Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 44

user posted image

Ankstesnių temų nuorodos:

Namo aplinka 1
Namo aplinka 2
Namo aplinka 3
Namo aplinka 4
Namo aplinka 5
Namo aplinka 6
Namo aplinka 7
Namo aplinka 8
Namo aplinka 9
Namo aplinka 10
Namo aplinka 11
Namo aplinka 12
Namo aplinka 13
Namo aplinka 14
Namo aplinka 15
Namo aplinka 16
Namo aplinka 17
Namo aplinka 18
Namo aplinka 19
Namo aplinka 20
Namo aplinka 21
Namo aplinka 22
Namo aplinka 23
Namo aplinka 24
Namo aplinka 25
Namp aplinka 26
Namo aplinka 27
Namo aplinka 28
Namo aplinka 29
Namo aplinka 30
Namo aplinka 31
Namo aplinka 32
Namo aplinka 33
Namo aplinka 34
Namo aplinka 35
Namo aplinka 36
Namo aplinka 37
Namo aplinka 38
Namo aplinka 39
Namo aplinka 40
Namo aplinka 41
Namo aplinka 42
Namo aplinka 43

Kuriančios svajonių sodus. Bendraminčių plepsėjimai ''ne į temą''

Sodai-atgaiva akims - vaizdelių nuorodos be plepesių

Internetiniai fotoalbumai, kaip ir kur susikurt smile.gif - paaiškinimai, kaip šiame forume skelbti nuotraukas

Atsakyti
DeeDee, pagal mano informacijos šaltinį vyšnaitėms pasodinus turimas šakeles reikia patrumpinti trečdaliu - tą padariau pernai. Pradėjo šakotis. O šiemet perkant ūkininkas nurėžė kaip Tu ir minėjai - iki 2-3 pumpurų. Matyt esama skirtingų genėjimo metodikų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smėlio smiltelė: 06 gegužės 2009 - 06:49
user posted image
gal kuri pažinsite kokios rūšies čia česnakai galėtų būti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smėlio smiltelė: 06 gegužės 2009 - 06:50
user posted image
kokios čia žydros gėlytės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smėlio smiltelė: 06 gegužės 2009 - 06:51
gėlyčių nepažįstu, bet keliu koją į naują temą 4u.gif nors kuo toliau tuo daugiau laiko su mažium praleidžiam kieme, bet pasiplepėjimus būtina sekti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smth1 @ 2009 05 05, 15:27)
Šeivamedžio uogos nenuodingos, tai vaistinis augalas, arbatas is dziovintu vaisiu geria zmones. Siaip seivamedziai toleruoja pavesiuka, bet jei raudonais lapais- saules turetu gauti bent kazkiek. Del pletimosi negaliu pakomentuot, literaturoj neraso, kad 'ziauriai plestusi'. Ir apskritai, nuostabus krumas! As siaip neauginu, remiuosi literatura ir bendromis ziniomis smile.gif

O del buko- tavo vietoj ieskociau mazesnio. Butu pigesnis, o ir jauno medelio prigijimas lengvesnis, greitesnis. Skaiciau netgi tokius girininko pastebejimus, kad jaunas medelis kabinasi i gyvenima gajau, ir greiciau pasiekia ta pati auksti, negu persodintas jau senesnis, didesnis medis.



QUOTE(Knifofija @ 2009 05 05, 21:02)
Paistalai, šeivamedžio žiedai vaistai iš jų uogų super skanus vynas, uogienės. Aš užaugau Pamary, tai vietiniai vokiečiai visad iš jų uogienes virė ir kaip didžiausią vaistą ir delikatesą naudojo.


Oi, kaip ačiū, nuraminot mane 4u.gif Tai tada viskas liuks biggrin.gif
Dėl buko, tai tas dydis jo koto ilgio, o lapija suformuota aukštai kažkur 2 m. aukštyje. Pati jaučiu sunkiai tokį suformuočiau..
Nors prieš pora metų pirkau maumedį apie 1,50, man reikėjo didesnio, tai rišau vieną šakelę į viršų ir dabar jau tokio aukščio turiu, kokio norėjau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nuosirdi @ 2009 05 05, 20:14)


Man atrodo, as praejusi sestadieni toki maciau Kaune Aleksoto turguj, zinoma, bumbuliuku neskaiciavau, bet panasaus dydzio buvo, kainavo 500 lt. g.gif
QUOTE(nuosirdi @ 2009 05 05, 22:39)
MAN MALONIAU KAI VISKĄ SUSIKURIU PATI, tiek jau to, kad trūksta įgūdžių, bet tai darau su meile  wub.gif

Visiskai sutinku, as irgi taip noriu elgtis, viska jausti ir isgyventi, kurti savo sodyba su meile. wub.gif

QUOTE(Wolke @ 2009 05 05, 23:44)

Labas rytas. biggrin.gif
As irgi prisijungiu i jusu buri, registruojuos naujuose namuciuose. ax.gif
Taip, Wolke, sita. wub.gif Pasirodau, kaip ji pas mane atrodo.
user posted image

user posted image
Tik labai nuliudinai, kad jos neisgyveno. verysad.gif Man sake, kad ju net iskasti nereikia, tik medziagini maisa uzdeti ant "galvos". unsure.gif Na ziuresiu.
O as labai noreciau rododendro ant stiebo, man ypac grazu. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 05 05, 23:21)
Pasakyciau, kad man tie kudloti spygliuociai siaip sau, bet bus kaip su mulcu  doh.gif

man jau tikrai vitaminu reikia blush2.gif - galvojau galvojau apie kokias tu cia kudlas... net atgal puslapius perverciau biggrin.gif , bet supratau ir nusiraminau - dar ne visai kvankt.

