Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 21 tema

user posted image

1 tema
2 tema
3 tema
4 tema
5 tema
6 tema
7 tema
8 tema
9 tema
10 tema
11 tema
12 tema
13 tema
14 tema
15 tema
16 tema
17 tema
18 tema
19 tema
20 tema

naujokėms Pats paprasčiausias kremas… Receptas su paaiškinimais pradedantiesiems

Priemonės reikalingas kosmetikos gaminimui , perkame pačios, dalinames

natūralaus kremo gamyba

Kremo gaminimo pradžiamokslis 

patarimai kaip laikyti musu gamintus kremus

kas kokiai odai tinka

Žolinčių akademija

hidrolato gamyba namuose

Įvairūs ekstaktų gavimo būdai

Filmukas ir info, kaip daryti tinktūras. Būtinai pasiskaitykite apie saugumą
Gamyba su:
* emulsiniu vašku (kremų, pienelių, losjonų)
* bičių vašku (kremų, lūpų balzamų)
* BMTS (kremų, losjonų, plaukų serumų/kondiconierių)
Gelio gamyba

Receptai, idėjos:
Alioniuko blog'as thumbup.gif
Agnes/Ramutes thumbup.gif
neringa.jn thumbup.gif
kvapų namų receptai
Palominos blog’as
Bryylos blog'as
Mūsų blog'as kurį pačios pildom, pakvietimo prašyti Cosette
Love-eco blog’as
Aroma-zone receptai
Pati sau receptai
Dar šiek tiek receptų
makeyourcosmetics
makingcosmetics

Priemones kosmetikos gamybai perkame Lietuvoje:
AromaNatural (AN)
bio-kosmetika
Kvapų Namai (KN)
Sveiki Produktai (SP)
Love-eco
Eko-jums
Dvi širdys
Ekolinija
Įvairių parduotuvių sąrašas
akoma.lt

Siunčiamės iš užsienio:
hermitageoils.com-nuo 40sv, siunčia nemokamai
Aroma-Zone (AZ)
Materia aromatica
Akoma
Akamuti

NB! Nesuklyskim pavadindamos:
Kremas - vandens ir aliejaus fazę turintis gaminys, sujungiamas emulsikliais ar emulsinių savybių turinčiais sviestais.
Sviestų ir aliejų mišinys - be vandens fazės gaminys, kurio konsistencija gali būti nuo sviestinės iki kreminės.
Aliejų mišinys - skystas gaminys, pagamintas tik iš bazinių ir eterinių aliejų.
Atsakyti
zydrem , kaip visada saunuole 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2012 12 02, 22:24)
zydrem , kaip visada saunuole  4u.gif  4u.gif  4u.gif

ax.gif
jau diena buvau sukurus bet, vis užbaigti neleido biggrin.gif zuikiai

einu makaluoti "kaledu kvapo" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 12 02, 20:26)
ax.gif
jau diena buvau sukurus bet, vis užbaigti neleido  biggrin.gif zuikiai

einu makaluoti "kaledu kvapo" biggrin.gif


jei bandysi derinukus, kaip FB kalbejom, tai citrusiniu reikia zymiai daugiau, nei prieskoniniu, na bent jau man taip labiau patinka ax.gif , bet gal tau kitaip, paskui parasyk, kokius Kaledinius kvapus sukurei smile.gif
Atsakyti
dabar mes "priprate"prie antivirusiniu ar kaip cia pavadinti g.gif kvapu ax.gif net darzeli kaip ateinam aukletojos vis sako kad kvepiam mes -kazkuo biggrin.gif

man tai labai skaniai kvepia kaip kepu savo kaledinius meduolius ax.gif ten labai daug prieskoniu dedasi ,reikes bandyti,tik va kazkaip nepamasciau kad gvazdikeliu eterinio neturiu doh.gif
Atsakyti
Ačiū kantriajai (ir kruopščiajai) temų atidarinėtojai 4u.gif
Taip, prieskoniniai labai greit išlenda, atsargiai. Įdėk nedaug, pamaišyk, pauostyk, jei norėsi - papildysi. 4u.gif
Apie elektrolitus gerai neišmanau, GelMakerEmu su druska (0,1 proc.) visai normaliai man dirbo. Simulgelio neturėjus, negaliu palyginti. Gali būti, kad juose sudėtinių dalių procentai skiriasi, tada ir charakteristikos skirtingos. Šiaip tuo Emu tikrai esu patenkinta, bet vien su juo negaminau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 12 02, 21:04)
Ačiū kantriajai (ir kruopščiajai)  temų atidarinėtojai 4u.gif
Taip, prieskoniniai labai greit išlenda, atsargiai. Įdėk nedaug, pamaišyk, pauostyk, jei norėsi - papildysi. 4u.gif
Apie elektrolitus gerai neišmanau, GelMakerEmu su druska (0,1 proc.) visai normaliai man dirbo. Simulgelio neturėjus, negaliu palyginti. Gali būti, kad juose sudėtinių dalių procentai skiriasi, tada ir charakteristikos skirtingos. Šiaip tuo Emu tikrai esu patenkinta, bet vien su juo negaminau. 4u.gif


