Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 22

Toliau intensyviai sėjame, sodiname, auginame, prižiūrime ir džiaugiamės pasiekimais mirksiukas.gif

Namo aplinka 1
Namo aplinka 2
Namo aplinka 3
Namo aplinka 4
Namo aplinka 5
Namo aplinka 6
Namo aplinka 7
Namo aplinka 8
Namo aplinka 9
Namo aplinka 10
Namo aplinka 11
Namo aplinka 12
Namo aplinka 13
Namo aplinka 14
Namo aplinka 15
Namo aplinka 16
Namo aplinka 17
Namo aplinka 18
Namo aplinka 19
Namo aplinka 20
Namo aplinka 21
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2008 04 25, 10:17)
man tai labai gražu pažiūrėti, bet esu užkietėjus praktikė - man iš karto kyla klausimas - o kas su tuo plotu po to, kai tie svogūniniai nužydės blink.gif

Tai, juk galima kitokias gėles rinktis mirksiukas.gif Pvz.: mėlynai spalvai sodinčiau meksikinius žydrūnius (ageratum mexicanum), o iš kraštų kad ir tarkim tagetes gražiai spalvą paderinus ax.gif
Atsakyti
O kaip ta pypke padaryta? labai jau ji mane sudomino is 21 temos? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2008 04 25, 10:17)
man tai labai gražu pažiūrėti, bet esu užkietėjus praktikė - man iš karto kyla klausimas - o kas su tuo plotu po to, kai tie svogūniniai nužydės blink.gif

tas svoguniniu geliu parkas Olandijoj gi du menesius per metus ir tedirba,tokie hektarai gelyciu apsodinami tik turistams privilioti,jie gi turi per tuos du menesius jie turi tiek uzsidirbti ,kad visus metus isgyventu,nors puse tu darbuotoju tik sezoniniai,kaip tas parkas atrodo kitais metu laikais pasalieciai nezino,na namuose gali kazka panasaus nusikopijuot,nedideli gelyneli - gi nepaversi viso sklypo zydincia geliu jura mirksiukas.gif

Papildyta:
o butu grazu wub.gif
Atsakyti
Kaip gerai, kad yra jolaxus pasirūpina mūsų temos pratęsimu. thumbup.gif

Wolke , o tikrai būtų gražu. wub.gif Bet kai pagalvoji kiek reikia prikaupti svogūnėlių. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boružėlė: 25 balandžio 2008 - 10:25
Klausykit merginos nu isigijau va tokio gerio ir nezinau, kaip elgtis, pardaveja sake, kad daugiametes, uzauga krumas, o dabar kazin, ar jos nenusals jei pasodinsiu? g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Srove: 25 balandžio 2008 - 10:30
QUOTE(Boružėlė @ 2008 04 25, 11:21)
Kaip gerai, kad yra jolaxus pasirūpina mūsų  temos pratęsimu. thumbup.gif

jau norėjau paskutinį postą anoj temoj rašydama brūkštelt kad kas atidarytų, nes laiko neturiu, šiek tiek kito darbelio prie kompo atsirado, ax.gif bet nespėjau ir žiūriu, kad neliko mūsų ganyklų, tai teko spėriai suktis biggrin.gif
Atsakyti
rena , o su tuo receptu, tai tu čia pavarei. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Kaži ar čia apsimoka bandyti. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boružėlė: 25 balandžio 2008 - 10:29
QUOTE(Ingerele @ 2008 04 25, 11:12)
O kaip ta pypke padaryta? labai jau ji mane sudomino is 21 temos?  ax.gif

man atrodo ten floristinis kūrinys - karkasas supintas iš vytelių, o kitos detalės iš gėlių sukurtos
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2008 04 25, 12:28)
man atrodo ten floristinis kūrinys - karkasas supintas iš vytelių, o kitos detalės iš gėlių sukurtos



o idomu kas nors daro leituvoje tokius? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2008 04 25, 10:58)
Tai, juk galima kitokias gėles rinktis mirksiukas.gif Pvz.: mėlynai spalvai sodinčiau meksikinius žydrūnius (ageratum mexicanum), o iš kraštų kad ir tarkim tagetes gražiai spalvą paderinus ax.gif

teisingai šneki mirksiukas.gif tikrai juk su vienmetėm žydinčiom gėlėm galima panašius vaizdus išlaužti, juk miestuose apželdintojai su vienmetėm ir prikuria ornamentų, bet vėlgi iš tos mano praktinės pusės per daug darbo, o pavasarį per didelis juodas plotas liktų kur vienmetės gyveno.
ech... bet tikrai gražu, dėl tokio grožio visai vasarai galima iš pavasario šiek tiek ir pakentėt biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingerele @ 2008 04 25, 11:30)
o idomu kas nors daro leituvoje tokius?  blush2.gif

manau daro, juk yra floristinių kompanijų, o jei dar parodytum pavyzdį kokio daikto nori tai jiems beliktų tik įgyvendint, nereikėtų galvos sukti dėl pačios idėjos
Atsakyti
nu naisku praeitojk temoj i mano klausima neataske nieks, kaip tankiai berti seklas pvz petuniju i vazona g.gif

Nu ir dar kitas klausimas, noreciau kokios puokstes vazone, nu pvz pasodinsiu tuos kininius ratilius ir kazkokia salia zemauge svyranciau, nu kaip ten pavyzdyje buvo bakopa, ar kokia tai gebene, bet tik tiek ir tezinau. Kokias dar butu galima svyrancias kazkoias zalialapes ar margalapes pasodint salia zydinciu spalvigu geliu g.gif
pamatau as visokiu garziu, ale pavadinimu tai nezinau g.gif doh.gif
Atsakyti