QUOTE(rokoko @ 2009 05 05, 23:33)
*man ir tos naturalios po ziemos atrodo kaip siuksles.
**palyginus su mano, tokia mazyle... is tiesu norejau  sakyt nupezusi blush2.gif ..
***vakar perkeliau zydincius narcizus is priekio toliau [nieko nesakykit, man to reikejo, zinau, ka darau] komentuoti jau tingiu...
****Vida777, o zydriu ''toj vietoj'' ten yra - kisa nosis pilnavidures ''blue spike'', ypatingai ilgai zydincios.

*reikia issiaiskint karta ir visiems laikams biggrin.gif -
po ziemos zieves mulcias nera labai grazu, bet ziurint kur jis ir kiek jo... (parduotuvej gulintis mulcio maisas irgi neypatingai graziai ziurisi tongue.gif ). Prie zydinciu smulkiu augalu z.mulcias tikrai netinka, o stai prie spygliuociu (arba didesniu medeliu, krumeliu) atrodo super - tuo tarpu plika zeme tarp spygliuociu man atrodo nykiai. Bet, jei plotas didelis, o augaliukai (spygliuociai) mazi ir retai susodinti, zinoma tas mulcias labiau i akis krenta, bet tik tol, kol augalai paauga... ir tada, net po ziemos neatrodo blogai, sakyciau visai naturaliai - kaip ir zole po ziemos ax.gif .

**sulauksi gero zodzio... irnesakyk.gif

***oi kaip norejau pasakyt, bet kad jau negalima... biggrin.gif

****va prie sito punkto turbut galima pasisakyt - a tai tos pilnavidures zydres veliau zydi, nes paprastosios pas mane kartu su raktazolem zydejo g.gif ?

QUOTE(smėlio smiltelė @ 2009 05 06, 06:07)

stai kur zmogui namo aplinka rupi - keliasi 6-ta ryto, kad tema atidaryti aciuks.gif.

QUOTE(drieziukas @ 2009 05 06, 06:59)
Nors prieš pora metų pirkau maumedį apie 1,50, man reikėjo didesnio, tai rišau vieną šakelę į viršų ir dabar jau tokio aukščio turiu, kokio norėjau wub.gif

pasirodyk maumeduka...
man labai aktualus toks klausimas - kazi kuo svyrantis (skiepytas) maumedis augantis siaurineje puseje butu prastesnis uz auganti sauleje g.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 06 gegužės 2009 - 09:08
QUOTE(kasiopeja @ 2009 05 05, 23:40)

Žydriausia, žiūrėk viršutiniame dešiniajame kampe  4u.gif


ne, nu tikrai man kvankt, kaip vida sako, bet nematau g.gif
virsuj desinej yra tokie uzrasai (tai cia tie abu kur search turima galvoje, nes ten randu raktazodziu), bet jei man sakot ieskot zodzio keywords, tai as tokio nematau doh.gif :
Lightbox Feature Search Advanced Search About Us Contact Us

nu man pas rokoko tas spalvingas raktazoliu bortelis irgi grazu, pas kaimyne viena vis er tvira paziuriu kaip man grazu, tolkios ryskios spalvos ir tolkie nemazi ploteliai, tyai is tolo matyt ir labai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2009 05 06, 10:03)
ne, nu tikrai man kvankt, kaip vida sako, bet nematau g.gif
virsuj desinej yra tokie uzrasai (tai cia tie abu kur search turima galvoje, nes ten randu raktazodziu), bet jei man sakot ieskot zodzio keywords, tai as tokio nematau doh.gif :
Lightbox          Feature Search          Advanced Search          About Us          Contact Us



tai rasyk kur search ir spausk go. ir ateiciai zinok, kad search reiskia ieskoti .
Atsakyti
Labai reikia patarimo .Pasodinau karpomas tujas apie 1m.aukščio.Kada jas galima karpyti.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 05 06, 08:46)
man labai aktualus toks klausimas - kazi kuo svyrantis (skiepytas) maumedis augantis siaurineje puseje butu prastesnis uz auganti sauleje  g.gif ?

Pas mane jis auga pietinėje pusėje, bet prie tvoros, nei saulė, nei pavėsis smile.gif Pabandysiu, jei labai nelis vakare nufotkint mirksiukas.gif

QUOTE(kirute @ 2009 05 06, 09:47)
Labai reikia patarimo .Pasodinau karpomas tujas apie 1m.aukščio.Kada jas galima karpyti.

Antrais metais jau gali karpyti mirksiukas.gif
Atsakyti