Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

Namo aplinka 1
Namo aplinka 2
Namo aplinka 3
Namo aplinka 4
Namo aplinka 5
Namo aplinka 6
Namo aplinka 7
Namo aplinka 8
Namo aplinka 9
Namo aplinka 10
Namo aplinka 11
Namo aplinka 12
Namo aplinka 13
Namo aplinka 14
Namo aplinka 15
Namo aplinka 16
Namo aplinka 17
Namo aplinka 18
Namo aplinka 19
Namo aplinka 20
Namo aplinka 21
Namo aplinka 22
Namo aplinka 23
Namo aplinka 24
Namo aplinka 25
Namp aplinka 26



QUOTE(Tina* @ 2008 06 30, 14:07)
Man asmeniskai sitas kampelis naturaliai graziai susiformavo. Vijokline roze is kaimyno prisiderino smile.gif

labai faniai atrodo thumbup.gif

QUOTE(Tina* @ 2008 06 30, 14:29)
As eglisakem ja buvau pridengus. Jau dvi ziemas atlaike, tik pernai nezydejo.

o as kitamet prie roziu prieisiu, nes siemet, tai dar formuojama aplinka, tai pati nzn kur jas sodinti g.gif bet irgi lb noriu vijokliniu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rena: 30 birželio 2008 - 13:35
Štai ir nauji namučiai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(zitamaksi @ 2008 06 30, 14:13)
[O kas liečia piktžolę tai aš ją į girnas pasodinau kur maža rato formos skylė per vidurį tai jai kaip ir nelabai bus kur plėstis. Bet vistiek ačių už perspėjimą 
Pas mane auga toks šilokas dabar pačiam žydėjime jei neturi ateik duosiu nes gerą buntą vakar išmečiau (gal rasiu krūvoje) o dėl tos piktžolės tai mes abi    kaip visada norim visko daug tai ir gausim jaučiu     
quote=nengamo,2008 06 30, 11:04]lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Tai manau sočiai užteks jos mums,bet va kam pirkom abi?  g.gif  doh.gif  lotuliukas.gif  Ar nematei jos pas mane? Tam buvusiam baseine pasodinau  rolleyes.gif
Turiu tą šiloką,ačiuks  4u.gif  Iš kaimynės gavau  lotuliukas.gif
Gal zinote kiek giliai ta pikzole ileidzia saknis? Turiu ja, bet dar mazas kupstelis, tai dabar galvoju kaip ja atskirti?  blush2.gif



Kas čia žino pagyvensim pamatysim bigsmile.gif bigsmile.gif sodink vazonėlyje tada ramiau bus kad neišsiplės per daug bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2008 06 29, 15:23)
Vida777, na uzjauciu del perkunropes.. verysad.gif

as tai labiau uzjauciu savo kaimynus, kuriems pernai (dar nebuvo i nama isikele) 14 dideliu tuju is gyvatvores pavoge doh.gif .

QUOTE(Boružėlė @ 2008 06 29, 15:38)
aciuks.gif
Savo gėlynus tvarkau gana seniai. Bet niekada neišeina sutvarkyti, kad būtum kiekvienu kampeliu patenkinta. Mintis ar idėja ateina po metų  ar kitų.......... blush2.gif
O žemės pas mane palyginus su kitom, tai mažas lopinėlis lotuliukas.gif  tik 8 arai.
Taip ir vaikštai su "pincetu" iš vieno galo į kitą. lotuliukas.gif

as irgi tokia pat nenormali - nors man labai grazu naturalus gelynai, bet vos tik ikeliu koja i savaji, tai butinai su pincetu, zirklem ir dantu sepetuku lotuliukas.gif , ir kiekviena karta prisiekiu taip daugiau nedaryti blush2.gif ...

