2018 02 21, Trečiadienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis
Dantukų valymas dainuojančiu šepetėliu
2012 spalio 19
Visi tėveliai nori, kad jų mažylių dantukai būtų gražūs ir sveiki, tačiau tam trukdo vis dar gana plačiai paplitęs mitas, kad pieninių dantukų priežiūra nėra svarbi. Šiame straipsnyje papasakosime, nuo kada ir kaip rūpintis vaiko burnos higiena, kodėl svarbu gerai prižiūrėti pieninius dantis, kaip išmokyti vaiką patį taisyklingai valytis dantis ir kaip pasiekti, kad dantų valymasis vaikui taptų ne kankyne, o maloniu įpročiu.
Skaityti toliau...
 
Protingas pasirinkimas besilaukiančiai ar maitinančiai mamytei
2012 spalio 03
Mokslo įrodyta, kad nėštumų planavimas turi didelę įtaką naujagimių ir kūdikių sveikatai. Kiekviena moteris, planuojanti nėštumą, tam tikrą laiką turėtų vartoti vitaminų. Svarbiausia, kad organizmas pakankamai gautų – folio rūgšties, omega-3 ir geležies. Šių medžiagų nėštumo metu reikia daugiausia.
Skaityti toliau...
 
Nėščiųjų mankštos – ką reikia žinoti? (II dalis)
2012 spalio 01
Šiuo metu vis daugiau nėščiųjų sportuoja. Šia tema mūsų portale publikuotas interviu su klinikos „Bendrosios medicinos praktika“ kineziterapeute Simona Vičiūte sulaukė didelio susidomėjimo. Norėdami, kad jūs kuo daugiau sužinotumėte apie nėščiųjų mankštas, pateikiame kineziterapeutės atsakymus į klausimus, kuriuos nėštukės jai atsiuntė elektroniniu paštu.
Skaityti toliau...
 
Kaip išnaikinti baubą – utėles?
2012 rugsėjo 20
Galvos utėlių gali atsirasti pas kiekvieną, nors jos dažniau pasitaiko tarp vaikų. Galvos utėlės plinta esant galvų kontaktui arba dalinantis daiktais (šaliku, kepure, šukomis, dviratininko šalmu ir pan.). Maži vaikai linkę artimiau kontaktuoti. Todėl vaikų darželis ir mokykla yra tipiško lengvo utėlių plitimo vietos. Daugelyje mokyklų periodiškai atsiranda keletas vaikų, turinčių aktyvių galvos utėlių.
Skaityti toliau...
 
Padidėjusį cholesterolį galima sumažinti ir be vaistų
2012 rugsėjo 19
Kiekvienas norėtume turėti sveiką, gražų kūną. Deja, dėl šiuolaikinio gyvenimo mažai judame, netinkamai valgome – tai tampa pagrindinėmis didelio cholesterolio kiekio kraujyje priežastimis. Na, o padidėjęs cholesterolis sukelia riziką susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis.
Skaityti toliau...
 
„Ieškojau paakių kremo, radau svaiginančią karjerą!“
2012 rugsėjo 14
Pirmaujanti „Oriflame“ lyderė Lietuvoje, Helina Griciuvienė, prasitaria, kad tik teigiamos mintys, entuziazmas, užsispyrimas ir meilė žmonėms, padėjo jai pasiekti safyrinės direktorės titulą, mėgautis finansine nepriklausomybe ir kitais kompanijos teikiamais privalumais.

Pirmoji Helinos pažintis su „Oriflame“ prasidėjo nuo paakių kremo.
„Man visuomet patiko ir tebepatinka šventės, atrakcijos, todėl vieno renginio metu mielai užėjau pasižvalgyti į „Oriflame“. Ten žavios darbuotojos paklausiau, kokį paakių kremą man parekomenduotų.
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10REKLAMA