2018 04 25, Trečiadienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis
Maksas iš Biplan: „Sukūrę dainą, visų pirma duodame ją paklausyti vaikams“
2017 rugpjūčio 04Grupė „Biplan“ – bene ilgiausiai gyvuojanti muzikinė grupė Lietuvoje. Biplan dainos dažnai tampa populiariausiais ir grojamiausiais hitais radijo stotyse. Tad DJ Voras iš žurnalo "Bitutė" susitiko su šios grupės lyderiu ir vokalistu Maksu Melmanu pasikalbėti apie dainas suaugusiems ir vaikams.
Skaityti toliau...
 
Maratonas su bėgike Diana Lobačevske
2017 birželio 15Žurnalas vaikams Bitutė pristato interviu su maratono bėgike, olimpiete Diana Lobačevske, kuri kasdien treniruodamasi nubėga apie 30 kilometrų. Kaip tapti tokiu ištvermingu ir stipriu žmogumi? Juk maratonas visais laikais buvo laikomas išskirtine sporto šaka. Šiuolaikinėje lengvojoje atletikoje tai ilgiausia bėgimo distancija – 42 kilometrai ir 195 metrai.
Skaityti toliau...
 
Rimas Šapauskas – ir aktorius, ir didžėjus
2017 balandžio 11Žurnalas vaikams Bitutė pristato DJ Voro skilties interviu. DJ Voras jau seniai norėjo susitikti su savo kolega didžėjumi Rimu Šapausku, dažnai grojančiu įvairiose šventėse ir renginiuose. Nors Rimą daugelis pažįsta kaip garsų radijo ir televizijos laidų vedėją, aktorių, vaidinusį legendinį Budulį, o dabar vaidinantį peliuką Mauzerį „Dviračio žiniose“, tačiau pagrindinis Rimo darbas dabar yra būtent didžėjavimas.
Skaityti toliau...
 
Šį pavasarį Lietuvos darželiuose atsiras šiltnamiai
2017 kovo 03Šiandien prasideda socialinės atsakomybės projekto „Sodinčius“ naujas etapas. Jo metu dvidešimt Lietuvos darželių jau pavasario pabaigoje džiaugsis moderniais šiltnamiais su visa įranga ir sodinti paruoštomis daržovių sėklomis. Norintys laimėti, kviečiami dalyvauti konkurse, piešti ir sugalvoti pavadinimą savo svajonių šiltnamiui. Atiduoti balsą už patikusį darželį galės kiekvienas, o laimėtojai bus skelbiami balandžio 5 dieną.
Skaityti toliau...
 
Sveikiname su Naujaisiais metais!
2016 lapkričio 05Jau į namus Naujieji beldžiasi,
Visų veidai pavargę, bet linksmi.
Jūs neliūdėkit, kad senieji baigias
Galbūt Naujieji bus laimingesni.

Lai skamba putojančios taurės
Šampanas liejas per kraštus,
Lai širdis pajunta artėjančius
Naujuosius Metus !

Daug džiaugsmo tik tyro ir tikro
Daug laimės, niekad nedūžtančios,
Gražių svajonių prasmingai išsipildančių
Linkime šių 2017 metų proga

Supermama.lt komanda

 
„Nestlé“ pusryčių dribsniai – ne tokie saldūs, kaip jums gali pasirodyti
2016 spalio 05
Nesmulkintų grūdų dribsniai su pienu yra maistingas būdas pradėti dieną ir prisidėti prie subalansuotos mitybos. Daugiau nei dešimtmetį stengiamės patobulinti receptus: mažiname cukraus ir druskos kiekį bei dedame daugiau skaidulinių medžiagų ir nesmulkintų grūdų. Todėl dabar nesmulkinti grūdai yra ingredientas numeris vienas daugumoje „Nestlé“ pusryčių dribsnių (su žalia juosta). Be to, didžiojoje dalyje mūsų dribnsių yra bent penki vitaminai ir dvi mineralinės medžiagos, turinčios maistinės vertės.
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10REKLAMA