Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 29

oi tas darbymetis karsta.gif visų šalių darbštuolytės, vienykimės gossip.gif
Namo aplinka 1
Namo aplinka 2
Namo aplinka 3
Namo aplinka 4
Namo aplinka 5
Namo aplinka 6
Namo aplinka 7
Namo aplinka 8
Namo aplinka 9
Namo aplinka 10
Namo aplinka 11
Namo aplinka 12
Namo aplinka 13
Namo aplinka 14
Namo aplinka 15
Namo aplinka 16
Namo aplinka 17
Namo aplinka 18
Namo aplinka 19
Namo aplinka 20
Namo aplinka 21
Namo aplinka 22
Namo aplinka 23
Namo aplinka 24
Namo aplinka 25
Namp aplinka 26
Namo aplinka 27
Namo aplinka 28
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 21 liepos 2008 - 12:02
Jungiuosi prie Jūsų 4u.gif

QUOTE(Sraunius @ 2008 07 20, 20:38)
Vakar mačiau Olisetos lauko prekyboj, prieš įvažiuojant į Ukmergę. Tai gali pabandyt iki Karmėlavos palėkt, gal ten rasi wink.gif


g.gif Tai iki Karmėlavos ar iki Ukmergės įvažiavimo? Karmėlava tai nedyvai, bet jei toliau, neapsimoka doh.gif . Gal kalbi apie tą lauko prekybą, kuri vyksta kitoj pusėj"Seno Bebro"?
Atsakyti
QUOTE(GAPO @ 2008 07 21, 13:08)
Jungiuosi prie Jūsų 4u.gif
g.gif  Tai iki Karmėlavos ar iki Ukmergės įvažiavimo? Karmėlava tai nedyvai, bet jei toliau, neapsimoka doh.gif . Gal kalbi apie tą lauko prekybą, kuri vyksta kitoj pusėj"Seno Bebro"?

Olisetos prekybos vietos - gal dabar aiškiau bus wink.gif
Atsakyti
SOBIESKA, pasidalink savo patirtimi takelių iš akmenų darymu. ax.gif
Atsakyti
Aciu visiems, kad skyrete demesio mano nuotraukoms - aciu tiems, kam patiko, aciu ir tiems, kurie neisdryso pakritikuoti, o reikejo tongue.gif kabliuku juk buvo...jau, kad buciau teisinusi, kad teisinusi biggrin.gif ...Stengiuosi kurti grozi paciai sau ir aplinkiniams, kad butu miela atvaziuot sveciuosna biggrin.gif
srove melsves tikrai neissigimsta, kokia veisle ikisi i zeme, tokia tu ir turetum matyti...as turiu 3 veisles - dvi margas ir viena vienspalve, ir dar labai noriu isigyti melsva rolleyes.gif
QUOTE(Mergelė @ 2008 07 21, 15:55)
SOBIESKA, pasidalink savo patirtimi takelių iš akmenų darymu. ax.gif

nieko sunkaus kaip ir nera, tik laiko atima nemazai...pirmiausia issikasi reikiamo dydzio ploteli - nukasi velena, juodzemi iki sekancio sluoksnio, uzpili smulkaus zvyro ir delioji graziai akmenukus, taikai ju formas, as orientyrui, kad perdaug neissikistu dar naudojuosi pagaliu, o kartais ir gulsciuku...kai akmenukai sudelioti i tarpus vel uzbarstau smulkaus zvyriuko, kad sukristu karts nuo karto pabraukineju sluotraziu ir vsio...
Atsakyti
dar Sobieskai: daug zemes plikos prie tos juostos plastmas. bet cia gal dar procese viskas... g.gif
Ir dar - ar nesunku tiek vazonu/kasiu laistyt?
Ar cia mano toks ''tinginiskas'' mastymas, kad jei augalu zemeje sociai - tai vazonikai mane jau vargina blush2.gif , nebeapsikraunu laistymais... tik minimuma


[quote=Sraunius,2008 07 20, 20:38]
Radau vieną skirtumą - latviai labiau myli piliarožes