QUOTE(shanet @ 2008 06 29, 16:05)

as irgi labai myliu akmenis...., nu bet ne ant tiek ax.gif


*savo naujam sklype palei patvori susisodinau smulkiuosius alpinariumo (pagrinde) augalus, ir nuklojau viska akmeneliais, tai kaimyne savaitgali pasakoja - sako ateina vis toks vyras suni vedziodamas ir klausia jos - "kazin kam tais akmeneliais apdejo, turbut kad sunes neliptu ir nekakotu" bigsmile.gif ..... nu man tai naujiena buvo, ar jus irgi zinot, kad sunes ant akmenu nelipa, ar cia nesamone... nu jei taip, tai ner paprasciau - apdejai akmenim, nereiks nei tvoros nuo sunu tvert biggrin.gif .

QUOTE(sobieska @ 2008 06 29, 17:50)
Va kas nepazystat - susipazinkit - palemonas (margai zalias), sakyciau gana sparciai augantis augalelis, idomu tiktai kaip jis ziema istvers.Pagyvensim, pamatysim
user posted image

o tas pilkas kupstelis salia - daugiametis ?

QUOTE(Boružėlė @ 2008 06 29, 18:54)
Pradedu nusivilti tais medėjančiais bijūnais. g.gif

zydi trumpai, bet kai krumas didelis, tai tas zydejimas savaime uzsitesia, kol visi ziedeliai perzydi. Kai vietos yra, tai malonu kad ir trumpai pasidziaugti... man baltas zymiai ispudingiau atrodo, o siemet maciau dideli baltais su tamsiai bordiniu viduriu ziedais - tokio labai noreciau wub.gif .

QUOTE(sobieska @ 2008 06 29, 19:31)

man tai vazonas uz pelargonija grazesnis - lb tokie patinka...

QUOTE(Knifofija @ 2008 06 29, 21:19)
Jei laukinė tai tikrai dvimetė, bet jei kultūrinė, tai daugiametė.Kultūrinė leidžia daugiau nei vieną stiebą, o laukinė tik vieną.

aciu sirdele, mano - tikrai laukine tada.

QUOTE(jolaxus @ 2008 06 30, 12:01)
nuomavomės ne Ukmergės g., o Banginio Senukuose 4u.gif

kas tas Banginis, ar cia taip Senukai vadinasi?
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2008 06 30, 15:20)
kas tas Banginis, ar cia taip Senukai vadinasi?

banginis - tai prieš kelis metus atsidaręs naujas prekybos kompleksas Šiaurės miestelio rajone, o pagrindiniu smuiku ten groja Senukų parduotuvė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivos juosta @ 2008 06 29, 15:29)
Nu man tai gražu tie akmeniniai stulpai    . Rdau tai, kas yra apie pavėsinę ( ji sodo gilumoj, toliau nuo akių, tai jei kam "bloga" nuo akmenų, tai nesimato nuo gatvės 
Tik nebarkit labai stipriai......

QUOTE(shanet @ 2008 06 29, 16:05)
........ pratesiu akmenu tema.... ir patersiu eteri
Vasaros laiku cia visuomet kokie nors zydinciu geleliu vazonai,o ziemos - puokstes prikaisiotu spygliuociu saku,papuostu zaisliukais

pagyros uz drasa biggrin.gif 4u.gif
grazios jusu geles wub.gif

QUOTE(sobieska @ 2008 06 29, 17:50)
Va kas nepazystat - susipazinkit - palemonas (margai zalias), sakyciau gana sparciai augantis augalelis, idomu tiktai kaip jis ziema istvers.Pagyvensim, pamatysim
user posted image

labai graziai atrodo thumbup.gif
kai pamatysi - papasakok mirksiukas.gif

QUOTE(sobieska @ 2008 06 29, 19:31)
Buvau uzmirsusi sitas isiamzint, nu bet vykusios palergonijos tai nai nai nai  kas pakels suniui uodega, jei ne jis patsuser posted image

na pagal mano dukrytes buvusi zodyna, tai: aaani, aaani wub.gif lotuliukas.gif
KATALOGINES!