druska ir su simulgeliu iseina panaudoti, jei sudetyje yra dar vienas emulsiklis arba kitas polimeras, bet kai naudojasi mono ir standartinis nedidelis %, tada gelis neiseina
Atsakyti
kaip smagu kad taip greit zydrem padare naujus namucius pleputem 4u.gif man labai patinka tokios diskusijos, tiek info galima susirinkt ax.gif
Atsakyti
Zydrem, aciu uz nauja tema 4u.gif

Ar kuri esate bandziusios akmenukus kvapui skleisti is AZ? Prasnekot apie kaledines dovanas, pasiteisintu tokia dovanele (+ EA ar kvapas)? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gtn @ 2012 12 02, 23:43)
Zydrem, aciu uz nauja tema  4u.gif

Ar kuri esate bandziusios akmenukus kvapui skleisti is AZ? Prasnekot apie kaledines dovanas, pasiteisintu tokia dovanele (+ EA ar kvapas)? g.gif

mes kazkada su alioniuku diskutavom ,bet ne apie buten situos
ji rase kad lyg ant balto molio ,uzlasina ir vaikui i kisene ideda g.gif
as pirkau tokius medalionus is biokosmetikos tai labai patinka,tik vaikai ne visad juos noti nesioti biggrin.gif
kas liecia del dovanojimo tai reiketu salia ir eterinio buteliuka koki g.gif bent as taip galvoju,nes tas kvapas išgaruoja
Atsakyti
QUOTE(gtn @ 2012 12 02, 21:43)
Zydrem, aciu uz nauja tema  4u.gif

Ar kuri esate bandziusios akmenukus kvapui skleisti is AZ? Prasnekot apie kaledines dovanas, pasiteisintu tokia dovanele (+ EA ar kvapas)? g.gif


naudoju tokius akmenukus, man jie labai mieli rolleyes.gif , o kvapas sklinda ir islieka priklausomai nuo EA. As savo sunui daznai nakciai toki akmenuka prie lovos palieku su eukaliptu, arba japoniniu laureniu EA, su citrusiniais, su levandom reciau, arba kai kiek prasigaruoja. Tos levandos ramina kai kvapas vos vos jauciamas, o kai stipriau, tai atvirksciai tonizuoja. Jei po kokio baziliko EA akmenukas ilgai "nesa" kvapa, tiesiog palaukau druskos tirpale, kad akmenuka paruosti kitam EA.
Na ir dar, gal kiek ne i tema, bet toks akmenukas mus gelbeja ligoninese, kuriuose daznai tenka pabuti, tiesiog irgi salia lovos padedu, uzlasinu laseli kokio arbatmedzio, arba citrusiniu, kitiems netrugdo kvapas, nes nepasiekia, ir mums gerai. Siaip, man atrodo, tokie akmenukai, arba keramikiniai pakabukai, ilgiau islieka kvapnus, negu kai EA uzlasinamas ant pagalves arba ant drabuziu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(zydrem @ 2012 12 02, 21:50)
mes kazkada su alioniuku diskutavom ,bet ne apie buten situos
ji rase kad lyg  ant balto molio ,uzlasina ir vaikui i kisene  ideda g.gif
as pirkau tokius medalionus is biokosmetikos tai labai patinka,tik vaikai ne visad juos noti nesioti  biggrin.gif
kas liecia del dovanojimo tai reiketu salia ir eterinio buteliuka koki g.gif bent as taip galvoju,nes tas kvapas išgaruoja


taip, gaminu ir is balto molio visokius drambliukus doh.gif pagal vaiko uzsakyma lotuliukas.gif , visai gerai kvapa laiko, tik reikia nedideli idubima padaryti
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2012 12 02, 23:54)
. Siaip, man atrodo, tokie akmenukai, arba keramikiniai pakabukai, ilgiau islieka kvapnus, negu kai EA uzlasinamas ant pagalves arba ant drabuziu smile.gif

drinks_cheers.gif
isbandyta
nu bet faini tie akmenukai ax.gif reikes papirkti biggrin.gif
Atsakyti