Ai, tiesa, pagaliau sužinojau, kas pas mane kieme kaip palikimas piktžoliauja. Geltonai žydintis kaukazinis šilokas
[/quote]

LT Nidoje ju buna gausiai kiekv kieme wub.gif

siloka ''idarbink'' - as bandziau panasu baltai zydinti isgyvendinti - nepavyko, tai palikau... o jis ir nustojo plestis thumbup.gif

[quote=Tina*,2008 07 21, 00:13]
Pernai pirktas svoguniukas pas dieduka turgely
[attachmentid=150933]
[/quote]

nuostabios wub.gif
dieduko ir as turiu berods, tokia smulkesne, ane? skleisis tuoj

[quote=jot.ka,2008 07 21, 08:08]
quote=rokoko,2008 07 19, 23:22]

o klausimas : pievine kraujazole, tai cia ta pati kur laukuose auga ir zydi, pas mane aplink pievos vesi, ir as jau seniai i tas laukines kraujazoles ziuriu, grazios man jos...kazi jei iskasiu ir i gelyna isodinsiu g.gif ji daugiamete? kitamet rasiu ja toj pacioj vietoj?

ir pas mane siemet taip gavosi, drinks_cheers.gif tikrai nesamone, fotografuodama kurio nors neimu i kadra:) dabar darau augaliuku sarasa kas galetu rudbekijai 'kojas 'pridengt ir kartu fona duotu.

ir misurine nakvisa prazydo, pirmamete, tai ziedo dydis malooooniai nustebino user posted image

[/quote]

[/quote]
drinks_cheers.gif Jo, dregnesnese vietose ji gamtoje turetu augt, siaip daugiamete.

NE! fliokso ir rudbekiju kaiminystej lotuliukas.gif ir as ''kadruoju blush2.gif

nakvisa wub.gif maniskes nuzydi jau verysad.gif

[quote=Tina*,2008 07 21, 09:26]
O kaip melsves auga vejoj?
[/quote]

gerai auga thumbup.gif , tik sienaut atsargiau, maniskis mb dailiai apsuka..
tiesa, pageidautina pavesiukas nors kiek, nors dali dienos.

[quote=sidabrinekuoja,2008 07 21, 10:10]
Sake velyviu bus tik rugseji. Likau nesupratus, juk rugseji jie zydi, dabar laikas sodint.
[/quote]

as persodinejau kai nudziuvo ziedai, rudeni.

dar norejau apie melsviu spalvu lapu praradima ,bet kita karta... iki
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rokoko: 21 liepos 2008 - 15:40
šaunu, vėl nauji namučiai !!! vos spėk skaityti kiek prirašote, šaunuolės.

Noriu paklausti, ką daryti - vejoje grybeliai tokie augti pradėjo ir matau kad jie plinta? ar neturit niekas? kuom purkšti, ką daryti ?? verysad.gif
Atsakyti


betaisydama zinute istryniau pradzia doh.gif



stai ka pavyko issaugot:


QUOTE(jėga @ 2008 07 20, 08:48)
Gal žinot, kaip šitas medukas vadinasi, ar vertas dėmesio
user posted image

paziurek, koks grozis rudeni musu sodu bendrijoj, prudas priesais musu nama:
user posted image

user posted image


QUOTE(raganele @ 2008 07 20, 17:55)
Kol kas tik pirmi metai mūsų kiemas iš pliko molio kalniuko verčiamas kažkuo žalesniu, pasirodau pirmas spalvas:
user posted image

jurginai dailus wub.gif
siulyciau kitamet komponuot geltona su violet, o toleliau kitoj sklypo vietoj raudona su balta.
butu klasika wub.gif
na ir aisku, kaip nors be tu vielu... 4u.gif