QUOTE(smth1 @ 2008 06 29, 21:23)
Rokoko- nu pentiniai aisku pasakiski. As irgi jais dziaugiuos, ypac kad zydi antra karta:)

turejo buti mianiska , kurioje tiesiog pro dvieju objektu prizme matosi gelyno gabaliukas.

dekui 4u.gif
bigsmile.gif kaip prazydini antra karta pentinius? [as dar neapturejusi to dzaiugsmo, nors 3 metus auginu juos..]

nu mianiska, mianiska lotuliukas.gif thumbup.gif

QUOTE(Tina* @ 2008 06 29, 21:48)
O sitoj foto pavyko pagaut kaip bite link gaures ziedo lekia  lotuliukas.gif
[attachmentid=148434]

ziedai wub.gif
o ta su bitute !!! bigsmile.gif

QUOTE(Tina* @ 2008 06 30, 13:07)
Man asmeniskai sitas kampelis naturaliai graziai susiformavo. Vijokline roze is kaimyno prisiderino smile.gif
[attachmentid=148482]

blink.gif nerealiai! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2008 06 30, 15:20)
man tai vazonas uz pelargonija grazesnis - lb tokie patinka...

tokiu vazonu Senukuose ivairiausiu formu ir dydzu pilna rolleyes.gif tik as vis pagailiu pinigu jiems blush2.gif tongue.gif
Atsakyti
mano visterija - pirkau pernai rudeni kaip vijokli, nugenejau smulkiasias sakeles, palikau tik pagrindini kamiena, kadangi siemet pavasari virsune nebevegetavo, tai teko vainika tokiam auksty formuot, o kamiena islenkiau truputi (nors ir nebuvo visai tiesus) ir priraisiojau:

user posted image


sidabrineskuojos pageidavimu biggrin.gif :

user posted image


negalejau pro sali eidama atsistebet tokiu bugienio didumu ( tamsiai zalias krumas) :

user posted image
Atsakyti
Prazydo pilnavidure Petunija

user posted image

na o cia turetu dygti mano pasetos gelytes

user posted image user posted image

user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simson: 30 birželio 2008 - 15:10
QUOTE(simson @ 2008 06 30, 15:05)
na o cia turetu dygti mano pasetos gelytes

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


Papildyta:
QUOTE(vida777 @ 2008 06 30, 14:35)

mielas kamputis wub.gif zibintai su ''varlytem''... naturalios medziagos..
Atsakyti
moteros HELP ka daryt su grybais vejoj? kaip juos rupuzes isnaikint?...
Atsakyti
QUOTE(simson @ 2008 06 30, 16:05)
na o cia turetu dygti mano pasetos gelytes

o cia lb grazi pukuota, judanti gelyte lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2008 06 30, 15:30)
  kaip prazydini antra karta pentinius? [as dar neapturejusi to dzaiugsmo, nors 3 metus auginu juos..]


o pas mane visada žydi dar ir vėlai rudenį,tik žiedai mažesni būna.Kai dabar baigs žydėt,reikia nupjaut iki žemės.Ir dar,pernai taip atsitiko,kad paaugusius kelis krūmelius netyčia išlaužė,tai jie vėl ataugino naujus stiebus ir žydėjo truputį vėliau.Jeigu yra pakankamai daug krūmų,taip dvigubai ilgiau užsitęsia pentinių žydėjimo laikas.Bet man tai širdis neleidžia specialiai nulaužyt,jau tegul auga biggrin.gif
Beje,tos ipomėjos tai taip,kažkokie sukučiai,vijokliai.Žydi iki 13-15 val,po to nuvysta verysad.gif O kodėl tau neaugo? Juk labai nereiklūs g.gif

QUOTE
(simson @ 2008 06 30, 15:05)
na o cia turetu dygti mano pasetos gelytes



bigsmile.gif ot niekadėjas lotuliukas.gif

Atsakyti