Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 25

Namo aplinka 1
Namo aplinka 2
Namo aplinka 3
Namo aplinka 4
Namo aplinka 5
Namo aplinka 6
Namo aplinka 7
Namo aplinka 8
Namo aplinka 9
Namo aplinka 10
Namo aplinka 11
Namo aplinka 12
Namo aplinka 13
Namo aplinka 14
Namo aplinka 15
Namo aplinka 16
Namo aplinka 17
Namo aplinka 18
Namo aplinka 19
Namo aplinka 20
Namo aplinka 21
Namo aplinka 22
Namo aplinka 23
Namo aplinka 24

birthday.gif birthday.gif birthday.gif birthday.gif birthday.gif birthday.gif
heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nengamo: 27 gegužės 2008 - 08:54
ahoy assa.gif aš pirma...ir iškarto kvailas klausimas : ar tiesa, kad blindes reikia kuo daugiau karpyti, kad jos daugiau leistų šakų. Vienai paporinau,tokiai pat "žinovei" kaip aš, tai ji man fool.gif skant, visą grožį nukerpu. Tai kaip iš tikro ax.gif Va karpiau akaciją-žirnmedį-pupmedį biggrin.gif tai ir prie to pačio blindei kasas patrumpinau
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pukučiai @ 2008 05 27, 09:46)
Tai be skirstydama nepamiršk kaimynų  mirksiukas.gif  Gražios jos labai  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Na tikiuosi nepamiršiu (sakau kad bilobilas man nepadėjo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ) o jei rimtai,tai būtinai gausi 4u.gif
Atsakyti
Nu Nengamo tikra šaunuolė tai kada vakarėlis ir aš prisidėsiu vacation4.gif 4u.gif yahoo.gif
Štai ir jubiliejinė tema clap.gif clap.gif clap.gif

Aš tau daigelį nuskyniau tos gėlytės kur tu norėjai mirksiukas.gif kai išleis šaknis pasakysiu biggrin.gif .

Velnias nespėjau hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukučiai: 27 gegužės 2008 - 08:57
QUOTE(pukučiai @ 2008 05 27, 09:51)
Nu Nengamo tikra šaunuolė tai kada vakarėlis ir aš prisidėsiu  4u.gif  4u.gif  drinks_cheers.gif 
Štai ir jubiliejinė tema clap.gif  clap.gif  clap.gif

Tai kaip nengamo dėl skirstymo manęs nepamirši blush2.gif . Aš tau daigelį nuskyniau tos gėlytės kur tu norėjai  mirksiukas.gif  kai išleis šaknis pasakysiu biggrin.gif .

thumbup.gif thumbup.gif Ačiū 4u.gif Užnešiu tau,arba pati ateisi mirksiukas.gif

O meetas tikrai būtų šaunu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nengamo @ 2008 05 27, 10:55)
thumbup.gif  thumbup.gif  Ačiū  4u.gif Užnešiu tau,arba pati ateisi  mirksiukas.gif

O meetas tikrai būtų šaunu  thumbup.gif


Tigi pasigirsiu vakar buvau pas knifofija.

PATARIMAS !!! Niekada nevažiuokite pirkti gėlių su vyru. doh.gif doh.gif doh.gif (jei jis nelabai palankiai žiūri į jūsų meilę gėlėms). lotuliukas.gif

Gal šiandien užlėksiu po darbo nes maniškiui treniruotė mirksiukas.gif mirksiukas.gif . Ar būsi prie namo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukučiai: 27 gegužės 2008 - 09:04
QUOTE(pukučiai @ 2008 05 27, 10:00)
Tigi pasigirsiu vakar buvau pas knifofija.

PATARIMAS !!! Niekada nevažiuokite pirkti gėlių su vyru.  doh.gif  doh.gif  doh.gif (jei jis nelabai palankiai žiūri į jūsų meilę gėlėms). lotuliukas.gif

Tai jau perskaičiau biggrin.gif Nu žinok nors ir sakiau,kad man dar anksti grožybes pirkti,pagalvojau kad reikėjo ir man prie tavęs prisijungti ax.gif blush2.gif doh.gif
O su tais vyrais tai pritariu tau.Tik va savaitgalį man buvo staigmena.Ėjom į jubiliejų,tai jubilijatui pirkom dovanų medelį. Maniškis kai pamatė pas tuos žmones iš kurių pirkom medelius - susileido lotuliukas.gif Sakė sugrįš ten,ir pirks ne vieną thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif Ar galit įsivaizduot kokia man tai naujiena džiugi lotuliukas.gif

Va tokį medelį pirkom,čia maumedis.Sorry,neturiu normalios nuotraukos ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nengamo: 27 gegužės 2008 - 09:13
QUOTE(sobieska @ 2008 05 27, 10:49)
ahoy assa.gif aš pirma...ir iškarto kvailas klausimas : ar tiesa, kad blindes reikia kuo daugiau karpyti, kad jos daugiau leistų šakų. Vienai paporinau,tokiai pat "žinovei" kaip aš, tai ji man  fool.gif skant, visą grožį nukerpu. Tai kaip iš tikro ax.gif  Va karpiau akaciją-žirnmedį-pupmedį biggrin.gif  tai ir prie to pačio blindei kasas patrumpinau
user posted image


Labai gražiai suformuoti tavo medeliai. thumbup.gif Man labai patinka tokie burbuliukai "čiotkai" atrodo
Atsakyti
O cia prieky blinde?
Atsakyti
Pukuciai ten ne plukė, bet burbulis, o mažas augalėlis, tai linalapis astras.


Medis rausvais žiedais, tai obelis, kažkas iš rojaus obuoliukų, dabar daug jų formų yra.

O dėl meeto tai pritariu, galim organizuoti, kad ir pas mane, vasara, kai vida777 ir wolke bus Lietuvoj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Knifofija: 27 gegužės 2008 - 09:24
QUOTE(Knifofija @ 2008 05 27, 10:23)
O dėl meeto tai pritariu, galim organizuoti, kad ir pas mane, vasara, kai vida777 ir wolke bus Lietuvoj.

Kaip būtų šaunu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pukučiai @ 2008 05 27, 10:06)
Labai gražiai suformuoti tavo medeliai. thumbup.gif  Man labai patinka tokie burbuliukai "čiotkai" atrodo

AČIŪ, bet ar tai tiesa , apie ką aš klausiau ax.gif

QUOTE(Tina* @ 2008 05 27, 10:12)
O cia prieky blinde?

Auginu blindę ax.gif
Atsakyti