Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 18

user posted image
Senose temose rasite labai daug aptartų klausimų :

Namo aplinka 1
Namo aplinka 2
Namo aplinka 3
Namo aplinka 4
Namo aplinka 5
Namo aplinka 6
Namo aplinka 7
Namo aplinka 8
Namo aplinka 9
Namo aplinka 10
Namo aplinka 11
Namo aplinka 12
Namo aplinka 13
Namo aplinka 14
Namo aplinka 15
Namo aplinka 16
Namo aplinka 17

na, skruzdėlytės-darbštuolytės, ir toliau užkliuvę varčios ir vėl iš pradžios sukam kalbeles apie grožį šalia mūsų trobelių
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 03 kovo 2008 - 13:47
Ačių už gražius naujus namučius. 4u.gif
Atsakyti
Su pavasariu 4u.gif Pas mus jau ir gulbes pasirode thumbup.gif
Kazi ar ne laikas agurkus seti,kad anksciau tureti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Teruke @ 2008 03 03, 15:30)
Su pavasariu 4u.gif Pas mus jau ir gulbes pasirode thumbup.gif
Kazi ar ne laikas agurkus seti,kad anksciau tureti g.gif

Dar anksti, dabar jau laikas pomidorus sėti, o agurkus balandžio pradžioje.
Atsakyti
va, radau ir nauja temele, dalyvausiu ir as, nors siaip mano zinios gana ribotos, daugiau konsultaciju man reikia...
Atsakyti
o pas mus ką tik nusnigo, nu toookias dideliais "kąsniais" gražu buvo kaip žiemą bigsmile.gif , tik va po kelių minučių ant žemės jau ir nebeliko sniego pėdsakų smile.gif
Atsakyti
Yra neatsakytų klausimų, yra smile.gif
Štai čia - kartojuosi smile.gif

QUOTE(naminuke @ 2008 03 03, 09:36)
Labas rytas, sodininkės smile.gif
Aktyviai skaitinėju, bet vis tiek keletas klausimų profams:

1. Sklypas yra sodų pakraštyje, pamiškėje. Pievoje labai daug samanų, o medžiai, pvz., senos obelys, ŽIAURIAI kerpėtos, apsamanojusios, atrodo, kad koks 10000 metų ten auga. Kaip reiktų man su tuo bjauriu kerpium kovoti? Gal kas susidūrę? Šiaip, kad drėgna vieta būtų, nepasakyčiau  - ant kalniuko šiokio tokio...

2. Ta pati problema su gudobelių gyvatvore. Ar gali būti, kad gudobelės apsenusios ir jas reikia pjauti šalin? Jos kerpėtos ir tokios sausokos atrodo... O gal kokių trašų pakaktų?

3. Turiu labai daug durpių pelenų -  ar galiu juos po serbentais pilti? O pievutės nelygumus užtaisyti jais galima? Augs žolė?  doh.gif

4. RIMČIAUSIAS GALVOS SKAUSMAS: Girdėjau, bus iki -10C. Krokai jau sudygę, dekoratyviniai česnakai per visą sprindį išlindę, melsvių pumpurai matosi. Rožė nedengta. Kaip manote, ar dengti man dabar visą tą gėrį, ar rizikuoti, kad tas trumpalaikis šaltis nepakanks?  verysad.gif


O gal jau aišku, kada bus sodininkų mugė Vilniuje? Noriu visko...
Atsakyti
sveikutes, nu neiskenciau ir as ir siandiena, kad prisisejau "Visko": pirmiausiai gal desimt prieskoniu rusiu, vienameciu geliu, bet jau taip nagus niezejo biggrin.gif . Del seklu isigijimo tai pirkau ir "senukuose", ir "maxsimkoj", tai norejau pasakyti,kad maksimoj daug didesnis seklu pasirinkimas, o jau ypatingai prieskoniniu zoleliu, as jas labai megstu, net atskira darzeli joms darau, veliau visas pjaunu ir i kamera, visa ziema megaujuosi.Alkis sodinimui patenkintas, dabar lauksiu, kad sudygtu mirksiukas.gif
Atsakyti
valio clap.gif jau esu civilizuotas zmogus thumbup.gif elektra mums padare biggrin.gif

QUOTE(Knifofija @ 2008 03 03, 15:00)
Dar anksti, dabar jau laikas pomidorus sėti

as tai nuvarysiu i turgu irsodinuku prisipirksiu blush2.gif

QUOTE(emiliuks @ 2008 03 03, 15:07)
va, radau ir nauja temele, dalyvausiu ir as, nors siaip mano zinios gana ribotos, daugiau konsultaciju man reikia...

as ir cia tokia blush2.gif ax.gif

QUOTE(jolaxus @ 2008 03 03, 15:09)
o pas mus ką tik nusnigo, nu toookias dideliais "kąsniais" gražu buvo kaip žiemą  bigsmile.gif , tik va po kelių minučių ant žemės jau ir nebeliko sniego pėdsakų smile.gif

pas mus irgi kasniais snigo, ale ju kap ir pas jus po keliu min, ne kvapo tongue.gif


jau gryzau namo, tao krokai jau gerokai islinde ir narcizai, o vat tulpiu tai kazkaip nematyt schmoll.gif o gal as ne toj vietoj jas sodinau g.gif pati jau nebepamenu doh.gif
jolaxus, aciu uz temeles atidaryma 4u.gif
Atsakyti
[quote=naminuke,2008 03 03, 16:35]
Yra neatsakytų klausimų, yra smile.gif
Štai čia - kartojuosi smile.gif
cia apie senas obelis-reik tas kerpes ir samanas nuvalyt,metaliniu sepeteliu sonus nubruzinti,apgenet- jei ka tai ir labai stipriai doh.gif -priezveziniu arba sodo tepalu visas zaizdas aptepliot.Kai tik saule islys- baltai kamienus nudazyt.Paskui nepamirsk ir patrest ir nuo visokiu kenkeju nupurksti,turetu obeleles atsigauti. rolleyes.gif
Atsakyti
user posted image

Ar nevertėtų mergičkos ir mums ant vartų užsirašyti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Knifofija: 03 kovo 2008 - 19:57
QUOTE(Knifofija @ 2008 03 03, 20:57)
Ar nevertėtų mergičkos ir mums ant vartų užsirašyti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

thumbup.gif nėra ką bepridėti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti