Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVII tema

user posted image

I tema
II tema
III tema
IV tema
V tema
VI tema
VII tema
VIII tema
IX tema
X tema
XI tema
XII tema
XIII tema
XIV tema
XV tema
XVI tema
Kremo gaminimo pradžiamokslis 

Gamyba su:
* emulsiniu vašku (kremų, pienelių, losjonų)
* bičių vašku (kremų, lūpų balzamų)
* BMTS (kremų, losjonų, plaukų serumų/kondiconierių)
Gelio gamyba

Receptai, idėjos:
Palominos blog’as
Bryylos blog'as
Alioniuko blog'as
Mūsų blog'as kurį pačios pildom, pakvietimo prašyti Cosette
Love-eco blog’as
Aroma-zone receptai
Pati sau receptai
Dar šiek tiek receptų
makeyourcosmetics
makingcosmetics

Priemones kosmetikos gamybai perkame Lietuvoje:
AromaNatural (AN)
Kvapų Namai (KN)
Sveiki Produktai (SP)
Love-eco
Gyvoji kosmetika
Eko-jums
Dvi širdys
Ekolinija
Įvairių parduotuvių sąrašas
akoma.lt
Siunčiamės iš užsienio:
Aroma-Zone (AZ)
Materia aromatica
Akoma
Akamuti
NB! Nesuklyskim pavadindamos:
Kremas - vandens ir aliejaus fazę turintis gaminys, sujungiamas emulsikliais ar emulsinių savybių turinčiais sviestais.
Sviestų ir aliejų mišinys - be vandens fazės gaminys, kurio konsistencija gali būti nuo sviestinės iki kreminės.
Aliejų mišinys - skystas gaminys, pagamintas tik iš bazinių ir eterinių aliejų.

Atsakyti
As pirma first.gif ir is karto su klausimu Alioniukui 4u.gif
Kuo skiriasi istraukos aliejuose ir trigliceriduose (caprylis)? Turiu medetku dziovintu, noreciau istrauka pasigaminti ir tas caprylis sudomino rolleyes.gif Ar imanoma kazka koncentruoto pasigaminti, kad po keleta lasu kremuose uztektu...

Ir kviečių glikozidų vaškas, tai cia kuris is AZ? unsure.gif

Puikus nauji receptukai bloge thumbup.gif thumbup.gif Eisiu ir as vaiku odele gelbeti su Olive Protection...
Atsakyti
o as vis laukiu patarimu, ka imaisyti su sviestmedziu, kad butu drekinamas efektas. Dabar naudoju sviestmedi su aliejais sumaisyta, bet oda sausa pasidare, norisi drekinimo.
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2012 02 08, 21:10)
o as vis laukiu patarimu, ka imaisyti su sviestmedziu, kad butu drekinamas efektas. Dabar naudoju sviestmedi su aliejais sumaisyta, bet oda sausa pasidare, norisi drekinimo.

