Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 12

Na ir priplepėjom:

Namo aplinka 1
Namo aplinka 2
Namo aplinka 3
Namo aplinka 4
Namo aplinka 5
Namo aplinka 6
Namo aplinka 7
Namo aplinka 8
Namo aplinka 9
Namo aplinka 10
Namo aplinka 11

Apie ką mes čia?
apie orus user posted image
apie vejos įrengimą ir priežiūrą - kokias sėklas rinktis, kada ir kaip sėti, kaip naikinti piktžoles vejojeuser posted image
gėlių ir medelių sodinimas - kur kokie tinka, kas prie ko derauser posted image
o dažna pasirodom ką pasisekė sukurti, pasitariam kaip padaryti dar geriau arba tiesiog grožimės savais ir svetimais žiedais bei žaluma user posted image
Junkitės, jei manot, kad turit ką pasakyti, parodyti, paklausti. Bendraukimuser posted image
Atsakyti
QUOTE
bet pagal aprasyma skaitant tai Ornamental daugiau tokiai dekoratryvinei ir labai graziai vejai, tai galvoju, jei po ja daug vaiskciosi, tai gal ji maziau atspari, kad ir grazi. o man reikia kad neissimindziotu labai, nes trame plote vasara mes 'gyvenam"-valgom, vaikai zaidzia, svecius priiminejam 

Tie, kurie rekomendavo"ORNAMENTAL", pas save turi užsisodinę didelį plotą, tai savo akim mačiau, kaip vyrai futbolą ant jos žaidė- ir nieko neatsitiko, kaip buvo fainulka, taip ir liko ax.gif
Papildyta:
P.S. Tiesa, vyrai ne su bucais futbolą žaidė, o basikom tongue.gif
Atsakyti
ei, kol moderatoriai į kaulus nedavė greit visos marš užbaiginėti senosios temos - ten dar vietos yra bent 7-iems postams
čia rinksimės kai ten uždarys, tik atidariau iš anksto, kad paskui nesiblaškyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2007 07 17, 12:02)
g.gif Man irgi butu neprosali atnaujinti veja. Bet ar 6a. verta nuomotis aeratoriu  g.gif Kas da per zveris  blink.gif
...

aeratorius labai panašus į žoliapjovę, tik vietoj peilio sukasi tokie spygliukai, kurie pešioja vejos paviršių
Mes iš Senukų turėjom išsinuomavę štai tokiį tik be surinkimo talpos buvo, tai teko ką išpešiojo su grėbliu išgrėbti

user posted image

aš tai labai patenkinta jo darbo rezultatais thumbup.gif ir ta nuoma tikrai pigi, kaip buvau rašiusi 15 Lt/parai apsimoka kad ir 6 a, negu su grėbliu drožti, ypač pavasarį kai seną žolę norisi išgrėbstyti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 17 liepos 2007 - 11:12
QUOTE(jolaxus @ 2007 07 17, 12:09)
aeratorius labai panašus į žoliapjovę, tik vietoj peilio sukasi tokie spygliukai, kurie pešioja vejos paviršių
........

Fuj...aciu kad idejai foto biggrin.gif Nes pamaniau kad cia jau kazkoks traktoriukas bus lotuliukas.gif O cia toks fainuolis wub.gif
Beje, per ta lietu apleidom zolyte, uzaugo tai ohoho kokia blink.gif Pas mus ishvis rankine zolepjove ax.gif As buvau priesininke visu nauju technologiju, nes 6 a. nera daug, o mansta superine thumbup.gif Kai nupjaunu 0,5 kg nusipjauna kartu su zole lotuliukas.gif Bet kai uzleidi, tai zimiai sunkiau, reikia du kart varyt...nupjaut, sugrebt, vel pjaut, vel grebt... doh.gif Bet uztat ne maziau 1 kg ore dingsta thumbup.gif Tei va...vakar paskolinom elektrine zolepjove rolleyes.gif Jau toks man š doh.gif laida ziurek,biski atpalaiduoji pirsta - gesta , o dar tarp gelynu vingiai...keikiau pati save. Visa susinervijau cool.gif vyras pabaige...Pagal laika uztrukom tiek pat kiek su rankine dry.gif Tik su rankine pavargsti fiziskai, o cia moralishkai hihihi.gif Liepiau ishvesti ta durne is musu kiemo, kad daugiau jos nematyciau ax.gif Ir daug graziau nupjauna man rankine irnesakyk.gif nelieka tokiu sioru doh.gif
Dabar reikes benzinine ishbandyti ax.gif
Va tokie musu ispudziai 4u.gif Kaimynai irgi svaigo del elektrines, pamate kaip su ja pjaunama, tai sake, aciu nereikia lotuliukas.gif

