.gif

Pamiršau vakar parašyti doh.gif
Prisipažinkit kuri nuotrauką atsiuntėte į gmail? Tik tiek, kad nuotraukų bent jau man nerodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blogytė: 17 gegužės 2011 - 15:11
QUOTE(Blogytė @ 2011 05 17, 16:09)
Mane kaip tik labai palaikė mano gydytoja, kai atėjau siuntimuo. Juk op nemalonumai laikini, o kvėpuoji po  op žymiai geriau  smile.gif man pastovi sloga, užgulimas ir paskutiniu metu prieš op apie metai laiko nejutau kvapų....jokių...nei kvapalų, nei maisto ir t.t. Iki šiol pamenu kaip gera buvo po op,kai po kelių dienų, kai išėmė tamponus ligoninėje atnešė kažkokio troškinio, tokie kvapai buvo  bigsmile.gif taip gera buvo jausti ką valgai  bigsmile.gif ir jei dar kada reiktų tvarkyti pertvarą aš iškart sutikčiau  smile.gif taip, kad nebijok  4u.gif


Na man nėra labai prastai, bet va atsikeli ryte arba vakare eini miegoti ir jauti kaip viena pusė nosies pusė visiškai užgulusi, taip nemalonu palieka. Šį reikalą manau tik op galėtų sutvarkyti smile.gif Tad dėkui už padrąsinimą, tikiuosi pavyks šį nepatogumą išsispręsti 4u.gif
Atsakyti
Mano irgi nosite kreivoka ir reiketu jai operacijos....Nors ne taip baisiai atrodo, bet apie operacija retkarciais pagalvoju, tik nzn ar ryzto uzteks g.gif
Atsakyti