Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 35

Prašom užsukti į smagų darbštuolių būrį 4u.gif

Ankstesnių temų nuorodos:
Namo aplinka 1
Namo aplinka 2
Namo aplinka 3
Namo aplinka 4
Namo aplinka 5
Namo aplinka 6
Namo aplinka 7
Namo aplinka 8
Namo aplinka 9
Namo aplinka 10
Namo aplinka 11
Namo aplinka 12
Namo aplinka 13
Namo aplinka 14
Namo aplinka 15
Namo aplinka 16
Namo aplinka 17
Namo aplinka 18
Namo aplinka 19
Namo aplinka 20
Namo aplinka 21
Namo aplinka 22
Namo aplinka 23
Namo aplinka 24
Namo aplinka 25
Namp aplinka 26
Namo aplinka 27
Namo aplinka 28
Namo aplinka 29
Namo aplinka 30
Namo aplinka 31
Namo aplinka 32
Namo aplinka 33
Namo aplinka 34

Gražiai sutvarkytų aplinkų tema ( tik foto, be komentarų)

Kuriančios svajonių sodus, Apželdinimas, priežiūra, mūsų kasdienybė - Bendraminčių forume paskelbta tema, kurioje galima plepėti tiek visas vieninančia tema, tiek nukrypti į lankas.

Internetiniai fotoalbumai, kaip ir kur susikurt smile.gif - dažniausiai užduodamų klausimų tema, kurioje paaiškinama, kaip patalpinti foto temoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 23 lapkričio 2008 - 22:53
Jolaxus, šaunuolė 4u.gif

Bet jau senų temų sąrašiuko ilgumas... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2008 10 30, 21:16)
Jau maniau viskas, bet siandien nusipirkau dar
Chionodoxa lucialiae PINK GIANT
[attachmentid=163508]
Puschkinia libanotica
[attachmentid=163511]
Muscari Golden Fragant
[attachmentid=163510]
Vietoj pastarojo pernai isdygo paprastos melynos zydres  blink.gif Tad bandau laime dar karta. Sikart pirkau tos elitines linijos.

nesistebiu, kad atsispirti sunku 4u.gif
labai grazu wub.gif
tu geltonu zydriu kur maciau pakuote - ne koks paveiksliukas buvo, o tai buciau tikrai nupirkus- jei toks butu buves, koiki parodei biggrin.gif



Ciep, sugriztant prie tavojo augalyno puseliu fone.
juk mes visai praleidom paskutini musu forumieciu rudeniniu mugiu ''klyksma'' - kelios isigijom akanta ir/arba viksri vienaragi. Jie ypac dera su spygliuociais, jei dar koks akmenukas... wub.gif
Nzn, kaip bus su tavuoju priesmeliu, bet juk galima ir pagerintas duobikes padaryt!
Akantas butu ispudingas akcentas,
http://images.google...e...sa=N&tab=wi
o viksris - ne toks ispudingas, bet ypac rafinuotas akcentelis wub.gif
http://images.google...e...sa=N&tab=wi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rokoko: 31 spalio 2008 - 20:32
o aš šiandien sugabenau į vidų visas terasoj ir kituose kiemo kampuose buvusias nežiemojančias gėles, visokias pelargonijas ir pan.
Jau prognozuoja šaltas naktis, ir taip jau kur matyta, kad iki pat lapkričio viskas lauke išbuvo. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2008 10 31, 21:30)
Ciep, sugriztant prie tavojo augalyno puseliu fone.
juk mes visai praleidom paskutini musu forumieciu rudeniniu mugiu ''klyksma'' - kelios isigijom akanta ir/arba viksri vienaragi.


Vikšris sutinku, kad pas mane tiktų thumbup.gif, o akantas manau būtų per stambus tarp uolaskėlių ir pan. Nu, rokoko, Tu auksas - tiek patarimų ax.gif

Papildau šiek tiek pačios hortenzijų tema, be jau čia paminėtos 'Endless Summer', dar radau 'David Ramsey' - abi jos tinka 4-8 zonoms. Kitos, kurias randu kaip ištvermingas šalčiams, geriausiu atveju tinka 5-6 zonai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ciep: 01 lapkričio 2008 - 08:21
QUOTE(jolaxus @ 2008 10 31, 20:49)
o aš šiandien sugabenau į vidų visas terasoj ir kituose kiemo kampuose buvusias nežiemojančias gėles, visokias pelargonijas ir pan.

taip, pas mus buvo koki 3minuso, as vakar irgi viska namo...
ale pamirsau ''firmine'' cimbzieda doh.gif ji buvo augalyne, ''dirbo''savo darba saziningai, vargsele verysad.gif tokia grazi vesli buvo uzaugus wub.gif
[tikrai, ja ten pastacius, nustojo kapstyti sunes]
JOlaxus, ar tu saviskes nepamirsai lauke? blush2.gif
verysad.gif