galima imaisyti kokio nors hidrolato, alavijo gelio ar siaip alavijo sulciu.. Sviestmedis turi emulsinimo savybiu, todel islaikius proporcijas (sviestmedzio-skysto aliejaus-vandenines dalies) galima apsieiti be vasku ar kitokiu papildomu emulsikliu smile.gif
Atsakyti
Sveteli, 4u.gif
matyt nuo vienų aliejų su sviestu oda ir nusausėjo, be vandenuko kokiam nors pavidale
neapsieisi. Jei turi, dar pantenolio gali įmaišyt.
Man sausoms(būdavo sausos, šiemet visai nepleiskanoja kaip kitom žiemom thumbup.gif ) kojoms labai tinka kremas su kokosų pienu - jis būtų gerai ir su sviestmedžiu ir trupučiu vandens manyčiau. Dar vietoj vandens gali pabandyt naudot vaikiškas arba ekologiškas abrikosų sultis - vaisių rūgštis padės drėkinimui, mačiau labai mandrų kremų sudėtyse abrikosų sulčių, tik pati dar neprisiruošiau išbandyt. Nusipirkau ir stovi spintelėj doh.gif
Rusų aromarti forume korneoterapijos (ačiū, Alioniuk, ne taip seniai tokio žodžio nežinojau) temoj labai gražiai paaiškinta, kodėl ir kaip oda nuo aliejų nusausėja - gauna daug riebalų ir vystosi signalas, kad riebalų gana, o žiemą oda ir taip mažiau riebalų gamina, tai kai vien riebiai tepant dar nusprendžia tuos kiekius mažint, rezultatas - totalinis nusausėjimas.
Ne visur su korneoterapija sutinku, bet daugelis principų teisingi.
Dariau lūpoms balzamą - pirmą kartą, ir labai net patiko. Neseniai diskutavot, kad pantenolis riebaluos netirpsta - na ir kas, išsimaišo, užtat lūpoms malonu. Dar dėjau skvalano, bisabololio, truputį silikono, tai toks nesunkus, malonus. Na ir vėl pareklamuosiu - vieną procentuką dėjau rožių vaško iš aromanatural. Suuuuper, kvapas rožių toks malonus, truputį primena senobinį bulgariškų rožių aliejų, bet mišiny lieka tik skanios lengvos rožės. Brangus, bet labai patiko šitas produktas. wub.gif Dukrytei daviau truputį, tai liepė recepto nepamest, jai labai tiko, kėlėsi ant lūpos pūslelinė, patepė tai pernakt nudžiūvo ir nebesiplėtė. Nežinau, ar toks sutapimas, ar tikrai taip stebuklingai veikia natūralūs daiktai. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2012 02 08, 10:50)
As pirma first.gif ir is karto su klausimu Alioniukui  4u.gif
Kuo skiriasi istraukos aliejuose ir trigliceriduose (caprylis)? Turiu medetku dziovintu, noreciau istrauka  pasigaminti ir tas caprylis sudomino  rolleyes.gif Ar imanoma kazka koncentruoto pasigaminti, kad po keleta lasu kremuose uztektu...

Ir kviečių glikozidų vaškas, tai cia kuris is AZ?  unsure.gif

Puikus nauji receptukai bloge  thumbup.gif  thumbup.gif Eisiu ir as vaiku odele gelbeti su Olive Protection...


trigliceridas tai toks neutralus riebalas, lipidas. Caprilic/Capric Triglyceride - glicerolio esteris su Caprilic/Capric rugstimis - analogas riebalu, ieinanciu i kokoso alieju sudeti, stiprus emolentas (minkstiklis), sebumo analogas. AZ nemazai parasyta smile.gif . Tie trigliceridai yra geri tirpikliai, stabilus oksidacijai, gerai transportuoja aliejuje tirpias medziagas is augalu. Taip pat geri enchanseriai (siaubingas zodis doh.gif ,kitaip galima pavadinti "transporteriai"), jie padeda aliejuje tirpiom medziagom, pvz. EA prasiskverbti i oda.
Ar imanoma pagaminti kazka koncentruoto, kad uztektu keleta lasu g.gif , nezinau..man atrodo istraukos panasios kaip su aliejais, gal kiek stipresnes, dar nedaug gaminau su jais rolleyes.gif . Bet man patinka, kad gliceridai neutralus, nepalieka riebios pleveles, gerai isigeria