P.S o atnaujiti veja galima tik pavasari ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 17 liepos 2007 - 11:26
QUOTE(jolaxus @ 2007 07 17, 12:09)
aeratorius labai panašus į žoliapjovę, tik vietoj peilio sukasi tokie spygliukai, kurie pešioja vejos paviršių... tai labai patenkinta jo darbo rezultatais thumbup.gif  ir ta nuoma tikrai pigi, kaip buvau rašiusi 15 Lt/parai apsimoka kad ir 6 a, negu su grėbliu drožti, ypač pavasarį kai seną žolę norisi išgrėbstyti

Aš pirkau Ermitaže - kainavo apie 200 Lt - žolę surenka, bet jis mažo galingumo ir pamiršau kokios, bet "levos" firmos, tai buvo jau sugedęs - pavasarį aš visą veją praėjau - ir rudenį planuoju, tai rezultatas yra.
O del vejos atsėjimo - tai kai aš gerokai pasidarbavau banvelu (praeitą vasarą dar neturėjau lontrelio), tai daugiau kaip pusę ploto tapo tuščia - žemę pyliau labiau ant tų tarpų, bet kadangi ir ten kur žolės buvo, ji buvo išretėjusi - tai ir ten kažkiek pabarščiau sėklų ir užpyliau žemėmis - tai dariau dėl dviejų tikslų - kad vėjas sėklų neišnešiotų, nes jos neįterptos į žemę ir ten dirvožemis buvo tragiškas, tai kad jį šiek tiek pagerinti.
Ir dar - aš veją tvarkiau liepa - rugpjūtį - svarbu kas nebūtų sausros bent 10 dienų, jei veja nelaistoma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reg: 17 liepos 2007 - 11:41
QUOTE(Ju.Ju @ 2007 07 17, 12:24)
...Tei va...vakar paskolinom elektrine zolepjove  rolleyes.gif Jau toks man š  doh.gif laida ziurek,biski atpalaiduoji pirsta - gesta , o dar tarp gelynu vingiai...keikiau pati save. Visa susinervijau  cool.gif vyras pabaige......
Dabar reikes benzinine ishbandyti  ax.gif ...

Elektrinės žoliapjovės ir yra didžiausias tas trūkumas, kad reikia laidą tąsyti. sakyčiau ją verta pirkti tik jei plotas nedidelis ir mažai apželdintas, kai gali daug nemanevruodamas nudrožti. Su benzinine aišku visai kitas darbas, nereikia dairytis ar laido neužkliuvai. o dėl nupjovimo kokybės tai skirtumo tarp elektrinės ir benzininės nelabai įžiūrėsi - technologija gi ta pati, nebent peilis negaląstas, tai tada nupeš žolę o ne nupjaus ir matsi kur pagaląstu peiliu pjauni o kur jau atšipusiu..
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2007 07 17, 13:03)
... tai tada nupeš žolę o ne nupjaus ir matsi kur pagaląstu peiliu pjauni o kur jau atšipusiu..

Gal taip ir buvo g.gif Gal peiliai jau ne viena ara mate unsure.gif Nu bet vistiek...nenoriu elektrines jokiu budu schmoll.gif O benzinine juk sunkesne, tai kaip su ja laviruot g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2007 07 17, 13:10)
... O benzinine juk sunkesne, tai kaip su ja laviruot  g.gif

būna savaeigės, kur tipo pačios važiuoja, bet nesu bandžius, negaliu komentuoti
o dar turbūt lengvai turi judėti tos kur su oro pagalve, bet čia jau nepabandžius kaži ar galima įvertinti su kuria kaip dirbasi...
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2007 07 17, 13:14)
būna savaeigės, kur tipo pačios važiuoja, bet nesu bandžius, negaliu komentuoti
o dar turbūt lengvai turi judėti tos kur su oro pagalve, bet čia jau nepabandžius kaži ar galima įvertinti su kuria kaip dirbasi...

Na viskas aisku ax.gif Aciu uz komentarus.
Turbut pasiliksim prie savo rankines irnesakyk.gif
Atsakyti
O kaip lontrelio efektas? Kazkaip visos tylit, o as dar neisbandziau blush2.gif

Tiesa mes su savo naujuoju trimeriu visai puikiai zole nusipjovem, visur priejom, tik kad zoles nesa i sonus, net baisu. Turi but su specofke.
Atsakyti
ir aš dar neišbandžiau lontrelio.... ax.gif pasivaikščiojau po dirvonus ir net pasidžiaugiau, kad šiemet visai padoriai dar atrodo, tik vienam krašte daugiau pridygę piktžolių. Betgi ir oro dar nebuvo labai tinkamo purškimui - vis lietus, arb ki karšta labai irgi neverta, tai jaučiu šiam sezonui užteks kokio vieno, maximum dviejų purškimų, o ankstesniais metais apie 3 kartus purkšdavau
Atsakyti