Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 23

tesiam puoselejimus aplinkos... bigsmile.gif

Namo aplinka 1
Namo aplinka 2
Namo aplinka 3
Namo aplinka 4
Namo aplinka 5
Namo aplinka 6
Namo aplinka 7
Namo aplinka 8
Namo aplinka 9
Namo aplinka 10
Namo aplinka 11
Namo aplinka 12
Namo aplinka 13
Namo aplinka 14
Namo aplinka 15
Namo aplinka 16
Namo aplinka 17
Namo aplinka 18
Namo aplinka 19
Namo aplinka 20
Namo aplinka 21
Namo aplinka 22
Papildyta:

QUOTE(jočke @ 2008 05 07, 11:27)
user posted image

o gal kas nors galit pamokiti kaip suformuoti toki groži, 4u.gif  man atrodo kad galima butu tai padaryti iš kalnines pušeles tik reikai formuoti jau maža augaliuka ar jau dideli iškarpyti ? g.gif

manau cia jau skiepytas medukas ir suformuotas ir kaina ju siaip ne viena 1000 kainuoja g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rena: 07 gegužės 2008 - 11:16
QUOTE(agnita @ 2008 05 07, 11:55)
ne azalija, o magnolija 4u.gif
geltoni yra lanksvos  4u.gif


jeckau, visus fasion parodytus augaliukus pataikiau bigsmile.gif kaip gerai jauciuosi net neisivaizduojat brunette.gif pradedu bent po truputi gaudytis doh.gif smile.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Toks klausimukas: Čia rododendras žydi??? g.gif g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(aistutėlė @ 2008 05 07, 13:25)
4u.gif  4u.gif  4u.gif
Toks klausimukas: Čia rododendras žydi??? g.gif  g.gif
user posted image

Rododendras ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagira 2 @ 2008 05 07, 12:27)
Rododendras ax.gif

aciuks.gif
Atsakyti
biggrin.gif bet neduodu simto procentu kazkada kazkas minejo kad rododendrai labai panasus i azalijas buna, bet man tai grynas rododendras, o nuotrauka daryta siemet?
Atsakyti
QUOTE(Bagira 2 @ 2008 05 07, 12:32)
biggrin.gif  bet neduodu simto procentu kazkada kazkas minejo kad rododendrai labai panasus i azalijas buna, bet man tai grynas rododendras, o  nuotrauka daryta siemet?

užvakar biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
simtu procentu ten rododendras,mano azalija dabar pradeda zydet - imesiu foto mirksiukas.gif skiriasi nuo rododendro 4u.gif

as kol sukurpiau atsakyma apie juka anoj temoj ir temos neliko doh.gif nors nieko protingo neturejau pasakyt...tai tiek to lotuliukas.gif
Atsakyti
Ale ir ankstyvas grazuolis wub.gif , maniskio tai tik pumpurai dar unsure.gif
Atsakyti
Jukas auginu daug metų, jų visiškai nedengiu, mėgsta drenuotą gerą dirvožemį, nepakenčia užmirkimo. Auginu 4 skirtingas rūšis: dvi margalapes, įprastinę ir siauralapę. nufotkinau pro langą, laukan tingėjau eiti lotuliukas.gif


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Knifofija: 07 gegužės 2008 - 11:49
QUOTE(aistutėlė @ 2008 05 07, 12:25)
4u.gif  4u.gif  4u.gif
Toks klausimukas: Čia rododendras žydi??? g.gif  g.gif
user posted image


bet koks grazus sitas sviesus wub.gif wub.gif
nezinau ar man taip papuole, bet kiek pernai ir siemet maciau baltu-tai man jie tokie vos ne purvini , "apsiglamze" kazkokie atrode g.gif visada ant peveiksliuko graziau atrodydavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagira 2 @ 2008 05 07, 12:43)
Ale ir ankstyvas grazuolis wub.gif , maniskio tai tik pumpurai dar unsure.gif

mes turim viena balta,tai ankstyvas zydintis balandzio men.taip ant etiketes rase,paskiau visa buri (17-18) vidurtinio ankstyvumo- zydi geguze,ir dabar pries pora savaiciu nusipirkom 4 velyvus-zydi birzeli...tikimes dziaugtis ziedais pora menesiu tongue.gif
Atsakyti