QUOTE(Ciep @ 2008 11 01, 08:20)
Vikšris sutinku, kad pas mane tiktų  thumbup.gif, o akantas manau būtų per stambus tarp uolaskėlių ir pan. Nu, rokoko, Tu auksas - tiek patarimų  ax.gif

tai toliau spinduliuoju ax.gif blush2.gif , patardama akanta sodinti kaip ''lygiaverti'' augala medeliams.
pas mane tokia ''lygiaverte'' prie spygliuociu juka patupdyta, o akantui numatyta vieta po kokiu 2 metu, kai kukmedis dar kiek paaugs, ir akantas savo ugiu jo neuztos.
[ir busiu slaiuzianciu siloku ploteliu sociai apsivalgiusi ax.gif . keiciu kas 2 metai savo augalynus, isskyrus medelius, nes idejos neduoda gyvent ramiai]

Del viksrio vienar.- jam patinka dregme, jis didesnis auga tada [galima i vandeni/tvenkini su vazonu nuleist per vasara]. As savaji pasodinau i plastikini vazona paslepus, kad palaiscius dregme laikytusi.
Ten pas mane irgi kepinama vieta, tarp sukulentu, apvalialapiu uoslaskeliu ir citrin.ciobreliu prie kukmedzio jis... kol kas ax.gif
http://i262.photobuc...eofDSCF0191.jpg



tiesa, prie pilkuju augaliuku buvo nepamineta Katpede - jei reikia pacia pazeme pilku zvaigzduciu wub.gif kilimuko..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rokoko: 01 lapkričio 2008 - 15:43
ciep

doh.gif nusvito meteoras man galvoje [tiksliau, aki i kita tema uzmeciau blush2.gif ]

smelingoje karstoje vietoje - muiline guboja!!! grozis wub.gif rolleyes.gif

na ta, kuri pajury auga smely. darzeliuose ji veslesne tokia buna...
man nepavyko verysad.gif , nes pas mane labai gera derlinga zemele ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2008 11 01, 16:32)
taip,  pas mus buvo koki 3minuso, as vakar irgi viska namo...
ale pamirsau ''firmine'' cimbzieda doh.gif ji buvo augalyne, ''dirbo''savo darba saziningai, vargsele verysad.gif tokia grazi vesli buvo uzaugus wub.gif
[tikrai, ja ten pastacius,  nustojo kapstyti sunes]
JOlaxus, ar tu saviskes nepamirsai lauke? blush2.gif
verysad.gif

jo, apsidžiaugiau ir aš šiandien per langą žvilgtelėjus, nes žemė rimtai pabalus buvo, tikrai būčiau ne vieną gėlę nuskriaudusi, jei būčiau neusigriebusi sunešti rolleyes.gif
mano "firminė" seniai verandoj per langą žiopso biggrin.gif jei sušaldei nieko baisaus, galėsiu užfundyti iš naujo. Net prieš žiemą galiu, nes ne visos, kurios norėjo, atsiėmė, tai liko gražių daigiukų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2008 10 31, 10:49)
Sveikos grožių augintojos smile.gif
Reikia patarimo... Apsitvėrėm slkypą ir vienas kampas prašyte prašosi kokios nors "kalėdinės" eglutės - kaip tik į tą kampą žiūri svetainės didelis langas ir atrodo, kad būtent tokio augaliuko ten labai trūksta. Tik kad aš nežinau, ar būna eglučių ar kokių kūgiškų pušelių, kurios neužaugtų daugiau nei 3-4 metrai ir atrodytų, kaip medelis, o ne kaip kadagys apkarpytas kūgio forma g.gif Gal galite patarti?

aš kaip tik eglutės paieškom užsiėmiau unsure.gif sudėtinga pasirodo doh.gif be Acrocon'os dar kelias radau :
Abies lasiocarpa compacta ( subalpinis kėnis)
Picea Fat Albert

Acrocona labiausiai patinka , tokia tikra žalia skarota eglutė su kankorėžiais wub.gif , bet labai lėtai auga , po 10 metų 1,2-1,5m g.gif
Atsakyti
QUOTE(Perliukas @ 2008 11 01, 21:16)
aš kaip tik eglutės paieškom užsiėmiau  unsure.gif  sudėtinga pasirodo  doh.gif  be Acrocon'os dar kelias radau :
Abies lasiocarpa compacta ( subalpinis kėnis)
Picea Fat Albert

Acrocona labiausiai patinka , tokia tikra žalia skarota eglutė su kankorėžiais  wub.gif  , bet labai lėtai auga , po 10 metų 1,2-1,5m  g.gif

"Acrocona", paziurejus i suaugusiu medziu forma, tai man siaip sau. Ten, kur jolaxus rode, tikrai reprezentacine foto, o stai dar keletas:
http://www.jaehler.d.....cona 001.html

http://www.jaehler.d...

