Įkraunama...
Įkraunama...

Kojos nykščio kaulinė išauga

man po operacijos praejo visas menuo ir tik dabar jau atrodo koja atsileido, taip kad manau reik turet kantrybes. juk ant koju visas svoris tai kaip gali but jos nesutinusios, o be to kai mazai vaikstai tai irgi gali patinti po didesnio kruvio
Atsakyti
QUOTE(agnolija @ 2008 12 15, 18:35)
man po operacijos praejo visas menuo ir tik dabar jau atrodo koja atsileido, taip kad manau reik turet kantrybes. juk ant koju visas svoris tai kaip gali but jos nesutinusios, o be to kai mazai vaikstai tai irgi gali patinti po didesnio kruvio



aciu, nuraminai
Atsakyti
man du sraigteliai yra kojoj, as tik dvi sav sokavau ant vienos kojos, nors gydytojas ir sake 3 nemint. Bet kad ant vienos kojos neina nieko pasidaryt doh.gif , tai kazkaip savaime pradejau pridet koja ant kulnies, o kadangi neskaudejo tai ir pradejau eit ant kulno. Vakarais koja labai istinsta, turbut nuo vaiksciojimo schmoll.gif . Ryte atsikelus koja atrodo siaura, o veliau ir vel kaip batonas ispamsta, nors neskauda. Kazin ar taip turi but, ar cia man i gydytoja kreiptis. Turiu 2 metuku dukryte, taip kad gulet ir nevaiksciot tikrai negaliu. Dabar jau 3 sav po operacijos, kazin kada atsileis patinimas ir i kokius nors batus galesiu ikist koja ax.gif
[/quote]
Sveika smile.gif sandriux,

su sraigteliais koja gali tinti iki puses metu g.gif , kai laukiau konsultuotis bent kelias moteriskes snekinau. Bet kai tavo koja nepatinusi ar ji siausresne nei buvo, ar gali ikisti isavo batus? Mano tai ne, negaliu ikisti nei i viena savo bata, nors atrodo ir nepatinusi. Jau pradejau kulniuot ant kulno, su tuo orto batu labai patogu, nors gydyt. sake nereikia orto bato, bet su tuo batu apseinu be ramentu, Kiek to ant kulno minsi?



Atsakyti
hmmm..bet kaip kiekvienai skirtingai..
na, aisku, man tai nebuvo labai dideli tie kauliukai, bet visviena jau skaudejo, su viena pora batu tik galedavau vaiksciot, tai ir pasirizau daryt operacija.
man taip pat dejo varztus,o minti ant kulno tai leido jau kita diena. ortobatu taip pat sake kad nereikia, tik kai iseme siulus liepe 2men.nesioti silikoninius intarpus. dabar po operacijos praejau jau beveik 1,5menesio. vakar buvau pas gydytoja, tai israse padukus, kuriuos tures padaryt pagal mano koja ortopedijos technikoj. na ir reiks nesiot, kaip gyd. sake, visa gyvenima biggrin.gif , na zodziu kai toliau kur eisiu, keliausiu tai gerai butu vaiksciot su tais padukais.
Atsakyti
Agnolija, tai gal tau ploksciapedyste?
As vakar antra peda issioperavau, nakti praleidau klinikoje ir per pietus grizau. Nakti leido du kartus nuo skausmo ir siandien du, paskutini karta 13 val. ir dar neskauda, nors ant nakties prasiau, kad kaimyne ateitu suleist..
Man gydytojas sake, kad cia taip gerai tai deka tos titanines ploksteles..
39 and 69, tu rasei, kad irgi pasidarei pedu fotkes, imesk parodyti, jei nenori i foruma, imesk man i emaila spalis@yahoo.com
Atsakyti
tai kad ne, ploksciapedystes man nera, tiesiog palyginus dar nedidele beda buvo... g.gif
mano atveju silpni achilo raisciai ir kaip aiskino gydytojas, vaikstant peda turi susilenkti daugiau kaip 90 laipsniu, o man nesusilenkia net 90, del to, pavasari kai viskas sugis reiketu pakirpti blauzdos raumeni(zodziu reik ji pailginti). vat taip vat blink.gif
Atsakyti
QUOTE(agnolija @ 2008 12 17, 23:39)
tai kad ne, ploksciapedystes man nera, tiesiog palyginus dar nedidele beda buvo...  g.gif


Ar esant dar nedideliam iškrypimui ir pooperacinis laikotarpis lengvesnis? Dukružei dar nebaisiai iškrypę tie kaulai, nors rentgeno nuotrauka tai šiurpi: visi kauliukai gražiai tiesiai sugulę, o tas didysis tokiu trikampiu... blink.gif
Užrašė į Santariškes ortopedo konsultacijai tik vasario mėn., laukiam...
Atsakyti
na akivaizdu, kad lengvesne reabilitacija. o be to, jei nebutu mano stovimas darbas tai galeciau jau suoliuot darban. bet mano atveju dar pora savaiteliu namie reiks pabut, kadangi dar desines kojos normaliai priminti negaliu ir daugiau vaikstant pradeda skaudeti per ciurna, nes minu koja soniniu pedos krastu. be to abi kojas is karto ir operavausi, kad trumpesne reabilitacija butu
Atsakyti
QUOTE(PAME @ 2008 12 17, 22:21)
Agnolija, tai gal tau ploksciapedyste?
As vakar antra peda issioperavau, nakti praleidau klinikoje ir per pietus grizau. Nakti leido du kartus nuo skausmo ir siandien du, paskutini karta 13 val. ir dar neskauda, nors ant nakties prasiau, kad kaimyne ateitu suleist..
Man gydytojas sake, kad cia taip gerai tai deka tos titanines ploksteles..
39 and 69, tu rasei, kad irgi pasidarei pedu fotkes, imesk parodyti, jei nenori i foruma, imesk man i emaila spalis@yahoo.com

gerai atsiusiu i e-mail sunglasses2.gif , bet dar noriu nufotografuoti, kaip dabar atrodo po menesio (kraunu fotiko akumuliatorius). Zinai rasiau kad kojos i savo batus negaliu ikisti, lyg ir kaulas atsikises, nors ir nepatinusi, bet tarodo kad jau kiek lengviau ikisu i du tretsdalius bato, nors ne iki galo.
Atsakyti
QUOTE(agnolija @ 2008 12 18, 14:09)
na akivaizdu, kad lengvesne reabilitacija. o be to, jei nebutu mano stovimas darbas tai galeciau jau suoliuot darban. bet mano atveju dar pora savaiteliu namie reiks pabut, kadangi dar desines kojos normaliai priminti negaliu ir daugiau vaikstant pradeda skaudeti per ciurna, nes minu koja soniniu pedos krastu. be to abi kojas is karto ir operavausi, kad trumpesne reabilitacija butu

agnolija,
kiek laiko turesi nedarbingumo pazyma?
Atsakyti
Ok, lauksiu foto 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
na del nedarbingumo lapelio yra taip: kadangi nesinori pries sventes pradeti dirbt blush2.gif , tai chirurgas sake kad seimos gydytojas gali drasiai testi nedarbinguma dar menesi, nes operuotos abi kojos(operavausi pries menesi)
ir dar kadangi mano darbas daugiau stovimas, tai noretusi eit i darba kai jau abi kojas normaliai galesiu priminti, kad paskui nepradetu tint. nors is principo jau pakankamai geriau jauciuosi.
o kiek pas jus bus nedarbingumas?
Atsakyti