Įkraunama...
Įkraunama...

J.CREW tema

Kviečiame į naują temą

user posted image
user posted image
user posted image

Merginos, štai toks prašymas,
Kai komentuojate gautą rūbą, parašykite savo išmatavimus (ūgį jei reikia), tikslų daikto pavadinimą ir kokį dydį gavote 4u.gif
Labai laukiame gautų rūbelių fotoreportažų! Tai suteiktų temai informatyvumo, aiškumo user posted image!
Temoje galima drąsiai vartoti kreipinį "Tu" smile.gif

SENOS DISKUSIJŲ TEMOS:

92
91
90
89
88
87
86
85
84
83
82
81
80
79
78
77
76
75
74
73
72
71
70
69
68
67
66
65
64
63
62
61
60
59
58
57
56
55
54
53
52
51
50
49
48
47
46 (45 nėra)
44
43
42
41
40
39 (38 nėra)
37
36
35
34
33
32
31
30
29
28
27
26
25
24
23
22
21 (ten tik temos pavadinime suklysta, kad "12" tema", iš tiesų tai 21 tema)
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2016 06 28, 11:54)
Cocainna, fainas sijonas bigsmile.gif As irgi tokio noreciau ax.gif

Man labai grazu su smulkesnio rasto gingham marskiniais wub.gif

user posted image

drinks_cheers.gif man tik tokiu ir patinka,nu ir dar sio neisbrokyciau wub.gif
user posted image

as tai svarka ir noriu ir gaila $ tiek,nezinau ar laukti g.gif
Atsakyti
Sijonas jau uz pilna kaina praktiskai ispirktas, matyt, i sale'a ir nepateks g.gif

Atsakyti
QUOTE(Girl. @ 2016 06 28, 10:09)
Rastafarinai, gerai, kad gyvinat tema, bet derinys mano skoniu schmoll.gif ir kelnes jums mazokos atrodo, negraziai ziurisi. blush2.gif



QUOTE(Aireda @ 2016 06 28, 10:19)
Rastafarinas, smagu, kad pasirodei mirksiukas.gif

O kokios cia kelnes? Tokiu neprisimenu ax.gif Man atrodo, kad jeigu tai jaquard tipo kelnes, tai noretusi laisvesniu ax.gif

Palaidine atskirai faina, bet nerandu del ko pagirti bendro vaizdo, nera vientisumo derinyje ax.gif Gal realiai kazkaip kitaip ziurisi, bet foto tai yra kaip yra cool.gif

Tikejausi pagyru tongue.gif Nebus si karta, bandyk dar biggrin.gif


Ane biggrin.gif

Čia Cafe capri in jacquard. Gali būt, kad per žiemą pasidarė kiek aptemptos (šlaunis užkačalinau), bet kažkaip keistai - kai laisvos tai sudribę tos capri, čia dar pas siuvėją "užapakalio" bile kiek iškirpta (dydis 4).
Pagyrų tai jau nesitikėjau, nesijaučiu čia ko tais išsičiusčius smile.gif Bet jei atvirai - man patinka geltona siu violetine, margumas tieisog 100 balų - niekas neperkalbės smile.gif

Man tai gal ta bliuskė per plati labiau kliūva - 6 dydis, palaida.

Bet, na, man kaip visada tik mano nuomonė svarbiausia, tai ką jau čia lotuliukas.gif
4u.gif
Papildyta:
Žiūriu šnd GERS papildymas !
Papildyta:
QUOTE(Cocainna @ 2016 06 28, 10:34)
As irgi kelnes ir toliau isleisciau "atostogu",vasara gi!!! Kur sijonai bei sukneles? biggrin.gif
Palaidine man si laaabai grazi,pati neturiu,bet kiek maciau nuotrauku visur gerai atrodo!
As tai laukiu savo palto,papuosalo bei megztinio,nors ir labai si karta greitai atejo,bet jau spejau persigalvoti,kad nebenoriu jo irnesakyk.gif moterys.... lotuliukas.gif  doh.gif
Leksiu pasiimt bigsmile.gif

P.S. O kodel kitos nesirodo?Pasirodykit,ka mirksiukas.gif
Papildyta:

Ne Jus viena liudyt(piniginiu klausymu,as isvis dar brangiau negu Jus pirkot doh.gif )as bandau dar gaudyt savo spalva dar viena smile.gif Kelis kartus maciau,kad buvo ir spalva ir dydis,bet nebuvo susirinkes uzsakymas,o del 1prekes moket siuntima nenorejau,butu kelios,pirkciau asmenini,bet del 1megztinio... Isgyvensiu biggrin.gif

Kaip noriu sio sijono wub.gif


Tai čia kaip tik yra iššūkis kelnės vasarą - nes aš ir taip iš suknelių ir sijonų neišlipu. smile.gif
Žodžiu.

O tas sijonas man tai faina deriny su ta mėlyna maike, ir batai geltoni lb gerai.

Rodykitės rodykitės - o čia tik kritikuojat biggrin.gif - Pažiūrėsim figūrikes po žiemužės biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 28 birželio 2016 - 14:10
Rastafarinas, su palaidine viskas gerai, nekliuna, kad per didele. O stai kelnes kliuna, kad aptemptos, kaip kokie skinny dzinsai ax.gif Gal ir basutes imantrios cia ne vietoje g.gif

Pagal save zinau, kad prisipirkau cafe capri dydziu mazesniu, lyg ir gerai man buvo, bet dabar jau norisi man laisvesniu doh.gif Nors apimtys ir nepasikeite, bet poziuris pasikeite lotuliukas.gif

As ne pries skirtingu rastu derinima, bet tikriausiai foto spalvos neatspindi tikro vaizdo g.gif

As tas jacquard in toile derinciau su kokia laisva vienspalve silkine palaidine gal g.gif Tai ju aptemptumas ne taip kliutu. Nes dabar su tamsia palaidine jos labai nenaudingai issiskiria.

