Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 16

Senos temos :

Namo aplinka 1
Namo aplinka 2
Namo aplinka 3
Namo aplinka 4
Namo aplinka 5
Namo aplinka 6
Namo aplinka 7
Namo aplinka 8
Namo aplinka 9
Namo aplinka 10
Namo aplinka 11
Namo aplinka 12
Namo aplinka 13
Namo aplinka 14
Namo aplinka 15

tai ka pasiraitojam rankoves ir toliau pavarom... bigsmile.gif
Atsakyti
Prisiregistruoju smile.gif
Atsakyti
važiuodama po rajoną pamačiau tokią iškabą:
retos daugiametės gėlės ir kt. dekoratyviniai augalai
Vilniaus r., Sudervė, Lauko g. 7, tel. 2490217
gal kam pravers(pati užvažiavus nebuvau)
Atsakyti
verbena stebina bigsmile.gif serenčiai nušalo,ir kitos jau išrautos,o ji vis dar žydi biggrin.gif
Atsakyti
kai pas mane nieko prisodinta nebuivo, tai niekas neprisala ir dangstyt nereikia tongue.gif
bet ir grozetis ner kuo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rena: 24 spalio 2007 - 19:53
Labas vakaras, perskaiciu jusu visus patarimus,bet deja taip neko ir nesugalvojau sau schmoll.gif . Pas mania yra nedidele berzu plontacija ir man reikia nuo laukines gamtos svelniai pereiti prie zmogaus sodinuku,o kap tai padrit nezinau, gal jus man galit padeti
Atsakyti
O as nukirpau sanvitalija visai, tai ji ne tik kad atzele, bet dar ir prazydo. Veiksmas lauke vyksta smile.gif Sakiau reiks gal isinest ziemot, jei jau taip gyvent verzias smile.gif O tai jau palikau likimo valiai...
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2007 10 24, 21:43)
O as nukirpau sanvitalija visai, tai ji ne tik kad atzele, bet dar ir prazydo. Veiksmas lauke vyksta smile.gif Sakiau reiks gal isinest ziemot, jei jau taip gyvent verzias smile.gif O tai jau palikau likimo valiai...

Žinoma, kad įsinešk ji puikiausiai peržiemoja kambaryje, tik nestatyk arti radiatoriaus, neperneša šilumos. Pas mane auga virtuvėj ant palangės.
Atsakyti
Reiks bandyt, jei nenusals per sianakt.
Atsakyti
Atleiskit, labai noreciau jusu patarimo- turejau kanadine egle, iskiepyta, kaip bumbulas virsuje, ant auksto ilgo koto, kuri buvo pasodinta i vazona..iki vakar vakaro..mano sunys isrove is vazono, saknu visu nesugadino, bet zemes gerai nupurtytos buvo. Pasodinau vel i vazona, palaisciau..kazin ar prigis, kur man ja geriau laikyti, lauke ar inest i namus, o ziema, jei prigytu ar namie laikyti? Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwa @ 2007 10 25, 12:37)
Atleiskit, labai noreciau jusu patarimo- turejau kanadine egle, iskiepyta, kaip bumbulas virsuje, ant auksto ilgo koto, kuri buvo pasodinta i vazona..iki vakar vakaro..mano sunys isrove is vazono, saknu visu nesugadino, bet zemes gerai nupurtytos buvo. Pasodinau vel i vazona, palaisciau..kazin ar prigis, kur man ja geriau laikyti, lauke ar inest i namus, o ziema, jei prigytu ar namie laikyti? Dekui 4u.gif

kai vazone, tai manau lauke gali ir susalti g.gif
geriau specu nuomones palauk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwa @ 2007 10 25, 12:37)
Atleiskit, labai noreciau jusu patarimo- turejau kanadine egle, iskiepyta, kaip bumbulas virsuje, ant auksto ilgo koto, kuri buvo pasodinta i vazona..iki vakar vakaro..mano sunys isrove is vazono, saknu visu nesugadino, bet zemes gerai nupurtytos buvo. Pasodinau vel i vazona, palaisciau..kazin ar prigis, kur man ja geriau laikyti, lauke ar inest i namus, o ziema, jei prigytu ar namie laikyti? Dekui 4u.gif

Laikyk lauke, tik stipriai laistyk ir jei oro temp. nukris žemiau 10 laipsnių, tada nešk į nešildomą patalpą, bet visą laiką laistyk.
Atsakyti