Įkraunama...
Įkraunama...

Grikių lukštų pagalvės

QUOTE(ama3 @ 2005 09 15, 14:01)
As bandziau miegoti ant tokios grikiu pripiltos pagalves biggrin.gif
Tai prabudusi viduri nakties isspyriau ja lauk is lovos tongue.gif


na aš tai vieną naktį iškentėjau, paskui padariau tą patį - išmečiau iš lovos smile.gif
Nes po tos nakties atsikėliau su skaudančiu kaklu, jau tokia baisiai nepatogi doh.gif
Gal čia tikrai pripratimo reikalas unsure.gif
Atsakyti
As dabar miegu ant kazkokios paprastos sintetines pagalves, nieko gero - visalaik nusispaudziu ausis, prabundu is skausmo, kitoje vietoje miegu ant grikiu lukstu - ta pati beda, bet siaip nebloga pagalve, jei pataikau gera poza. Vienintele pagalve ant kurios nenusispaudziu ausu (laikinai buvau okupavusi is savo vyro) - Tempur fimos "original" tipo pagalve (kitu neteko isbandyt), bet ji labai brangi...
Atsakyti
As miegu jau 2metai.Ir labai patinka.Pries puse metu visai seimynai subirkau.Ir vyras labai ptenkintas.O del kietumo tai ji galima reguliuti.Jei kam kieta tai reik tik nupilti grikiu.Buna aprasyta prie pagalves viskas.Pries naujus maciau IKI tai kanavo 24lt.Patarciau tiem kurie yra alergiski dulkiu erkutei. Pati pirkau tik del to ir likau patenkinta.Dabar ir vaikui ciuzini zadu nupirkti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana& @ 2006 01 08, 22:10)
As miegu jau 2metai.O del kietumo tai ji galima reguliuti.Jei kam kieta tai reik tik nupilti grikiu.Buna aprasyta prie pagalves viskas. biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Man irgi labai patinka (tik vyrui jų gabaritai per maži). Kai nesimiega tai aplamai lukštų čežėjimas padeda užmigti. O dėl kvapo tai nesupratau... Koks kvapas? Iš kur? Gal turguj pirkot neišdžiovintais lukštais? g.gif
Atsakyti
Aš miegu ant grikių lukštų pagalvės jau 5 metai. Žinoma iš pradžių reikia prie jos priprasti, bet šiaip sakyčiau nebloga. Prieš tai miegojau ant pūkinės, tai rytais atsibudus visada akys paraudusios ir užgulusi nosis būdavo, tada apie pagalvių erkutes nebuvau nieko girdėjusi. Pakeitus pagalvę į grikių lukštų, šie negalavimai praėjo smile.gif . Nors dabar svajoju apie naują ortopedinę "TEMPUR" firmos pagalvę, bet kad ji labai brangi g.gif
Atsakyti
QUOTE(ajas @ 2004 09 23, 07:20)
Norim įsigyti naujas pagalves, tik neapsisprendžiam kokias  g.gif
Labai išgirtos grikių lukštų pagalvės, bet parduotuvėj pačiupinėjus, pasirodė kietokos  blink.gif  Gal kas turi/turėjo ir galėtu parašyti savo įspūdžius?

Jau kokie 3 metai ant tokių miegam. Pirkom tokias, kur dedasi po kaklu. Super dalykas thumbup.gif , kitokių išvis nebepripažįstam schmoll.gif , kur važiuojam, visur jas vežamės. Tiesa, iš pradžių buvo keista, kad gurgždėdavo, bet vėliau pripratom. Poilsis puikus thumbup.gif .
Atsakyti
smile.gif Mes turim grikiu pagalves ir ant ju miegam jau gal kokia puse metu ir tubut kitokiu nenoreciau seip laikui einamt susiguli nebuna tokios kietos, o jei buna kietos tada buna sone uztrauktukas atsegi ir nupili truputi luktu grikiu ir pasidaro minkštesnės, bet grikių lukštų pagalvės yra geras dalykas anksciau nugara skaudejo kai pradejau ant ju mieg oti nebe skauda. tik sunkios kelios pirmos dienos kol pripranti biggrin.gif
Atsakyti
mano anyta nusipirko tokią, tai porą valandų prasikankino ir užteko jai tos laimės. o aš pabandžiau- ir patiko thumbup.gif
Atsakyti
As buvau pasiskolinus pabandymui- pradzioje kokias 2 d. patiko, o kai perejau prie senosios pukines, nusprendziau, kad grikine- per kieta man...
Atsakyti
aš irgi ant jos prasikankinau kokias 2 sav., labai nuspausdavo ausį, galvojau reik priprast, nė velnio bigsmile.gif
Atsakyti
Grikių lukštų pagalves gavome dovanų per Kalėdas. Iš pradžių miegoti buvo nepatogu, o dabar pripratom ir kitokių nebenorim ax.gif
Atsakyti
Rašot apie pagalves su grikių lukštų užpildu, o gal kas turit ir naudojat grikinius čiužinius? Mano vaikas dabar dar ant kokosinio čiužinuko miega, bet jau dairausi didesnės lovytės -- ar verta tokį čiužinį pirkti? Patarkit, kas turit ax.gif
Atsakyti