http://flower.onego....er/ena_5405.jpg

Man asmeniskai graziau atrodo pilkos sp. egles/keniai. Jei aplink daug zalumos, jie ypac isiskiria savo ryskia pilka spalva.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 02 lapkričio 2008 - 10:09
QUOTE(jolaxus @ 2008 10 31, 20:49)
o aš šiandien sugabenau į vidų visas terasoj ir kituose kiemo kampuose buvusias nežiemojančias gėles, visokias pelargonijas ir pan.
Jau prognozuoja šaltas naktis, ir taip jau kur matyta, kad iki pat lapkričio viskas lauke išbuvo. doh.gif



o kaip daryt su pelargonija ziema? pas mane svyranti pelargonija, kaip ziema ja islaikyt. kaip suprantu reikia nupjauti visus stiebus ir isnest i rusi ziemai. klausimai:
1. ar reikia persodinti nupjovus stiebus ar palikti tame paciame vazone ?
2. ar ziemai oisnesti i vesu rusi?
3. ar ziema reikia laistyti ar tiesiog palikti rusyje iki pavasario?
4. kada ja jau isnesti is rusio ir kaip ja pavasariui jau gaivinti zydejimui?
aciu

beje, kai pirkau paukstapiene, tai sake, kad ja butinai ziemai iskast, nes susalsl va pasiskaitinejau rojaus soduose, tai reikia suprasti, kad ji lengvai perziemoja g.gif tai kaip is tikro? na as jau iskasiau, svoguneliu pasidaugoino, tai ka daryt su svogunais? dabar juos padejau apdziovinti ir tada oirgi nest i rusi? vesiai? ir nieko jiems nedaryt, tiesiog per ziema laikyt rusyje? g.gif


aciu, as vis dar kazkaip nezinioj kai cia ziemai savo geles suruost. vienmetes jau isroviau ir ismeciau kai kurias, liko tos ziemojancios blush2.gif

beje, tie mazyciai gvazdikeliu krumeliai? o jie? vienmeciai ar daugiameciai? ka su jais daryt?


Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2008 11 02, 13:45)
o kaip daryt su pelargonija ziema? pas mane svyranti pelargonija, kaip ziema ja islaikyt. kaip suprantu reikia nupjauti visus stiebus ir isnest i rusi ziemai. klausimai:
1. ar reikia persodinti nupjovus stiebus ar palikti tame paciame vazone ?
2. ar ziemai oisnesti i vesu rusi?
3. ar ziema reikia laistyti ar tiesiog palikti rusyje iki pavasario?
4. kada ja jau isnesti is rusio ir kaip ja pavasariui jau gaivinti zydejimui?
aciu

beje, kai pirkau paukstapiene, tai sake, kad ja butinai ziemai iskast, nes susalsl va pasiskaitinejau rojaus soduose, tai reikia suprasti, kad ji lengvai perziemoja g.gif  tai kaip is tikro? na as jau iskasiau, svoguneliu pasidaugoino, tai ka daryt su svogunais? dabar juos padejau apdziovinti ir tada oirgi nest i rusi? vesiai? ir nieko jiems nedaryt, tiesiog per ziema laikyt rusyje? g.gif
aciu, as vis dar kazkaip nezinioj kai cia ziemai savo geles suruost. vienmetes jau isroviau ir ismeciau kai kurias, liko tos ziemojancios blush2.gif

beje, tie mazyciai gvazdikeliu krumeliai? o jie? vienmeciai ar daugiameciai? ka su jais daryt?

pelargonijos persodinti nereikia, galėsi tai padaryti pavasarį. plius įsidėmėk, kad pelargonijos geriau žydi, kai auga ne per dideliame vazone, tada šaknys neturi kur labai plėstis ir augina ne lapus, o žiedus, taigi persodindama nepersistenk ir nesuteik per daug vietos.
žiemą pelargonijas galima išlaikyti tiek kambaryje tiek rūsyje. Tik kambarys irgi geriau vėsesnis, kad jos mažiau žydėtų ir pailsėtų bei daugiau jėgų kitam sezonui sukauptų. netgi galima sukrautus žiedus žiemą išskinti. O jei laikysi rūsyje, tai žiūrėk, kad jis nebūtų drėgnas, nes gali puvinys įsimesti ir numarinti tavo grožį. Rūsyje laikomas reikia kartais palieti, bet laabai saikingai, priklausomai nuo rūsio tempertūros, tiesiog tiek, kad neperdžiūtų šaknys, gal kartą per mėnesį maždaug...
o pavasarį išneši kai matysi, kad pradeda leisti naujus ūgliukus, kai dienos ilgės ir šviesos bus daugiau. Reliai aš tai jas traukiu į dienos šviesą apie kovą- balandį, bet priklauso nuo tuo metu besilaikančių temperatūrų.

svogūnėlius visus reikia laikyti vėsiai, bet sausai, kad pūti nepradėtų, ir žiemą jiems tikrai kitokio dėmesio nereikia, na nebent užmesti akį ar gerai laikosi, ar nepūva.

o kokius gvazdikėlius tu turi omenyje? tie pilkšvais arba žaliais lapeliais, kur kaip kilimuku suauga ilgainiui? jei taip, tai šie yra daugiamečiai ir jokio paruošimo žiemai nereikia.
Atsakyti