2018 02 19, Pirmadienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis
Pirmą kartą Lietuvoje – vertikalus madų šou
2012 rugsėjo 13
Šį šeštadienį, rugsėjo 15 d., vilniečių laukia neįprastas reginys – vertikalus madų šou. Jo metu prie lynų prisitvirtinę modeliai demonstruos drabužius žygiuodami žemyn...
Skaityti toliau...
 
Geriausias regėjimo korekcijai naudojamas lazeris
2012 rugsėjo 01
Ruošdamiesi lazerinei regėjimo korekcijai žmonės gydytojams užduota vis tuos pačius klausimus. Norėdami pagelbėti tiek pacientams, tiek gydytojams, nusprendėme šiame straipsnyje į juos atsakyti, kad ši informacija pasiektų plačią skaitytojų auditoriją. Svarbiausius lazerinės regėjimo korekcijos niuansus aptarėme su akių klinikos „Novoye zreniye” Vilniuje direktoriumi Olegu Kovriguine.
Skaityti toliau...
 
Nėščiųjų mankštos – ką reiktų žinoti?
2012 rugpjūčio 20
Šiuo metu sparčiai populiarėja įvairios nėščiųjų mankštos. Tačiau gana dažnai moterys bijo sportuoti, nes nenori pakenkti vaikeliui. Ką reiktų žinoti būsimai mamytei, norinčiai saugiai mankštintis?
Konsultuoja klinikos „Bendrosios medicinos praktika“ kineziterapeutė Simona Vičiūtė
Skaityti toliau...
 
Nauja produktų linija „Extra Soft” – švelnus prisilietimas kasdien
2012 rugpjūčio 13
Turbūt visi sutiks, kad grožis prasideda nuo sveikos odos. Spindinti, išpuoselėta veido ir kūno oda stiprina pasitikėjimo savimi jausmą ir yra mūsų raktas į vidinį komfortą. Skirtingi metų laikai, oro sąlygos, temperatūrų svyravimai, žalingi aplinkos veiksniai ir daugybė kitų priežasčių lemia įvairias odos problemas.

Naujiena Lietuvos gyventojams – firmos „Eveline Cosmetics” sukurta inovacinė veido ir kūno odos priežiūros priemonių linija „Extra Soft”, išsiskirianti veiksmingumu ir naudingų komponentų deriniu. Linijos produktai pagaminti pagal unikalią šveicarišką formulę, todėl gali išspręsti įvairias odos problemas. Svarbu tik surasti sau tinkamą „Extra Soft” gaminį.

Skaityti toliau...
 
Verslo idėja laisvalaikiui
2012 birželio 18
Kad ir kokia būtų mūsų profesija, galimybė užsidirbti papildomų pinigų visada prikausto dėmesį. Susidomėję išklausome kolegų ar draugų pasiūlymus apie papildomo uždarbio galimybę, skaitome naudingus patarimus verslo žurnaluose, nuo mažens mokome vaikus taupumo ir kalbame apie tai, kad, norint išleisti pinigus, visų pirma reikia juos uždirbti. Nesvarbu, ar turime pakankamai pinigų, ar poreikiams patenkinti jų mums reikėtų šiek tiek daugiau, niekada nesiliaujame svajoti. Kartais svajonės tampa realybe, o pelnas padidėja suteikiant žmonėms džiaugsmą ir puoselėjant grožį.
Skaityti toliau...
 
Sveikos mitybos formulė šiuolaikiškam gyvenimui
2012 birželio 15
Greitas šių dienų ritmas ir miestų smogas daro neigiamą įtaką mūsų kūnui, trikdo rezultatyvų darbą ir mokslą. Kasdienius mūsų valgymo įpročius – produktų pasirinkimą, gaminimo būdą, dažnai nereguliarų valgymo laiką ir nevienodas maisto porcijas visų pirma lemia mūsų gyvenimo būdas ir nusistovėjusios tradicijos, o ne sveikos mitybos šalininkų argumentai, medikų patarimai, mokantys, kaip išsaugoti sveikatą ir ilgaamžiškumą. Ar įmanoma net ir labai skubant aprūpinti organizmą būtina energija, gyvybiškai svarbiomis maistinėmis medžiagomis? Kaip rasti sveikatos ir grožio formulę, kuri geriausiai atitiktų šiuolaikinį gyvenimo būdą?
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10REKLAMA