Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 14

Mūsų nauji namučiai hi.gif



Senos temos :

Namo aplinka 1
Namo aplinka 2
Namo aplinka 3
Namo aplinka 4
Namo aplinka 5
Namo aplinka 6
Namo aplinka 7
Namo aplinka 8
Namo aplinka 9
Namo aplinka 10
Namo aplinka 11
Namo aplinka 12
Namo aplinka 13
Atsakyti
prisiregistruoju naujoj temikej user posted image
Papildyta:
QUOTE(Pingvinukas @ 2007 09 03, 22:48)
Matyt pas ARasytee iš anksčiau visi tie augaliukai augo  ax.gif

tai ta ir bandau issiaiskint, nes kazkaip susibalamutijau be skaitydama blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Vazonėlių svogūninėms gėlėms mačiau žalioje stotelėje,tik kainos nebeatsimenu unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2007 09 03, 22:34)
na kaip tai kuo? hihihi.gif Lontreliu assa.gif

purkšti pievutę kai krokai žydi tikrai dar per anksti, nes jie žydi galima sakyti tik sniegui nutirpus ar betirpstant, o veja tuo metu dar neprabudusi, manau, kad kol veja pradės gyventi tai krokų lapai nudžius ir žymės neliks.

QUOTE(ARasytee @ 2007 09 03, 22:39)
mes pievele uzsejom rudeni velyva, spali bus metai jai smile.gif Tai siemet nepurskiau nors dirviniu dobiliuku priaugo  g.gif O pavasari kas dejos! Iv, tulpiu 1000ais, narcizu lapu (ziedu nerasta), tokiu melinu gelyciu kur ant kotelio ale mazyciu rutuliuku pilna  ax.gif  nezinau kaip vadinas ir cesnaku. doh.gif Tai pjaudavau, raudavau, vos rankos ir kiemas cesnaku smirdejo....Tai kazi ar tik man jie vel pavasari visi neislis....

išlįs pavasarį, tikrai išlįs smile.gif jei bent vienas svogūnėlis liko neiškapstytas tai kur jam dėtis jei nežydėti smile.gif
kaži, ar paguodžiau, bet tie daugiamečiai svogūniniai tokie jau yra ...
Atsakyti
QUOTE(nengamo @ 2007 09 04, 00:34)
Vazonėlių svogūninėms gėlėms mačiau žalioje stotelėje,tik kainos nebeatsimenu unsure.gif

Diametrai:
26 cm - 1,69Lt; 23 cm - 1,45Lt; 20 cm - 1,19Lt

Užsipirkau vakar svogūnų: irisiukų, hiacintų, tulpių ( triumfo, daugiažiedžių) ir dar norėčiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2007 09 03, 14:40)
Būna tokie spec. sodintuvai svogūnėliams, toks lyg cilindriukas kiauru dugnu su rankena - įsmeigi jį į velėną, iškeli, įtupdai svogūnėlį ir atgal įmontuoji tą velėnos gabalą, nė žymės nelieka, kad kažkas ten vyko, pasimatys tik pavasarį smile.gif

Gal zinai kur kokia foto sito prietaiso, man labai aktualu ax.gif

Koks geras nuodas yra naikinti tik pienems, kad kitiems augalams nepakenktu? Esu nevilty, nes priaugo ju begale tarp silropiu ir siloku. Pabanfyk dabar israut verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 09 04, 09:38)
Užsipirkau vakar svogūnų: irisiukų, hiacintų, tulpių ( triumfo, daugiažiedžių) ir dar norėčiau  blush2.gif


aš tai dar tvardausi... pačiupinėju, paskaitau, tris kartus giliai įkvepiu-iškvepiu ir pakabinu atgal..... nžn, ar ilgai taip gerai seksis...... hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(Tina* @ 2007 09 04, 09:41)
Koks geras nuodas yra naikinti tik pienems, kad kitiems augalams nepakenktu? Esu nevilty, nes priaugo ju begale tarp silropiu ir siloku. Pabanfyk dabar israut  verysad.gif


pabandyk po lietaus - labai lengvai raunasi! man net krienas pakanakamai ilga šaknimi išsirovė!
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2007 09 04, 09:41)
Gal zinai kur kokia foto sito prietaiso, man labai aktualu  ax.gif

štai radau foto:

user posted image
Atsakyti
Bandziau po lietaus, bet tik lapai nusiskabo, o ju begale sad.gif zinau, kad siam brudui yra kazkoks chemikalas brangus...
Papildyta:
QUOTE(jolaxus @ 2007 09 04, 09:52)
štai radau foto:

DEKUI 4u.gif pasidairysiu seniuose.
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2007 09 04, 09:44)
aš tai dar tvardausi... pačiupinėju, paskaitau, tris kartus giliai įkvepiu-iškvepiu ir pakabinu atgal..... nžn, ar ilgai taip gerai seksis...... hihihi.gif

įpakavimais tai dar tvardausi, lygiai taip pat paimu, pavartau ir atgal , o vat buvo tokie, na kur po vieną galima pirkti, svogūnai vos ne kumščio dydžio - nesusilaikiau lotuliukas.gif Hiacintai jau toookie gražuoliukai, o jau tulpių grožis, uh wub.gif ir dar crocų norėčiau blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nengamo @ 2007 09 04, 00:34)
Vazonėlių svogūninėms gėlėms mačiau žalioje stotelėje,tik kainos nebeatsimenu unsure.gif

O kokios veislės tas gražuoliukas ?
Atsakyti
Radau Knifofija, tavo telefona assa.gif daviausi po visa foruma (ir senasias temas doh.gif ) kol sumasciau, kad tavo zinute i az buvau gavusi blush2.gif doh.gif
Vienu zooo savaitgali panasu kad niekur neisvaziuoju, tai pasirodysiu lelijos ax.gif

(Ko labiau pilvas ant nosies lipa, tuo labaiu norisi daryti darbus kuriu geriau nedaryti doh.gif Vat tiesiog i akis lipa tooks grazus akmuo uz tvoros (kol kas dar ten niekas nieko nestato, reiktu pasinaudoti proga... blush2.gif ) bet ash jo tikrai nepajudinsiu verysad.gif trys vyra gal ir pajudintu blink.gif Ech...
Atsakyti