QUOTE(sobieska @ 2008 07 20, 18:00)
Nugi dar as leliju nebuvau ikelusi
Cia "visas" iejimas i tvartuka
gynybine siena
cia siaip kelio issisakojimas vedantis ...
o cia mano ganyklu vaizdas is toliau :
kiekvienam stulpui yra pasodintos "koines"
plastmasines juostos negalejau isimti, nes ji prilaiko zeme tikra sio zodzio prasme, kitaip mano takeliui butu amen
pailseti ir pasisupti savo supuoklese
Nori akmenu...sia tau kruva
dar ir taip meginau "kavot"
o cia mano melsviu aleja

ispuoseleta pas tave, Sobieska thumbup.gif wub.gif
man labai patiko takeliai - ir ''plyteliu'', ir akmenuku wub.gif ne tokie piktzoleti,kaip pas mane blush2.gif
ta ginybine siena man ne prie sirdies schmoll.gif , bet akmenu kruva su augalais ciki, tegu vesliau dar paauga/apauga/suauga wub.gif ir akmenu nesimatys tongue.gif
ten kur melsviu aleja - jau gozia zaliosios margasias, tai gal pastarosioms ''raus'' daryt, kaip tu sakai... ten kur visos baltos prie tvartelio - liuks, tai pasieny visos zalios mano akiai graziau butu 4u.gif
kur juosta plastmas - jei palei pat krasta gvaizdziu kupsteliai tankiai - tikras bordiuras butu, patikek!
supuokles... rolleyes.gif



Atsakyti
Gražūs Jūsų grožiai, su meile puoselėti...

o čia neryškus telefoninis vaizdelis... blush2.gif

user posted image

Sobieskai biggrin.gif ir visoms akmenynų gerbėjoms wub.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oli_vija: 21 liepos 2008 - 16:14
QUOTE(rokoko @ 2008 07 21, 16:37)
ten kur melsviu aleja - jau gozia zaliosios margasias, tai gal pastarosioms ''raus'' daryt, kaip tu sakai... ten kur visos baltos prie tvartelio - liuks, tai pasieny visos zalios mano akiai graziau butu 4u.gif
kur juosta plastmas - jei palei pat krasta gvaizdziu kupsteliai tankiai - tikras bordiuras butu, patikek!
supuokles... rolleyes.gif

Teisingai pastebeta kas liecia melsves biggrin.gif kai dar buvo jos mazos graziai abi rusys ziurejosi, bet dabar gajesnes uzgoze margasias, tai kitamet vietoj ju pasodinsiu baltuosius katilelius, o melsves perkelsiu prie supyniu, kur veja siejasi su darzo teritorija, tai vietoj kanu sukisiu

O del gvaizdziu... turesiu ir jas omeny...siemet kazko tai spriges`pas` mane veluoja, siaip kai jos uzdera, tai net bukmedzius apzergia ir tada zemikes nesimato biggrin.gif ...uzsirasau GVAIZDES

Oli vija perkunropes + akmenukai = liuks derinukas nuo senu senoves, niekada neprasausi pro sali thumbup.gif
Papildyta:
o cia mano "brangakmeniai"- smaragdai..auga tiesiog akyse bigsmile.gif nesusilaikiau neparodzius jums
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 21 liepos 2008 - 16:19
QUOTE(rokoko @ 2008 07 21, 15:37)

jurginai dailus wub.gif
siulyciau kitamet komponuot geltona su violet, o toleliau kitoj sklypo vietoj raudona su balta.
butu klasika wub.gif
na ir aisku, kaip nors be tu vielu... 4u.gif
...

Kitąmet komponuosiu, šiemet dar statybinės šiukšlės aplink buvo, kai sodinau. Vėliau užsėjom žolytę, išdygo smėliadėžė ir teko naudotis vielomis, nes mažiukai jurginų nebuvo nusiteikę apeit doh.gif per metus susipažinom su mėgiamom sklypuko vietom, dabar aiškiau,kur ką sodint reikės.

Sobieska - tavo takeliai kaip iš mano svajonių rolleyes.gif bandysim. Akmenis didžiuosius pas mumi įritino į sklypo kampą vyras bobcatu, kai pavasarį smėlį ir juodžemį lygino.
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2008 07 21, 17:33)
Sobieska - tavo takeliai kaip iš mano svajonių rolleyes.gif bandysim. Akmenis didžiuosius pas mumi įritino į sklypo kampą vyras bobcatu, kai pavasarį smėlį ir juodžemį lygino.

wub.gif .... dar siek tiek vaiskios zalumos ax.gif
user posted image
Atsakyti