2018 02 21, Trečiadienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis
Viduriavimo gydymas moliu? Misija įmanoma!
2013 lapkričio 25
Vis daugiau žmonių pirmenybę teikia natūraliems produktams, vis daugiau atsiranda prijaučiančiųjų sveikai gyvensenai. Šie žmonės ir sunegalavę ieško kuo natūralesnių gydymo būdų, iš kurių tikisi ne tik veiksmingumo, bet ir kuo mažiau nepageidaujamų poveikių. Kur ieškoti natūralumo? Be abejo, gamtoje. Molis – vienas iš gamtos klodų, ekologiškas ir švarus gamtos produktas, o ir gydomosios jo savybės žinomos nuo gilios senovės.
Skaityti toliau...
 
Seksualiniai santykiai tarp kolegų – tabu ar norma?
2013 lapkričio 25
Kai kuriose bendrovėse romantiški santykiai tarp bendradarbių draudžiami. Kodėl? Juk įsimylėję žmonės noriai eina į darbą, jie laimingi, į juos malonu žiūrėti, ir galiausiai tai pagerina darbo atmosferą! O, atsižvelgiant į tai, kad šiuolaikinis žmogus geriausiu atveju, jeigu nedirba viršvalandžių, net trečdalį gyvenimo praleidžia darbe, kitos vietos, kaip darbas, gyvai, ne virtualiai romantiniams santykiams užmegzti praktiškai ir nebėra.

Apie flirtą ir seksą darbe kalbamės su psichoterapeutu Olegu Lapinu.
Skaityti toliau...
 
Trumpi sijonėliai – gražu, bet pavojinga?
2013 lapkričio 13
Grožis ar sveikata? Ką pasirinkti? Toks klausimas neretai kyla jaunoms siekiančioms nepriekaištingai atrodyti moterims. O ypač ši dilema dažna darganotomis rudens dienomis. Ką rengtis – dailų kostiumėlį trumpu sijonėliu, aukštakulnius plonu paduku ar apsimuturiuoti šiltais megztiniais ir atrodyti daug storesnei, negu esi iš tikrųjų. Daugelis moterų nedvejodamos renkasi grožį ir... peršąla. Užtenka, kad sušlaptų ar sušaltų kojos, stipresnis vėjelis perpūstų plonus ne pagal sezoną pasirinktus drabužius, ir liga garantuota. Apie tai, kaip rengtis madingai ir pagal sezoną, kad ligos mus apeitų, pakalbėsime kitą kartą. Šio rašinio tema – ką daryti, jei pajutote pirmuosius šlapimo takų infekcijos simptomus.
Skaityti toliau...
 
Is your Baby in BLOOM? Aukščiausia pasaulyje kūdikio kėdė
2013 lapkričio 11
Ši elegantiška, šiuolaikinė kėdutė yra žymiai pranašesnė už kitas analogiškas vaiko kėdutes! Ji yra puikaus, stilingo dizaino ir 91cm aukščio. Šių parametrų dėka , mažylis galės prisijungti prie šeimos pusryčių prie aukštojo stalo arba netgi baro.
Ši kėdutė turi didelį ir reguliuojamą padėkliuką, skirtą maitinimui. Prie jos taip pat pridedamas antras padėkliukas, skirtas žaidimams ir laisvalaikio užsiėmimams. Šis priedas paverčia kėdutę nepaprastai patogia ir nepakeičiama buityje.
Skaityti toliau...
 
Alergija – apsaugoti namus lengviau nei bet kada
2013 spalio 25
Mūsų namai – tai mūsų komforto zona, vieta, kur galime numesti batus, pliumptelėti ant sofos ir pamiršti išorinį pasaulį. Skiriame daug jėgų ir laiko, norėdami paversti namus saugia aplinka savo šeimai, tačiau ne visada lengva tai padaryti, ypač turintiems alergiją. Plintantys per orą alergenai kaupiasi balduose, kilimuose, lovų apmušaluose, užuolaidose ir kituose paviršiuose – juos pašalinti sunku.
Skaityti toliau...
 
Kodėl dauguma vaikų serga? Gydytojo homeopato požiūris
2013 spalio 20
Daugeliui tėvų pažįstama situacija: vos sušalę, vaikai iš karto suserga, tada gauna vaistų nuo temperatūros, dar vaistų kitiems ligos simptomams (pavyzdžiui slogai, skaudančiai gerklei) slopinti, dar antibiotikų dozę, ir vos pasveikę keliauja į mokyklą ar darželį. O ten tuojau suserga ir vėl gauna naujų vaistų dozę.
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10REKLAMA