Kvieciu glikozidu vaskas N2 is AZ smile.gif
Atsakyti

Laba diena, turbūt nelabai į temą, bet noriu paprašyti jūsų pagalbos: gal galite parašyti kas galėtų parduoti namuose pagaminto kremuko( norėtusi patikimo žmogaus iš SM). Labai tuo susidomėjau, bet kolkas neturiu tam laiko( namuose mažas vaikas).
Dar kartą atsiprašau ir lauksiu žinučių į az.
Iš anksto dėkoju.
Atsakyti
Gal kas išbandėte modifikuotą bičių vašką Cera Bellina iš AZ? Ar verta įsigyti?
Atsakyti
laba, ar naudojate garintuvus eteriniams aliejams garinti. gal turite kas isigije is KN
Aromastone user posted image ar sita
Aromastream user posted image
kuris geresnis?
Atsakyti
Garintuvą naudoju paprastą su žvakute, man miela žvakės šviesa ir šiluma. Jei pirkčiau, manau labiau patiktų iš KN, čiupinėjau, jaukus toks, maloniai aptakus, lengvai patogiai nusivalys, o kaip tas su grotelėm - nežinau. Nepirkau KN dėl vienos subjektyvios priežasties, nemėgstu laidų, man būtų nelabai patogu ir akiai negražu jį naudot. Pakampėn kišt nesinori, ant žurnalinio staliuko kambario centre su šniūrais irgi nesižiūri... Tai kol nesugalvoju padėjimui tinkamos vietos, neperku, žvakutinis pastatomas kur tik patinka biggrin.gif
Tą Cera Bellina vašką naudojau lūpų balzamui, labai patiko. Derinau su Karnaubų vaško truputėliu. Gerai tepasi, geriasi, laikosi, lydosi, o ką nervina bičių vaško kvapas, tai šitas beveik bekvapis. Sakyčiau, labiau patiko negu turėtas vaškas plokštelėmis, o iš Az tas Cire D Abeile toks lyg riebesnis, panašios sudėties dariau kojoms nuospaudoms tepalą su D Abeile, tai tekstūra man malonesnė su Belina. Bet brangiau, jie skirtingi, taigi žiūrint kam kiek reikia, kur naudosit. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 09 vasario 2012 - 11:40
QUOTE(alioniukas @ 2012 02 08, 23:31)
trigliceridas tai toks neutralus riebalas, lipidas. Caprilic/Capric Triglyceride - glicerolio esteris su Caprilic/Capric rugstimis - analogas riebalu, ieinanciu i kokoso alieju sudeti, stiprus emolentas (minkstiklis), sebumo analogas. AZ nemazai parasyta smile.gif . Tie trigliceridai yra geri tirpikliai, stabilus oksidacijai, gerai transportuoja aliejuje tirpias medziagas is augalu. Taip pat geri enchanseriai (siaubingas zodis doh.gif ,kitaip galima pavadinti "transporteriai"), jie padeda aliejuje tirpiom medziagom, pvz. EA prasiskverbti i oda.
Ar imanoma pagaminti kazka koncentruoto, kad uztektu keleta lasu g.gif , nezinau..man atrodo istraukos panasios kaip su aliejais, gal kiek stipresnes, dar nedaug gaminau su jais rolleyes.gif . Bet man patinka, kad gliceridai neutralus, nepalieka riebios pleveles, gerai isigeria

Kvieciu glikozidu vaskas N2 is AZ smile.gif

Alioniuk, aciu 4u.gif AZ buvau pasiskaiciusi apie capryli. O kaip tu petrazoliu istrauka su juo gaminai? Ar principas panasus kaip su aliejumi? Uzmerkti zoles, laikyti tamsiai, po kurio laiko perkosti ir vel nauju zoleliu prideti ir taip koki menesi... Istraukos caprilyje mane labiau gundo del tu visu savybiu, kurias isvardinai, negu, kad aliejuje smile.gif

Agne/Ramute, taip graziai apie roziu vaksa nupasakojai, uzsimaniau ir as jo doh.gif biggrin.gif Dar apelsinu vaskas AN yra biggrin.gif

As eterinius zvakideje garinu...
Atsakyti
biggrin.gif Tai kad baigėsi vaškas, vajezau, ketinau dar ir plaukams balzame naudot, tai dabar bus gaila, taupysiu ir tik lūpoms, gal dar kremams naudosiu... Ir apelsinų nebėr, bet šitas mano svajonė nebuvo, o va nerolio norėčiau pabandyt, irgi nebeturi... Kuri turėjot nerolio, apelsinų - kaip jie? Nes tas rožių ekstra dvigubai brangesnis, neišvaizdus, tokia pilka košelė, bet kvapnus kaip absoliutas, ir gal net priemonei kažką stebuklingo duoda. Gal aš jį pervertinu, bet tikrai labai patiko. 4u.gif 4u.gif
Dėl žvakutės ką tik gavau velnių - kad nepalikčiau vienos, kad katinas neapverstų... Nelenda jis, bet su gyvūnėliais ar vaikučiais tikrai reikia labai atsargiai naudot. 4u.gif
Atsakyti