Tai tik mano nuomone, kuri siaip nieko nereiskia, tiesiog idomumui. Jeigu, aisku, tau ji apskritai idomi mirksiukas.gif biggrin.gif

Tu teisi, reikes pasirodyti, o tai tik kalbam, kalbeti paprasta, o stai realybeje buna visaip 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aireda: 28 birželio 2016 - 14:30
QUOTE(Aireda @ 2016 06 28, 14:28)
Rastafarinas, su palaidine viskas gerai, nekliuna, kad per didele. O stai kelnes kliuna, kad aptemptos, kaip kokie skinny dzinsai ax.gif Gal ir basutes imantrios cia ne vietoje g.gif

Pagal save zinau, kad prisipirkau cafe capri dydziu mazesniu, lyg ir gerai man buvo, bet dabar jau norisi man laisvesniu doh.gif Nors apimtys ir nepasikeite, bet poziuris pasikeite lotuliukas.gif

As ne pries skirtingu rastu derinima, bet tikriausiai foto spalvos neatspindi tikro vaizdo g.gif

As tas jacquard in toile derinciau su kokia laisva vienspalve silkine palaidine gal g.gif Tai ju aptemptumas ne taip kliutu. Nes dabar su tamsia palaidine jos labai nenaudingai issiskiria.

Tai tik mano nuomone, kuri siaip nieko nereiskia, tiesiog idomumui. Jeigu, aisku, tau ji apskritai idomi  mirksiukas.gif biggrin.gif

Tu teisi, reikes pasirodyti, o tai tik kalbam, kalbeti paprasta, o stai realybeje buna visaip 4u.gif


Na kaip jau nereiškia - reiškia, ir yra įdomi 4u.gif group.gif smile.gif
Foto "lieva" - per telefoną, koridoriuj.
Kelnės per šlaunsi aptemtokos, bet ne skinny. Bet kg jau metu - pradėjau sportuot, - lygu +4 kg. 1 kg jau kaip ir nėra - tpfu tpfu tpfu :-) Tikrau ant kojų padaugėjo raumnų - tai gali būt tas vaizdialis. smile.gif

O žinok su šviesia esu šias geltonas nešiojus -ir mushroom, ir kitom šviesiom - kažkaip keistai, per "bliednas" vaizdas.

Paieškosiu gal kur kompe yra senesnis vaizdas, su fotkiu. Tuoj biggrin.gif 4u.gif

Papildyta:
Kol karpau fotkes geriau kokį sturburo daktarą (realiblitoligą, kineziterapeutą, neurologą) parekomeduokit, be ne Crew galvoj jau seniai biggrin.gif

Gal pas J. Girskį buvot kuri? [aš čia paskui pratrinsiu tą klausimą, kad nespamint]

Che, radau -
va:
user posted image
O čia, kai prasitampo:
user posted image

ha, dar pažiūrėjau telefone foto tai jo - per šlaunis aptomtokos... Nu blyn blyn, dar tie keli cm tai dzin, bet kai reikia rūbų naujų, tai jau ne - per daug vargo. VSIO.

Su ta "bliedna" bliuzele neradau. Būsiu ištrynus turbūt jau.
biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 28 birželio 2016 - 15:02
Gal kas tokią pirko ir gali dydžius pakomentuot bei kokybę. Ačiū
https://www.jcrew.co...p;bmUID=lkAlOrI

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2016 06 28, 14:17)

Rodykitės rodykitės - o čia tik kritikuojat  biggrin.gif - Pažiūrėsim figūrikes po žiemužės 
biggrin.gif  4u.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif
rodosi drasiausios
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2016 06 28, 15:00)
thumbup.gif  lotuliukas.gif
rodosi drasiausios

biggrin.gif drinks_cheers.gif - Ir pačios pačios pačiausios biggrin.gif thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2016 06 28, 13:56)
Sijonas jau uz pilna kaina praktiskai ispirktas, matyt, i sale'a ir nepateks g.gif

Nu tik neprikalbekit cia man biggrin.gif bus ir taskas.
Bent labai noreciau,kad butu..

Siandien papildyme kokia apyranke sena buvo is gelyciu blush spalvos wub.gif jau galvojau bus mano,tada nepasiseke,galvojau sian pasiseks.. kur tau,pasvajoti biggrin.gif
Atsakyti
Oi Rastafarinai, kad prisijuokiau, nu faina tu ziauriai biggrin.gif 4u.gif

Sakai rodytis? biggrin.gif Rodausi su Factory megztuku kur klausinejo praeitoje temoje, neblogas jis man toks atrodo bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2016 06 28, 15:04)
Nu tik neprikalbekit cia man biggrin.gif bus ir taskas.
Bent labai noreciau,kad butu..

Siandien papildyme kokia apyranke sena buvo is gelyciu blush spalvos wub.gif jau galvojau bus mano,tada nepasiseke,galvojau sian pasiseks..  kur tau,pasvajoti biggrin.gif


O aš sijono kaip Airedos norėčiau, navy, su kišenėm, midi, taip gražiai paklostuotas priekyje kur. Geltonas dar toks buvo. Dabar nematau jau. Na, ar kažką panašaus.
Atsakyti