2016 06 26, Sekmadienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis
Plaukti moka tik kas penktas Lietuvos gyventojas
2016 birželio 20
Absoliuti dauguma šalies gyventojų pripažįsta, kad mokėti plaukti yra svarbu. 43 proc. jų savo plaukimo įgūdžius vertina kaip gerus arba labai gerus, o 34 proc. – kaip vidutiniškus. Tokius duomenis parodė Lietuvos plaukimo federacijos ir prekybos tinklo „Maxima“ užsakymu atliktas pirmasis Lietuvoje šalies gyventojų plaukimo įgūdžių tyrimas. Vis tik,  gyventojai savo gebėjimus plaukti gerokai pervertina, o pakankamus plaukimo įgūdžius turi vos penktadalis (22 proc.) Lietuvos gyventojų.
Skaityti toliau...
 
Reklama
2016 sausio 01

Dėl reklamos supermama.lt portale ir forume prašome kreiptis:


Adnet Media
Interneto reklamos tinklas


Žirmūnų 70, Vilnius LT-09124
Tel.: +370 5 2753774
Faks.: +370 5 2756650
reklama@adnetmedia.lt
www.adnetmedia.ltSkaityti toliau...
 
Sveikatos gurkšnis šarminio vandens stiklinėje
2015 lapkričio 29
„Gėlo vandens ąsotis geriau už sūrią upę“ – sako rytų išmintis. Jau prieš tūkstančius metų romėnai, egiptiečiai, indai pastebėjo, kad natūralus mineralinis vanduo ne tik numalšina troškulį, bet ir padeda išgyti. Šiandien šis poveikis žmogui įrodytas moksliniais tyrimais. Kokį vandenį gerti, kad jaustumės geriau, tampa vis aktualiau.
Skaityti toliau...
 
Skiepai nuo gripo nėštumo metu apsaugo jus ir jūsų kūdikį
2015 lapkričio 27
Skiepai nuo gripo nėštumo laikotarpiu padės apsaugoti jus ir jūsų kūdikį nuo ligos ir jos komplikacijų. Skiepai nuo gripo yra saugūs ir padeda išvengti sunkių gripo komplikacijų nėštumo metu. Pasiskiepijusios nuo gripo nėščios moters organizme pasigaminę antikūnai perduodami kūdikiui per placentą ir pieną, todėl jūsų kūdikis taip pat bus apsaugotas nuo gripo pirmus kelis gyvenimo mėnesius.
Norėdama sužinoti daugiau ar pasiskiepyti nuo gripo, kreipkitės į savo gydytoją.
Lietuvoje nėščiosios nuo gripo yra skiepijamos valstybės lėšomis.
Skaityti toliau...
 
Šiemet Kalėdos „Oze“ – spalvotos, skanios ir virtualios
2014 lapkričio 20
Nacionalinio senelio Kalėdos pradedamas šventes „Oze“ tęs virtualus Kalėdų senelis

Praėjusį savaitgalį prekybos ir pramogų centre „Ozas“ įžiebtos per kiekvienas šventes gausaus vilniečių dėmesio sulaukiančios kalėdinės dekoracijos, o jau rytoj, ketvirtadienį, jų apsuptyje pirmą kartą oficialiai šiais metais su sostinės gyventojais ir svečiais sveikinsis nacionalinis Kalėdų senelis Kalėda, koncertuos muzikos grupė „Šarka“ bei darbą pradės tradicinė kepyklėlė bei rankdarbių mokyklėlė.
Skaityti toliau...
 
SLAPUKŲ NAUDOJIMO INFORMACIJA
2014 spalio 01
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10REKLAMA